Olcsó Pénzküldés Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

ha beteg vagyok mi a jarandosag???

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Magyar orvos
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
subagee
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2010. Február 11. Csütörtök, 9:34    Hozzászólás témája: ha beteg vagyok mi a jarandosag??? Hozzászólás az előzmény idézésével

szeretnem kerni a tanacsotokat abba ha beteg vagyok mi a jarandosag??es agencys vagyok 1.5 eve,nem voltam meg ennyire beteg es nem tudom hogy az orvosi papirral hova menjek,ill egyaltalan van itt angliaba ugynevezett TAPPENZ????07501442863 SZABI
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BabaBaba
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Február 11. Csütörtök, 15:35    Hozzászólás témája: Re: ha beteg vagyok mi a jarandosag??? Hozzászólás az előzmény idézésével

subagee írta:
szeretnem kerni a tanacsotokat abba ha beteg vagyok mi a jarandosag??es agencys vagyok 1.5 eve,nem voltam meg ennyire beteg es nem tudom hogy az orvosi papirral hova menjek,ill egyaltalan van itt angliaba ugynevezett TAPPENZ????07501442863 SZABI

ugynoksegeseknek nem jar tappenz....sajnos
Vissza az elejére
Donola
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Máj 21. Szombat, 19:16    Hozzászólás témája: Táppénz, betegszabadság?? Hozzászólás az előzmény idézésével

Sürgős lenne! Ha contractos valaki akkor jár valamilyen ellátás betegség idejére? 11,5 hónapos munkaviszony után? Minden hivatalos, van Gp-s reg, NHS kártya...stb. Munkaszerződés nincs a kezünkben, ezért lenne fontos, hogy segítsetek. A munkahely nem valami segítőkész ill.nem annyira hozzáértőnek tűnnek. A központot meg körülményes elérni.
Végigolvastam nagyon sok fórumot itt és nem nagyon találtam erre választ. Milyen lehetőségeink vannak?
Férjemnek 2 hete van a 12 hós munkaviszonyig és utána jár csak munkanélküli ellátás, ezt tudjuk, de a táppénzzel kapcsolatban nem vagyunk képben.
Egyébként epekövei vannak és műtétre lenne szüksége. Áprilisban voltunk otthon és ezt diagnosztizálták.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Magyar orvos Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban