Olcsó Pénzküldés Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Fórum hozzászólások
Ugrás oldalra 1, 2, 3, 4  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Fórum használat
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Enci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2008. December 5. Péntek, 21:52    Hozzászólás témája: Fórum hozzászólások Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves fórumozók!
Egyre inkább elharapódzik a káromkodás és a bizonyíték nélküli rágalmazás a fórumban. Ennek több okból véget kell vetnünk.
Az első és legfontosabb, hogy jóérzésű ember nem kíváncsi azok véleményére akik csak trágár kifejezésekkel tudják elmondani a véleményüket. Ha csak így megy, tartsd magadban, vagy írd le olyan fórumban ahol ezt tűrik.Ha itt teszed meg, töröljük.
A második, és ez is igen csak fontos, hogy megalapozatlanul dobálóznak emberek olyan szavakkal, hogy csaló, meg átvágott stb.
Mivel ez egy olyan fórum, ahol a neved, címed nem tudjuk, így ezeket a hozzászólásokat a mai naptól törölni fogjuk.
Jogilag ugyanis minket vonnak felelősségre, ha hamis vádakkal dobálóznak olyan személyek a fórumban, akik lekövethetetlenek.
Tehát: ha tényekkel nem tudod bizonyítani, hogy átvágtak - itt nem az " azt mondta, meg megigérte" dolgokra gondolunk, hanem PAPÍROKRA, akkor hozzászólásod törlésre kerül.
Megkérnék minden kedves fórumozót, ha ilyen hozzászólással találkozik jelezze nekem priviben, mert van ami elkerüli a figyelmem.
Köszönöm és bízom benne, hogy eltudjuk kerülni a trágárság kivirágzását.
e-mail: amagyaroklondonban@gmail.com
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tolmacs
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. December 6. Szombat, 22:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Enci!

Kiterjesztened a torleseket azokra is akik huszadszor teszik fel ugyanazt a kerdest? Kacsintó

Sokan orulnenk neki.
Vissza az elejére
Blobzang
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. December 8. Hétfő, 9:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az nagyon hasznos lenne! Na meg ha a nem megfelelő helyen lévő hozzászólásokat át lehetne helyezni a megfelelő topikba, az sem lenne hátrány. Kacsintó
Vissza az elejére
erus
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2008. December 8. Hétfő, 12:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem hiszem, hogy Encinek ennyi szabad ideje lenne... Nagyon boldog

Viszont valakit megbizhatna ezzel, ugyanis a "Terminator" nevre hallgato admin mar nem nagyon ugykodik, ahogy elnezem.
Vissza az elejére
Blobzang
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. December 9. Kedd, 8:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha kell, akár én is szívesen segítek ebben, nem is gondoltam, hogy Encinek ennyi ideje lenne. Már amit eddig is csinál, az is több, mint egy ember munkája.
Vissza az elejére
bertie
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2009. Máj 14. Csütörtök, 6:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lehetne egy fordított napot tartani a fórumon, szigorúan csak nem témába vágó hozzászólásokkal. Aki valamilyen okból kifolyólag hozzászólását a megfelelő témakörbe írná ezen a napon, 30 napig ki lenne tiltva az oldalról...
Kár, hogy április 1. még majdnem egy teljes év...

bertie, azaz Fonák Tamás
Vissza az elejére
erus
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2009. Máj 14. Csütörtök, 9:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bertie írta:
Lehetne egy fordított napot tartani a fórumon, szigorúan csak nem témába vágó hozzászólásokkal. Aki valamilyen okból kifolyólag hozzászólását a megfelelő témakörbe írná ezen a napon, 30 napig ki lenne tiltva az oldalról...
Kár, hogy április 1. még majdnem egy teljes év...

bertie, azaz Fonák Tamás

Na akkor akasztanám fel magam.... Nevető Nevető Nevető Nevető Nevető
Vissza az elejére
tothz
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2009. Máj 14. Csütörtök, 14:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

erus írta:

Na akkor akasztanám fel magam.... Nevető Nevető Nevető Nevető Nevető

Kár lenne azért a csinos nyakért és fejért! Kacsintó

Gondold csak el hány embernek tudnánk megírni, hogy ejnye-bejnye. Ez már csak azért is jó volna, mert végre megtudhatnánk hány hozzászólás után lehet elérni a Guruságon túlra. Tényleg, van valami magasabb fokozat?
Vissza az elejére
meregkevero
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Június 27. Szombat, 5:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem tudom idetart-e a kérdésem? Pár napja olvasgatom a fórumot keresztűl-kasúl, és próbálok a sorok közt olvasni. Amint a honlap címéből is kitűnik, inkább a londoni élet körűl forog a téma. Kérdésem az lenne, véleményetek szerint, kisebb városban nem lehet jobban megélni? Családom nem igazán híve a nyüzsgésnek, nekünk tér kell, szabadság, nyugalom. Mi azok vagyunk, akik a káposztát egy bevált helyről vennénk egy életen át...nem azért mert ígénytelenek vagyunk, hanem azért, mert erre több időt és energiát nem is akarunk költeni.
Egyébként nagyon jó ez a fórum, annyi vélemény, pro és kontra, az ember elolvas három oldal rossz hírt, aztán bedurran egy adag pozitívum olyantól, aki három négy éve már ott él, és akkor már nem olyan fekete a helyzet.
Vissza az elejére
erus
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2009. Június 27. Szombat, 9:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

meregkevero írta:
Nem tudom idetart-e a kérdésem? Pár napja olvasgatom a fórumot keresztűl-kasúl, és próbálok a sorok közt olvasni. Amint a honlap címéből is kitűnik, inkább a londoni élet körűl forog a téma. Kérdésem az lenne, véleményetek szerint, kisebb városban nem lehet jobban megélni? Családom nem igazán híve a nyüzsgésnek, nekünk tér kell, szabadság, nyugalom. Mi azok vagyunk, akik a káposztát egy bevált helyről vennénk egy életen át...nem azért mert ígénytelenek vagyunk, hanem azért, mert erre több időt és energiát nem is akarunk költeni.
Egyébként nagyon jó ez a fórum, annyi vélemény, pro és kontra, az ember elolvas három oldal rossz hírt, aztán bedurran egy adag pozitívum olyantól, aki három négy éve már ott él, és akkor már nem olyan fekete a helyzet.

Hát nem teljesen idevágó kérdés, mert ez nem a fórum használatáról szól. Ezt a kérdést inkább a "Nagy-Britannia más területei" c. topikban tenném fel.

Objektív választ sajna nem tudok adni, talán csak annyit, hogy Londonban az a jó, hogy sok lengyel boltban vásárolhatsz a mi megszokott élelmiszereinkhez hasonlót, míg az angol vidéki boltokban kizárólag angol hozzávalókat találsz. Nekem legalábbis ez volt a legnagyobb gondom, míg vidéken laktam. Londonnak is vannak nagyon nyugis részei, és ott is lehet találni olyan zöldségest meg élelmiszeres boltot, ahova aztán egész életedben lejárhatsz a jól bevált kajákért. Kacsintó
Vissza az elejére
Tovi
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2009. Június 27. Szombat, 9:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

meregkevero írta:

Ha nyugodt, nyüzsgésmentes életre vágytok, akkor valóban London nem a legjobb választás lenne. Bár itt is vannak nagyon nyugodt és szép részek is, főleg a külvárosok környékén, az M25 körgyűrűn kívül meg fantasztikusan szép városok vannak (pl Welwyn Garden City)
Viszont relatíve kevesebb a munkalehetőség más nagyobb városban, bár ez nagyban függ a szakmától is, és a várostól is.
A lakásbérlés olcsóbb máshol mint londonban, meg talán a tömegközlekedés is, ezt valaki más megválaszolja, erről nincs tapasztalatom, és a wc-re is autóval járok....
Minden más hasonló árban van Londonhoz képest.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
tothz
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2009. Július 16. Csütörtök, 15:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Enci, Terminátor és más Moderátor Urak/Úrhölgyek!

Nem lehetne Slammer fórumozó össze-vissza beírkálását kicsit megfékezni?
Vissza az elejére
lacco
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Augusztus 4. Kedd, 14:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Mindenkinek!

Egy napja regisztrált felhasználóként, nem igazán tudok megoldást a problámra. Pontosobban nem is merek kérdést feltenni, mert annyi "miért ide írsz!" lecseszést láttam, hogy inkább nem is írok.

Tehát én személy szerint a keresővel nem boldogulok. Ugyan is az egyik fórumban buszvezetői állásokkal kapcsolatban nézelődtem, mire látom, hogy írja xy-lon, hogy "kivesézett téma, keress rá a keresőben."
Itt kérném én valaki segítségét, mert nekem a kereső nem hoz ki semmit, hogy hogyan is kereshetek én rá xy szerint a "buszsoforok" témakörre.
Elöre is köszönöm, ha valaki válaszol.

Egyébként, az oldalt nagyon jónak tartom, valóban nagyon sok fontos információt tartalmaz. Köszönet minden aktív résztvevőnek
Vissza az elejére
alliL
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. Augusztus 4. Kedd, 15:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia,

Bocsi a 'ne ide írj' hozzászólásokért de ha mindenki összevissza ír akkor semmi értelme a topik-oknak amik megkönnyítenék a keresést pl.

Keresés: be kell legyél jelentkezve. Felül a zöld menü csík alatt van egy reklám sáv és alatta egy bekeretezett rész. A második a 'Keresés' és ikonja. Ott egy összetett kereséső oldalt találsz és én amikor beírtam hogy 'busz sofőr' akkor kidobott 109 találatot. Nem nézegettem végig hogy mik azok de feltételezem tartalmazzák a szót Mosoly

Amúgy további jó keresgélést! Tényleg hasznos oldal!

Lilla
Vissza az elejére
lacco
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Augusztus 4. Kedd, 16:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

Semmi gáz, teljesen igazad van, ne írkáljon az ember rossz helyre, így is van zürzavar a fórumokon épp elég.

Nagyon köszi a válaszod, bár igazság szerint ez eddig nekem sem okozott gondot, mindjárt 36 éves fejjel, csak az hogy hogyan lehet pontosítani a keresést. Nekem is kihozott halom fórumot, amely kb tartalmaz több 100, esetleg ezer oldalt. Ezt szerettem volna elkerülni, hogy több napon keresztül bámuljam a monitort, hogy rátaláljak a keresett írásokra.

Azért mégegyszer KÖSZI
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Fórum használat Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra 1, 2, 3, 4  Következő
1 / 4 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban