Olcsó, biztonságos és gyors pénzküldés Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Szabadság

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Véleményed
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
kicsitigris23
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Február 11. Szerda, 2:39    Hozzászólás témája: Szabadság Hozzászólás az előzmény idézésével

A szabadságokhoz írnék pár szót!!!Nem meghatározott a 20nap!Én 2007 októberben kezdtem arra az évre volt 4szabim amit kiadtak az év végén!!!A következő évben már 24nap szabadságom volt.....Aminek a felét kiadták mielőtt mentem haza nyaralni..Utána megkaptam a másik felét!Azaz 12+12 az 24.....Megkérdeztem a főnököm hogy kapjuk a szabikat és azt mondta évtől függ,de mindenki 24nap szabadsággal kezd,aki természetesen az év elejétől áll munkába..
Köszönöm!!!!

Sz.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2009. Február 11. Szerda, 7:18    Hozzászólás témája: Re: Szabadság Hozzászólás az előzmény idézésével

kicsitigris23 írta:
A szabadságokhoz írnék pár szót!!!Nem meghatározott a 20nap!Én 2007 októberben kezdtem arra az évre volt 4szabim amit kiadtak az év végén!!!A következő évben már 24nap szabadságom volt.....Aminek a felét kiadták mielőtt mentem haza nyaralni..Utána megkaptam a másik felét!Azaz 12+12 az 24.....Megkérdeztem a főnököm hogy kapjuk a szabikat és azt mondta évtől függ,de mindenki 24nap szabadsággal kezd,aki természetesen az év elejétől áll munkába..
Köszönöm!!!!

Sz.

Az, hogy mennyi szabadsagod van es hogyan adjak ki a ceged maganugye.
MEg a tied Mosoly Ahany ceg, annyi szokas. Pl. meg az is valtozik, hogy mi az ev eleje, valahol jan 1, de van ahol apr 4 (adoev).
Szoval peldakat lehet irkalni, de ebbol sokan azt a kovetkeztetest vonhatjak le, hogy akkor rajuk is ez vagy az vonatkozik.
-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Tovi
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2009. Február 11. Szerda, 8:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ráadásul nagyon sok ügynökség nem is ad szabadságot, pl az összes driver agency.
Ha el akar menni az ember bármennyire elmehet, bér nélkül.....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
Christine
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. Február 11. Szerda, 8:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tovi írta:
Ráadásul nagyon sok ügynökség nem is ad szabadságot, pl az összes driver agency.
Ha el akar menni az ember bármennyire elmehet, bér nélkül.....

Tobbek kozt ezert is keri tobb munkahely hogy legyel self-employed.
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Véleményed Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban