Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

salary calculator

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Bolcsi, ovi és suli kérdések
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
sycamore
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. Április 8. Csütörtök, 13:54    Hozzászólás témája: salary calculator Hozzászólás az előzmény idézésével

Itt megtudhatod, milyenek a fizetések a környéken, ahol laksz. Csak be kell írni a megfelelő állást és az irányítószámot.

http://www.reed.co.uk/CareerTools/SalaryCalculator.aspx?s=68&l=&jt=1&lp=10
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Zsana87
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Szeptember 5. Vasárnap, 23:48    Hozzászólás témája: Re: salary calculator Hozzászólás az előzmény idézésével

sycamore írta:
Itt megtudhatod, milyenek a fizetések a környéken, ahol laksz. Csak be kell írni a megfelelő állást és az irányítószámot.

http://www.reed.co.uk/CareerTools/SalaryCalculator.aspx?s=68&l=&jt=1&lp=10

SZia, ezt én is megnéztem és irreálisan sok jött ki itt. Pl Housekeeper 19 000 font... na neee.
Vissza az elejére
bertie
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Szeptember 9. Csütörtök, 4:52    Hozzászólás témája: Re: salary calculator Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsana87 írta:

SZia, ezt én is megnéztem és irreálisan sok jött ki itt. Pl Housekeeper 19 000 font... na neee.

nem tudom, ez sok vagy sem, de ugye ez egy evre szol es brutto osszeget takar... csak a felreertesek elkerulese vegett...
Vissza az elejére
Zsana87
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Szeptember 9. Csütörtök, 20:48    Hozzászólás témája: Re: salary calculator Hozzászólás az előzmény idézésével

bertie írta:
Zsana87 írta:

nem tudom, ez sok vagy sem, de ugye ez egy evre szol es brutto osszeget takar... csak a felreertesek elkerulese vegett...

Igen, tudom, h éves brutto, csakhogy itt a housekeeperek 13-14 000 font éves brutto pénzt kapnak.
Vissza az elejére
sycamore
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. Szeptember 30. Csütörtök, 11:46    Hozzászólás témája: Re: salary calculator Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsana87 írta:
bertie írta:
Zsana87 írta:

Igen, tudom, h éves brutto, csakhogy itt a housekeeperek 13-14 000 font éves brutto pénzt kapnak.

Attól függ, hol és mit kell csinálni. Nem lehetetlen, a 19.000 az nem egy hajde nagy fizetés egy évre! Kb. 300 font hetente, adó után. Lehet, hogy ezért heti 6 napot is kell dolgozni.
Ezen kívül, a kalkulátor a meglevő állásajánlatokat összesíti, és abból von átlagot. Lehet, hogy éppen jobb fizetések voltak a rendszerben...
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Bolcsi, ovi és suli kérdések Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban