Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

munkát keresek (pl. babysitter)
Ugrás oldalra 1, 2  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Au-pair, Nanny
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
rennye
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Máj 11. Hétfő, 23:53    Hozzászólás témája: munkát keresek (pl. babysitter) Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

22 éves lány vagyok. főiskolára járok, jövőre diplomázok kommunikáció-médiatudomány szakon.
Úgy döntöttem, főleg nyelvtanulás céljából útnak indulok Anglia felé kb. júliustól. Ha van esetleg kint élő magyar család, aki babysittert keres, nagyon örülnék, ha fel tudnánk venni a kapcsolatot.
sokat foglalkozom gyerekekkel, Magyarországon játszom egy kis színi stúdióban, ahol gyerek előadásokat, meséket viszünk színpadra. szívesen segítek a tanulásban és a ház körüli munkákban is.

de, ha esetleg valaki tud más munkát főleg Bristolban (mert ott élnek kint ismerőseim) (takarítás, diákmunka stb.) azt is szívesen veszem.
az angol tudásom újra kezdő.
elérhetőségeim: rennye@freemail.hu
Előre is köszönöm!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
holdacska
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Július 13. Hétfő, 14:56    Hozzászólás témája: munkát keresek Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

26 éves lány vagyok és a barátnőmmel együtt bébiszitter munkát keresünk Londonban. Szeptember végén utaznánk. Szeretnénk az angolunkat felfejleszteni, most alapfokon beszélünk mindketten. Ha tudtok segíteni, légyszi szóljatok!Mosoly

Köszönöm!
holdacska_@freemail.hu
Vissza az elejére
bizike86
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. December 21. Hétfő, 14:52    Hozzászólás témája: tapasztalt bébiszitter Észak-Londonban! (1-2 zóna) Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

23 éves egyetemi hallgató vagyok, tanulmányaimat bébiszitterkedéssel szeretném kiegésziteni part time-ban live-out-ként .(du/este/éjszaka/hétvége)

több mint 3 éves bébiszitteri tapasztalattal rendelkezem, kiváló referenciáim vannak Magyarországról és Londonból egyaránt!

Én Camdenben lakom, tehát környékbeli családok előnyben, de szívesen utazom is a 2es zónáig terjedően.

apró házimunkákat és főzést is elvállalok, 8 fontos órabért kérek.

ha érdekel az ajánlatom, kérlek ide irj mailt: bizike86@yahoo.co.uk
Vissza az elejére
Dorri
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Február 24. Szerda, 19:07    Hozzászólás témája: au-pair nanny Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Sürgősen családot szeretnék cserélni, elsősorban Dél-Londonban, de nem zárok ki semmilyen más lehetőséget sem ha az London területén marad.
Mindenképpen magyar családot, szeretnék, nem baj ha esetleg vegyes házasok vagytok.
A jelenlegi családom, nem támogat a nyelviskolával kapcsolatban azért szeretnék váltani.
Au-pair én nanny állás érdekel elsősorban, ezért az adott környéken albérletet és esetleg albérlő társakat is keresek.
Hosszú távra tervezek, kérlek ha tudsz ilyen családot, vagy a te családod is ilyen írj, mert nagyon sürgős.
Köszönöm
Dóri
e-mail: h.dorancs@citromail.hu
Vissza az elejére
deakildiko
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Június 15. Kedd, 10:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
26 eves pszichopedagogus vagyok, Londonban, vagy Anglia mas teruleten elo magyar csladoknal vallalnek, babysitteri, hazvezetoi allast 2010. juliusra, es augusztusra.
Munkambol adodoan sokat es szivesen foglalkozok gyerekekkel.
Angol nyelvtudasom alap szintu.

Varom csaladok jelentezeset.
Skype azonositom: deak_ildiko
Vissza az elejére
Bea4
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Július 4. Vasárnap, 12:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Bea vagyok Mosoly. Idén év elején jöttem ki aupairkedni egy Colchester környéki kisvárosba. A jelenlegi családom július 29-én Írországba megy nyaralni, ahova én már nem tartok velük. Eredetileg augusztus végéig beszéltük meg, hogy maradok, mert szeptemberben folytatom a fősulit otthon. Szeretnék augusztus 25-éig (+/- 1-2 nap ) Angliában, Londonban maradni,mert ott laknak ismerőseim. Tudom, hogy nehéz ilyen rövid időre munkát találni, de gondoltam megpróbálom:). Elsősorban nyári aupairkedés/takarítás érdekelne,mert ebben van tapasztalatom.
Ezért, ha tudtok valakit, akinek szüksége van aupairre vagy housekeeperre erre a közel 4 hétre, akkor légyszi írjatok.

Előre is nagyon szépen köszönöm,
Bea
Vissza az elejére
csillagB
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Január 3. Hétfő, 13:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Masfel eve erkeztem az orszagba, januarban koltozok Londonba. 24 eves testnevelo tanar vagyok, es e mellett sportedzo, sportrekreacio es uszas szakagon. A foiskola alatt uszast oktattam ovodas es kisiskolasok reszere. A sajat korosztalyomnak aerobicot tartottam. Szemelyi edzoskodtem es taplalkozasi tanacsokkal lattam el azokat az embereket akik bizalommal fordultak hozzam.
Nanny, babysitter allast keresek, magyar es termeszetesen angol csaladoknal. Esti, ejszakai es hetvegi gyerekfelugyeletet is vallalok a lakasomban is, ami nagyon szep kornyezetben van a Temze mellett, gyonyoru park, jatszoter, es kosarlabda palya. Ha valaki nem tudja megoldani, a gyermek elhelyezeset akkor szivesen vallalom a felugyeletet. Vallalok uszas oktatast, szemelyi edzoskodest es taplalkozasi tanacsadast is, minden korosztalynak. Dolgoznek iskolaban, ovodaban es bolcsodeben akar onkenteskent is.
Energikus vagyok, megbizhato es lelkiismeretes.
Ha szeretnel rolam tobbet megtudni hivj a 07759943901 telefonszamon.
Vissza az elejére
nikol06
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Január 12. Szerda, 12:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
most dolgoznék kinnt elöször és ugy mennék ki ,hogy már van egy biztos állásom ne ott kelljen keresgélni!! ha valaki tud egy családot aki babysittert keres kérem szoljon,nagyon fontos lenne!!! nagyon köszönöm!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
taki1123
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Február 21. Hétfő, 12:56    Hozzászólás témája: Au Pair munkát vállalok külföldön élő magyarakonál Hozzászólás az előzmény idézésével

Takács Marietta vagyok, 19 éves. Külföldön élő magyar családoknál szeretnék au pair munkát vállalni, augusztus végéig.

Tapasztalatom gyerekekkel van, 2 öccs mellett, volt mit tapasztalni, ha ismérnék őket, el hinnék.

Szeptembertől szeretném folytatni tanulmányaimat, kisgyermek gondozói szakon.
Imádom gyerekeket, energikus, család centrikus, önálló vagyok.
Sajnos a nyelvtudásom nagyon csekély, németet és spanyolt tanultam a gimnáziumban.
Elsősorban a nyelvtanulás miatt szeretnék au pair-ként dolgozni magyar családoknál, de a gyerekek iránti szeretetből még jobban.
Bővebben magamról e-mail-ben vagy levélben írnék.

Bizalommal várom érdeklődését!

Ui.: Akár már "holnap" megoldható az állásba állás.
Vissza az elejére
Leri
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Máj 8. Vasárnap, 11:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok !

Nekem olyan problemam van , hogy parommal kint elunk Angliaban 2 eve es most szeretnenk a lanyunkat is kihozni aki 16. eves , kerdesem az lenne( Helyileg Dartfordban elunk ) , hogy itt hova tudnam iskolaba jaratni szeretnem ha folytatna a tanulast vagy kihez lehet ezzel a temaval itt fordulni. Kérdés Mosoly Koszi a segitsegeket.
Email cimem : lerika3@freemail.hu aki tudna segiteni nekem kerem ide irjon nagyon koszi.

Udv Leri !
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
webthomas
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Máj 22. Vasárnap, 18:49    Hozzászólás témája: Aupair állást keresek Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello mindenki! 22 éves nem dohányzó fiú családod keres egész Anglia területéről au-pair munkára augusztusi vagy szeptemberi kezdésre!

Jogosítvánnyal, vezetési gyakorlattal rendelkezem

erős középfokú angol nyelvtudásom van

bármilyen házimunkát a kertészkedésen kívül szívesen végzek.

Kapcsolatfelvétel: tamas.csertok@gmail.com
Vissza az elejére
zsanettaupair
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Január 21. Szombat, 12:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

22 éves lány vagyok, egy 14 hónapos kislánnyal. Szeretnék kimenni bentlakásos bébiszitternek, házvezetőnek.
Erős alapfokú angol tudásom van, amin folyamatosan dolgozom, hogy jobb legyen. Vigyáztam már saját gyerekem mellett másik gyermekre is. Az egyik kislány vele egykorú, a másik pedig már 5 éves. Régebben pedig vigyáztam már egy kisfiúra is ő 6 hónapos volt.
Nagyon szeretnék kimenni Angliába hosszabb időre, dolgos, szorgalmas, gyerekszerető ember vagyok. Kislányom is szereti a babákat és jól kijön a többi gyermekkel. Ha valaki tud valamilyen munkát kérem írjon.

e-mail: aupairzsanett@gmail.com

Have a nice day.
Vissza az elejére
grettai
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Március 16. Péntek, 23:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Angliában válalnék munkát, babysitterként, au-pairként.20 éves lány vagyok.
Nyelvtanulás céljából utaznék; sajnos az angolt elsajátítanom nem sikerült Magyarországon, ezért fontos hogy magyar családhoz kerüljek.
Aki tud segíteni, az írjon e-mailt!Köszönöm!
grettai22@gmail.com
Vissza az elejére
MissMandi
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Április 24. Kedd, 18:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Baby sitteri munkát keresek Londonban, de nem bentlakásosat. A férjemmel mennénk ki, sajnos minimális az angol nyelvtudásom, de ezt fejleszteni szeretném. 31 éves vagyok és fél évig voltam már au pair Londonban, 3 gyermekre vigyáztam.
Ha bárkinek segíthetnék kérem jelezze.
Köszönettel!!!
andimiklos@hotmail.com
Vissza az elejére
bmaria
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Máj 14. Hétfő, 13:34    Hozzászólás témája: Babysitter/Au pair/Hazvezetono allast keres Hozzászólás az előzmény idézésével

44 eves, fuggetlen no hazvezetonoi/babysitter munkat keres bentlakassal. Tobb mint 15 ev tapasztalat kereskedelemben, konyhaban,haztartasi munkaban otthon vagyok. Nyelvtudas nincs, a kiutazasi koltseget nem tudom allni.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Au-pair, Nanny Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra 1, 2  Következő
1 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban