Olcsó, biztonságos és gyors pénzküldés Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Banki ügyletek

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Bank
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
dalmaedi
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. November 2. Hétfő, 11:55    Hozzászólás témája: Banki ügyletek Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Gondolom, nem én vagyok az első, aki póruljárt banki összeglevonás ügyében.
Esetem a következő:
Adott banknál vezetek két számlát; egyik bankkártyás, másik sima, jobban kamatozó számla takarékosságból. Minden hónapban x összeget átvezettetek kártyásról a jól kamatozóra. Ezt utóbbi hónapban elfelejtettem és nem tettem be pénzt. Eredmény: be kellett fizetnem nem kis összeget a banknak, mert magamnak magamtól nem tudták levonni az összeget.
Kérdés: visszaigényelhetem a banknak befizetett összeget? Hogyan?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2009. November 2. Hétfő, 13:37    Hozzászólás témája: Re: Banki ügyletek Hozzászólás az előzmény idézésével

dalmaedi írta:
Sziasztok!
Esetem a következő:
Adott banknál vezetek két számlát; egyik bankkártyás, másik sima, jobban kamatozó számla takarékosságból. Minden hónapban x összeget átvezettetek kártyásról a jól kamatozóra. Ezt utóbbi hónapban elfelejtettem és nem tettem be pénzt. Eredmény: be kellett fizetnem nem kis összeget a banknak, mert magamnak magamtól nem tudták levonni az összeget.

A fiam jart hasonlokeppen, jott a level, hogy irgumburgum, bement a bankba, mosolygott a nenire es kialkudta, hogy csak egy otosre buntessek meg.
-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
pierika
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. November 2. Hétfő, 17:54    Hozzászólás témája: Re: Banki ügyletek Hozzászólás az előzmény idézésével

dalmaedi írta:
Sziasztok!
Esetem a következő:

Mi gondolkodunk, hogy bankot valtunk. Legutobb a fiam ujonnan vasarolt telefonjara kotott biztositast vontak le ketszer. Egesz evit. Kozben nem volt munkaja, igy ugye a bank szinten minuszba ment, meg buntetes, napi 20 font. Gyorsan befizettuk neki, kiderult a tevedes, mondtak menjen vissza egy honap mulva. Visszament, mondtak haat hivja fel a telosokat,nem tehetnek ok semmit. Na a csekely kis angolommal kivertem a hepajt, hogy ugye most ti hasznaljatok a mi penzunket, fizessetek napi 20 fontot, megy egyebek. Meg aznap visszautaltak a buntit. Lanyom szerint egyetlen eset Angliaban hogy arroganciaval el lehessen intezni valamit.
Elso esetem az volt , hogy volt mar bankkartyam, de munkam meg nem, kocsim is volt, arra kotottunk egy "kedves" magyar ismeros altal ajanlott kva draga biztositast.Mire eszbekaptam, elso osszeg a szamlamon minusz 980 font volt.Pedig elobb le lett mondva,utana utalta a bank. Kb fel ev mulva vissa is kaptuk,buntit is eltoroltek.
Most tanulsagkent azt tanacsolta a bankos kisasszony, hogy soha senkinek ne adjuk ki a bankszamlaszamunkat. OK. Csak azt nem tudom, hogy fogok ezentul barmit is intezni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
erus
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2009. November 2. Hétfő, 20:50    Hozzászólás témája: Re: Banki ügyletek Hozzászólás az előzmény idézésével

pierika írta:
dalmaedi írta:
Sziasztok!
Esetem a következő:

Mi gondolkodunk, hogy bankot valtunk. Legutobb a fiam ujonnan vasarolt telefonjara kotott biztositast vontak le ketszer. Egesz evit. Kozben nem volt munkaja, igy ugye a bank szinten minuszba ment, meg buntetes, napi 20 font. Gyorsan befizettuk neki, kiderult a tevedes, mondtak menjen vissza egy honap mulva. Visszament, mondtak haat hivja fel a telosokat,nem tehetnek ok semmit. Na a csekely kis angolommal kivertem a hepajt, hogy ugye most ti hasznaljatok a mi penzunket, fizessetek napi 20 fontot, megy egyebek. Meg aznap visszautaltak a buntit. Lanyom szerint egyetlen eset Angliaban hogy arroganciaval el lehessen intezni valamit.
Elso esetem az volt , hogy volt mar bankkartyam, de munkam meg nem, kocsim is volt, arra kotottunk egy "kedves" magyar ismeros altal ajanlott kva draga biztositast.Mire eszbekaptam, elso osszeg a szamlamon minusz 980 font volt.Pedig elobb le lett mondva,utana utalta a bank. Kb fel ev mulva vissa is kaptuk,buntit is eltoroltek.
Most tanulsagkent azt tanacsolta a bankos kisasszony, hogy soha senkinek ne adjuk ki a bankszamlaszamunkat. OK. Csak azt nem tudom, hogy fogok ezentul barmit is intezni.

Csak annyit akarnék hozzáfűzni, hogy nem ez az egyetlen eset, amit az arrogancia oldott meg. Már fél éve hazaköltöztem Angliából (június elején), de az előző munnkahelyem mát több mint 7 hónapja lógótt egy bizonyos összeggel nekem, amit nem voltak képesek átutalni sem hosszas emailezés után, sem többszöri telefonbeszélgetés után. Mindig csak hitegettek, hogy jövő héten már meglesz. Legutolsó alkalommal szépen, intelligensen megmondtam a fickónak, akivel ezt az egész ügyet bonyolítottuk, hogy ha ezen a héten pénteken sem lesz a számlámon a pénz, akkor muszáj lesz beszélnem a főnökével és panaszt teszek. Következmény: péntek este ott volt a pénz a számlámon, kétszer is hívott, amit nem hallottam, így üzenetet hagyott a telefonomon. Nagyon boldog Kár, hogy hamarabb nem jutott eszembe... Kacsintó
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Bank Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban