Olcsó, biztonságos és gyors pénzküldés Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Kézilabda Angliában

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Sport
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
gyovaineak
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. December 4. Csütörtök, 14:18    Hozzászólás témája: Kézilabda Angliában Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves sportot kedvelők!

Tudna valaki információval szolgálni arról, hogy milyen női kézilabda klubbok vannak Angliában?
Esetleg lehet profiként csapatot keresni?
A neten nem találtam semmi biztatót ezzel kapcsolatban. Én még Magyarországon vagyok, csak tervezem a kiutazást. Jó lenne egy kis bónusz bevétel, ha van rá lehetőség, hogy profiként vagy félprofiként sportolhatnék tovább.
Szép napot mindenkinek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
magyarandi
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2008. December 4. Csütörtök, 21:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello

A kovetkezo linket talaltam kezilabdaval kapcsolatban, ami jo kiindulasi pontnak tunik;

http://www.sportfocus.com/webpro/handball/index.cfm

Attol fuggoen hol fogsz majd lakni, a helyi "gym"-ben is erdemes probalkozni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
jjames
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. Április 1. Szerda, 18:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nah sikerult kikerulni, esetleg csapatot talalni magadnak?
En a kovetkezo linket talaltam es el is mentem ide:
http://www.olympiahc.co.uk/
Igaz kicsit korabban mentem a meghirdetett idopontnal, mert az esti nagyon keson lett volna nekem, de legalabb mozoghattam es jathszattam fiatalokkal 15-18 evesekkel. Mar olyan regen mozogtam, hogy ramfert. Masnap persze minden bajom volt, de pont akkor talaltam melot egy automosoban. nah netudjatok, hogy mostam a kocsikat, mint egy kezdo robot Mosoly
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Sport Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban