Olcsó Pénzküldés Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Nordick Walking

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Sport
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
hrdr
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Február 9. Hétfő, 18:39    Hozzászólás témája: Nordick Walking Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Érdeklődnék,hogy mennyire ismert Angliában a nordick-walking? Oktató vagyok. S szívesen tartanék edzéseket,az alapoktól,egészen a versenyszintig.. Svájcban, a Skandináv országokban az 1ik legnépszerűbb sport.. Lassacskán Magyarországon is 1re ismertebb..

Előre is köszönöm a választ!
HR
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
blueberry
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Máj 15. Péntek, 21:34    Hozzászólás témája: Nordick Walking Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia HR,

Azota mar biztos kiokositottad magad.. Londonban nem tul sok embert latok Nordic walkingolni.. Itt inkabb a Nordic shopping es Nordic pubbing sportok kedveltek Mosoly

Nemetorszagbol koltoztem ide es ott nagyon sokan muveltek a sportot.. Viszont kevesen voltak akik jol is csinaltak (pl szepen nyitni az oklunket). Szerintem ez az egyik legfontosabb dolog.. Ott meg az egeszsegpenztar is tamogat olyan "egeszseg megelozo" programokat (szallassal egybekotve) ahol az ember profi keretek kozott megtanulja a jo technikat es lazithat utana a jol megerdemelt szaunaban:) En is kiprobaltam, meg voltam lepodve amikor a trainer meselte hogy ha az ember jol csinalja, tobb izom mozog mint uszasnal.
Ragaszkodsz Angliahoz?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Sport Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban