Olcsó, biztonságos és gyors pénzküldés Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Brightoni munka, szállás keresés, kínálat.

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Nagy Britannia más területei
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Moncsi80
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. November 16. Hétfő, 22:51    Hozzászólás témája: Brightoni munka, szállás keresés, kínálat. Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Brightonba aki tud bármilyen munkát, üresedést, szállást, van üres szobája pl. akkor íron ide egy üzit. A keresőket is várom.
Üdv. mindenkinek.
Moncsi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Dido
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. November 17. Kedd, 1:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Moncsi,

én vagyok a KERESŐ Nevető Nevető Nevető , írtam neked a "Bournemouth, Portsmouth, Brighton, Southampton" topikba.
Vissza az elejére
Moncsi80
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. November 17. Kedd, 9:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Dido írta:
Szia Moncsi,

én vagyok a KERESŐ Nevető Nevető Nevető , írtam neked a "Bournemouth, Portsmouth, Brighton, Southampton" topikba.

Szia Dido!

Én is írtam neked oda Kacsintó

Moncsi
Vissza az elejére
anita79
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Január 24. Hétfő, 11:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Régi a topik.De esetleg ha hallotatok munkat férfinak,irjatok vagy hivjatok én is brightonba lakok.447587733320 bármijen megoldás érdekel köszönöm Zoli
Vissza az elejére
megyesizoli
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Április 4. Hétfő, 11:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv!

Hol tudnék szerintetek szállást foglalni 2 napon belül? Szerdán érkezünk de eddig nem tudtunk intézni sajnos.....agencyk szóba se álltak velünk mivel kezdők vagyunk de volt, hogy pénzt kértek előre meg ilyenek.

Ha van valakinek valami ötlete kérem szóljon!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2011. Április 4. Hétfő, 12:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

megyesizoli írta:
Üdv!

Hol tudnék szerintetek szállást foglalni 2 napon belül? Szerdán érkezünk de eddig nem tudtunk intézni sajnos.....agencyk szóba se álltak velünk mivel kezdők vagyunk de volt, hogy pénzt kértek előre meg ilyenek.

Brightonban kb minden masodik haz B&B, keressetek! Igaz napi 20-30 font/fore kalkulaljatok. Aztan ha ott vagytok, akkor tudtok nezi. Videken nem feltetlenul vannak "magyar-lakta hazak".
-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
megyesizoli
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Április 4. Hétfő, 19:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

seci írta:
megyesizoli írta:
Üdv!

Brightonban kb minden masodik haz B&B, keressetek! Igaz napi 20-30 font/fore kalkulaljatok. Aztan ha ott vagytok, akkor tudtok nezi. Videken nem feltetlenul vannak "magyar-lakta hazak".
-seci

Az árakkal tisztában vagyunk. De helyben se lesz másként gondolom mivel az agencyk referencia nélkül szóba se állnak az emberrel.....Nem lesz egyszerű de valami csak lesz azért reményeink szerint.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Bonbon
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Június 4. Szombat, 12:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Sturminster Newtonban keresnék kiadó szobát 1 fő (saját magam) részére. Nem dohányzó, rendszerető nő vagyok. Ha valaki tud valami megoldást kérem jelezze privátban az e-mailben.

Előre is köszönöm.

e-mail: bonbon.hun@gmail.com
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Nagy Britannia más területei Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban