Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Íjászat Angliába

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Sport
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
messor
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Január 26. Kedd, 18:09    Hozzászólás témája: Íjászat Angliába Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Átnéztem az eddigi témákat de ezzel kapcsolatban ha jól láttam még nem kérdezett senki, így remélem nem nyitottam olyan témát amit már előttem kiveséztek a kérdezők és a segítőkész tagok.

Szóval a kérdés:
Tud-e valaki arról, hogy Londonban van-e lehetőség íjászkodni? (Nyár végén tervezzük a kimenetelt.)
Párommal mindketten hobby szinten íjászkodunk. Lejárunk ugyan egy íjászklubba hébe-hóba, de nem vagyunk bejegyzett versenyzők. Főleg csak a kertben, vagy néha kijárunk a természetbe ijászkodunk.
Nem tudom ezt pl, kint mennyire néznének jó szemmel.
Persze nem úgy kell elképzelni, hogy a Margitszigeten lövöldözünk miközben pihenni vágyó családok csemetéi körbe-körbe rohangálnak.
Tóparton, vagy mezőn szoktunk néha lőni, természetesen nem fákra (főleg nem állatokra) hanem saját polifoam céltáblára, tompa hegyű nyíllal, minden biztonsági óvintézkedést betartva)

De ezzel együtt, nem tudom, hogy most így a terror fenyegetettség alatt/után mennyire néznék jó szemmel a derék Brit rendőrök, ha meglátnának két íjjal lövöldöző embert a természet lágy ölén?
Tehát ha ezzel kapcsolatban bárkinek van tapasztalata(?), esetleg tudja az idevágó szabály(oka)t azt köszönettel veszem.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Sport Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban