Olcsó Pénzküldés Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Munkát keresek nanny,bébyszitter live-out!

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Au-pair, Nanny
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
skata75
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2010. Április 26. Hétfő, 16:21    Hozzászólás témája: Munkát keresek nanny,bébyszitter live-out! Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Megbízható, gyermekszerető,káros szenvedélyektől mentes anyuka vagyok.
Nem bentlakásos nanny, vagy bébiszitter munkát keresek.
A házi munka sem jelent akadály szívesen besegítek.
Gyakorlatom és referenciám van.
Elérhetőségem: 07742800278
email:kecel.kata@freemail.hu
Segítséget előre is köszönöm!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
NANY
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Június 27. Vasárnap, 21:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok,
nany munkát keresek, szakképzett óvoda és táncpedagógusként azonnali kezdéssel, infromációkat kérek szépen!! angol nyelvet alap szinten beszélem, jol szeretném megtanulni! Londonban magyar angol családot keresek,
köszönettel a visszajelzésért!
Jeanette
00 36 20 358 00 39
Vissza az elejére
N-Szi
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Szeptember 10. Péntek, 15:46    Hozzászólás témája: N-Szi Hozzászólás az előzmény idézésével

SZIASZTOK !

Alapfokú angol nyelvtudással - minimum 1 évre - bent lakással és teles ellátással, elsösorban a komolyabb nyelvtanulás miatt keresek nanny vagy házvezetönöi lehetöséget. Ápolonöivégzettséggel. Referencia magyar vegyes (szir apa -magyar anya és 4 gyerek) családtól. Kisebb házimunka, fözés, bevásárlás nem akadály.
Jogosítványom van.-aktivan vezetk. Szeretem az állatokat, és szeretek kertészkedni is.
kutatásaim alapján egy megbizható, a házat és a családot is kézben tartó nanny=házvezetönö akár keti 400 fontot is keres. -
Köszönöm a válaszokat, hozzászólásokat. Mindenki véleménye és tapasztalata érdekel és szivesen fogadom.
Köszünüm: Szilvia
Vissza az elejére
csillagB
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Január 3. Hétfő, 13:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

SZIASZTOK!

Masfel eve erkeztem az orszagba, januarban koltozok Londonba. 24 eves testnevelo tanar vagyok, es e mellett sportedzo, sportrekreacio es uszas szakagon. A foiskola alatt uszast oktattam ovodas es kisiskolasok reszere. A sajat korosztalyomnak aerobicot tartottam. Szemelyi edzoskodtem es taplalkozasi tanacsokkal lattam el azokat az embereket akik bizalommal fordultak hozzam.
Nanny, babysitter allast keresek, magyar es termeszetesen angol csaladoknal. Esti, ejszakai es hetvegi gyerekfelugyeletet is vallalok a lakasomban is, ami nagyon szep kornyezetben van a Temze mellett, gyonyoru park, jatszoter, es kosarlabda palya. Ha valaki nem tudja megoldani, a gyermek elhelyezeset akkor szivesen vallalom a felugyeletet. Vallalok uszas oktatast, szemelyi edzoskodest es taplalkozasi tanacsadast is, minden korosztalynak. Dolgoznek iskolaban, ovodaban es bolcsodeben akar onkenteskent is.
Energikus vagyok, megbizhato es lelkiismeretes.
Ha szeretnel rolam tobbet megtudni akkor hivj a 07759943901 telefonszamon.
Vissza az elejére
taki1123
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Február 21. Hétfő, 12:58    Hozzászólás témája: Au Pair munkát vállalok külföldön élő magyarakonál Hozzászólás az előzmény idézésével

Takács Marietta vagyok, 19 éves. Külföldön élő magyar családoknál szeretnék au pair munkát vállalni, augusztus végéig.

Tapasztalatom gyerekekkel van, 2 öccs mellett, volt mit tapasztalni, ha ismérnék őket, el hinnék.

Szeptembertől szeretném folytatni tanulmányaimat, kisgyermek gondozói szakon.
Imádom gyerekeket, energikus, család centrikus, önálló vagyok.
Sajnos a nyelvtudásom nagyon csekély, németet és spanyolt tanultam a gimnáziumban.
Elsősorban a nyelvtanulás miatt szeretnék au pair-ként dolgozni magyar családoknál, de a gyerekek iránti szeretetből még jobban.
Bővebben magamról e-mail-ben vagy levélben írnék.

Bizalommal várom érdeklődését!

Ui.: Akár már "holnap" megoldható az állásba állás.
Vissza az elejére
bertie
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2011. Február 21. Hétfő, 20:47    Hozzászólás témája: Re: Au Pair munkát vállalok külföldön élő magyarakonál Hozzászólás az előzmény idézésével

taki1123 írta:
Takács Marietta vagyok, 19 éves. Külföldön élő magyar családoknál szeretnék au pair munkát vállalni, augusztus végéig.

Tapasztalatom gyerekekkel van, 2 öccs mellett, volt mit tapasztalni, ha ismérnék őket, el hinnék.

Szeptembertől szeretném folytatni tanulmányaimat, kisgyermek gondozói szakon.
Imádom gyerekeket, energikus, család centrikus, önálló vagyok.
Sajnos a nyelvtudásom nagyon csekély, németet és spanyolt tanultam a gimnáziumban.
Elsősorban a nyelvtanulás miatt szeretnék au pair-ként dolgozni magyar családoknál, de a gyerekek iránti szeretetből még jobban.
Bővebben magamról e-mail-ben vagy levélben írnék.

Bizalommal várom érdeklődését!

Ui.: Akár már "holnap" megoldható az állásba állás.

ez de gáz... bocs, de rád biztos nem bíznám a gyerekeimet... milyen bemutatkozó levél ez?
A másik meg, magyar családnál a magyar nyelvtudásodat akarod elmélyíteni? ha igen, az OK, de miért gondolod, hogy magyar gyerekek mellett bármilyen angol ragadna is rád?
Vissza az elejére
taki1123
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Február 21. Hétfő, 20:53    Hozzászólás témája: ... Hozzászólás az előzmény idézésével

Már ne haragudj! Te ismersz egyáltalán? Milyen jogon alkotsz rólam véleményt? Ez nem egy bemutatkozó levél volt. Ha írtam volna 1-2 oldalt, akkor az lett volna a bajod?! Jah...és ha tudnál olvasni, akkor láttad volna hgy ott van, hogy bővebben e-mail!
Nem a magyar tudásom szeretném fejleszteni, csak tudod, úgy sokkal könnyebb lenne nekem és a családnak is, ha tudnak magyarul és nem kell activityt játszani. Én is hamarabb megtanulnék angolul,ha ott helyben kijavítják, amit mondok!
Köszi kedves leveled!
Vissza az elejére
bertie
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2011. Február 22. Kedd, 0:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

1, nem haragszom
2, nem ismerlek
3, a véleményalkotás szabadsága révén
4, én, ha próbálnám magam, az általam nyújtott szolgáltatást (jelen esetben au-pair-kedés) eladni, biztos jobban ügyelnék a helyesírásra, a szabatos fogalmazásra
5, most komolyan, Te azt hiszed, egy magyar család Veled angolul beszélne, és kijavítanák, ahogy Te írod, ott helyben a hibáidat?

Nem akarlak megbántani, csak pont a Te hozzászólásod után jött ez ki belőlem, igazság szerint szinte minden, hasonló tartalmú beírás után le lehetett volna ezeket írni.
Tanulj meg helyesen írni és szépen fogalmazni, legyen önbizalmad, ugyanakkor légy tisztában a saját képességeiddel és korlátaiddal, légy reális, tájékozódj, mielőtt bármit leírsz, vagy mielőtt bármihez hozzászólsz, ne légy naív.

Ja, és íratlan fórumszabály: nem hányjuk tele az összes topicot a hirdetésünkkel, aki akarja, megtalálja akkor is, ha csak egyszer írod be.
Vissza az elejére
richmond
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Január 18. Szerda, 17:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

...elgepeltem...
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Au-pair, Nanny Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban