Olcsó, biztonságos és gyors pénzküldés Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Pénz utalás OTP vagy ERTE számlára

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Bank
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
rakoczigabi
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2009. Október 6. Kedd, 15:12    Hozzászólás témája: Pénz utalás OTP vagy ERTE számlára Hozzászólás az előzmény idézésével

Pénzt szeretnék utalni OTP vagy ERSTE bankszámlára, de nincsen angol számlám.
Ha csak simán bemegyek valamelyik angol bankba és mondom, hogy utalni szeretnék az lehetséges?
És ha valaki megtudná mondani , hogy milyen adatok kellenek az utaláshoz (ha jól tudom kell vmi SWIFT szám), nagyon halás lennék neki!

Köszönöm!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bertie
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2009. Október 7. Szerda, 0:13    Hozzászólás témája: Re: Pénz utalás OTP vagy ERTE számlára Hozzászólás az előzmény idézésével

rakoczigabi írta:
Pénzt szeretnék utalni OTP vagy ERSTE bankszámlára, de nincsen angol számlám.
Ha csak simán bemegyek valamelyik angol bankba és mondom, hogy utalni szeretnék az lehetséges?
És ha valaki megtudná mondani , hogy milyen adatok kellenek az utaláshoz (ha jól tudom kell vmi SWIFT szám), nagyon halás lennék neki!

Köszönöm!

minimum furcsan neznek majd rad...penzmosas meg terrorizmus elleni fellepesrol biztos te is hallottal mar, de egyebkent meg biztos van valami modja
Vissza az elejére
butch
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2009. Október 23. Péntek, 14:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem vagyok benne biztos, de talán erre való a Western Union, nem?!?! vagy rosszul tudom?
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Bank Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban