Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Kártyával való csalás!!

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Bank
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
gaga
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Január 2. Szombat, 23:42    Hozzászólás témája: Kártyával való csalás!! Hozzászólás az előzmény idézésével

Tanácsot szeretnék kérni,ha valaki járt már hasonlóképpen, mit tett? A lányom ősszel volt Londonban,a szállást neten foglaltuk, a férjem kártyájáról leemeltek 2 fontot, gondolom , csak azért ,hogy megnézzék valós- e a kártya, név, stb.A szállást kp-ban rendezte a lányom.A minap jött egy sms,hogy több mint 100.000,-Ft.értékben vásárolt valaki az adataim visszaélésével egy londoni gyerekruházati üzletben.Letiltattam a kártyát, megreklamáltam a banknál, hogy nem én voltam, aki vásárolt, de gondolom feljelentést is kellene tennem, hiszen tuti, hogy a szálláson használt kártyatarnzakció során lophatták el az adatokat,mivel a repjegyet, belépőket már másik kártyáról fizettük, és ott le is emelték a pénzt.Szóval tudom a szálloda nevét, és az sms-ből látom , hol vásároltak az adataimmal visszaélve.
Akinek volt esetleg hasonló tapasztalata, mit tett?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Január 3. Vasárnap, 5:14    Hozzászólás témája: Re: Kártyával való csalás!! Hozzászólás az előzmény idézésével

gaga írta:
Tanácsot szeretnék kérni,ha valaki járt már hasonlóképpen, mit tett? A lányom ősszel volt Londonban,a szállást neten foglaltuk, a férjem kártyájáról leemeltek 2 fontot, gondolom , csak azért ,hogy megnézzék valós- e a kártya, név, stb.A szállást kp-ban rendezte a lányom.A minap jött egy sms,hogy több mint 100.000,-Ft.értékben vásárolt valaki az adataim visszaélésével egy londoni gyerekruházati üzletben.Letiltattam a kártyát, megreklamáltam a banknál, hogy nem én voltam, aki vásárolt, de gondolom feljelentést is kellene tennem, hiszen tuti, hogy a szálláson használt kártyatarnzakció során lophatták el az adatokat,mivel a repjegyet, belépőket már másik kártyáról fizettük, és ott le is emelték a pénzt.Szóval tudom a szálloda nevét, és az sms-ből látom , hol vásároltak az adataimmal visszaélve.
Akinek volt esetleg hasonló tapasztalata, mit tett?

Amikor a 2 fontot leemeltek, mar akkor kellett volna lepned sajnos. Ugyanis a kartyaszamot csak garancianak kertek.
De hogy ilyenkor mit kell tenned az foleg a kartyakibocsato bankodtol fugg, ok tudnak erre nezve biztosat mondani neked.
Nekunk van biztositasunk az ilyen esetekre, ok inteznek mindent.
-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Bank Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban