Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Kijelentkezés
Ugrás oldalra 1, 2  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Fórum használat
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
HenriettaWH
V.I.P.
V.I.P.

HozzászólásElküldve: 2006. Április 4. Kedd, 20:49    Hozzászólás témája: Kijelentkezés Hozzászólás az előzmény idézésével

Gondjaim vannak a kijelentkezéssel. Mikor rákattintok a Kilépés-re, kiirja, hogy kilépés sikerült, aztán visszaugrik az előző oldalra, és megint be vagyok jelentkezve. Általában, ha bezárom az Explorer-t, egy idő után eltűnök az oldalról. Ma viszont nem léptetett ki, és úgy látom, már órák óta be vagyok jelentkezve, pedig kiléptem.

Mit tudok ez ellen tenni?

Köszi

Heni
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Gabi
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. Április 7. Péntek, 12:16    Hozzászólás témája: Re: Kijelentkezés Hozzászólás az előzmény idézésével

HenriettaWH írta:
Gondjaim vannak a kijelentkezéssel. Mikor rákattintok a Kilépés-re, kiirja, hogy kilépés sikerült, aztán visszaugrik az előző oldalra, és megint be vagyok jelentkezve. Általában, ha bezárom az Explorer-t, egy idő után eltűnök az oldalról. Ma viszont nem léptetett ki, és úgy látom, már órák óta be vagyok jelentkezve, pedig kiléptem.

Mit tudok ez ellen tenni?

Köszi

Heni

Szia!

Én rájöttem arra, hogy ha kijelentkezel akkor zárd be az oldalt is, és akkor minden ok!

Hali: Gabi
Vissza az elejére
HenriettaWH
V.I.P.
V.I.P.

HozzászólásElküldve: 2006. Április 7. Péntek, 13:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, en is igy szoktam csinalni, csak a multkor nem mukodott, igy aztan orakon at voltam jelen a forumon, pedig meg csak a kozeleben sem voltam.

Meg nem talaltam meg, hol lehet beallitani, hogy egy ido utan automatikusan kileptessen - meg tudja valaki mondani vagy beallitani?

Koszi

Heni
Vissza az elejére
Artin
V.I.P.
V.I.P.

HozzászólásElküldve: 2006. Április 7. Péntek, 14:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

HenriettaWH írta:
Igen, en is igy szoktam csinalni, csak a multkor nem mukodott, igy aztan orakon at voltam jelen a forumon, pedig meg csak a kozeleben sem voltam.

Meg nem talaltam meg, hol lehet beallitani, hogy egy ido utan automatikusan kileptessen - meg tudja valaki mondani vagy beallitani?

Koszi

Heni

A cookie-k kozott keresgelj.
Vissza az elejére
HenriettaWH
V.I.P.
V.I.P.

HozzászólásElküldve: 2006. Április 9. Vasárnap, 11:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Keresgéletem, találtam is egy csomót. A kérdésem az, hogy hogyan tudok egyet beállitani?
Vissza az elejére
Gabi
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. Április 9. Vasárnap, 19:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

HenriettaWH írta:

Koszi

Heni

Hali!

Nem tudom, de nekem sikerül kilépnem, így ahogy leírtam, de ha ismét gáz van, akkor fordulj az adminisztrátorhoz.
Gabi
Vissza az elejére
HenriettaWH
V.I.P.
V.I.P.

HozzászólásElküldve: 2006. Április 13. Csütörtök, 21:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gabikám, pont ezt tettem. Márminthoz igyekeztem az adminisztrátorhoz fordulni. Az általad leirt módon szoktam kilépni, csak éppen nem mindig sikerül. Jó lenne, ha az oldal ki tudna léptetni automatikusan kb. egy óra után.. Annál többet úgysem vagyok egyszerre jelen.

Köszi!

Heni
Vissza az elejére
Enci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2006. Április 14. Péntek, 7:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A kontroll panelben kell a kukikat törölnöd.
Vissza az elejére
fecusman
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2006. Április 14. Péntek, 15:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Internet Explorerben: Tools -->Internet Options --> Delete Cookies
Vissza az elejére
HenriettaWH
V.I.P.
V.I.P.

HozzászólásElküldve: 2006. Április 14. Péntek, 17:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezt megtettem, eddig működik is a dolog, köszi. De ez azt jelenti, hogy rendszeresen törölgetnem kell majd?
Vissza az elejére
fuligjimmy
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2006. Április 14. Péntek, 19:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

HenriettaWH írta:
Ezt megtettem, eddig működik is a dolog, köszi. De ez azt jelenti, hogy rendszeresen törölgetnem kell majd?

Nem kell állandóan törölni. Amikor rákattintasz a kilépés gombra, megjelenik, hogy kiléptél, akkor ne kattints semmire, várj pár másodpercet, amíg az oldal magától újra tölt. Ekkor léptél ki...garantáltan... Kacsintó
xtazi
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2006. Április 20. Csütörtök, 20:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

fuligjimmy írta:
HenriettaWH írta:

Nem kell állandóan törölni. Amikor rákattintasz a kilépés gombra, megjelenik, hogy kiléptél, akkor ne kattints semmire, várj pár másodpercet, amíg az oldal magától újra tölt. Ekkor léptél ki...garantáltan... Kacsintó

Sajna nekem is ez a problemam....
Es rendszeresen kell torolni...egy-ket napig oke...aztan ujra...
nekem mar elegem van belolle...szal inkbb ki sem jelentkezek:))

Valami bibi az oldalban lehet...mert mashol nem csinlja ezt...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
xtazi
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2006. Április 25. Kedd, 6:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Enci:)))

Alakul, de sajnos meg mindig nem lehet kilepni:(((
Bar az automatikus kileptetes mar mukodik:)))
Szal koszi..
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Sel1
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2006. Máj 16. Kedd, 12:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali mindenkinek!

Nekem a belépéssel vannak gondjaim!Beirom a tuti jelszót aztán kidobja hogy rosszat adtam meg.Ezek után valahogy mégis bejelentkeződöm...
Aztán lehet hogy én vagyok béna...
Vissza az elejére
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2006. Máj 16. Kedd, 13:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!

IE 6.0.sok. Ha rakattintok a "Forumok"-ra, akkor kiirja, hogy "Done, but with errors on page."

Ami az edes a dologban, hogy vannak gepek, ahol ettol fuggetlenul megmutatja a forumokat. Mas gepeken meg még egyszer kell kattintani a forumok gombra es csak akkor jonnek be a kategoriak.

-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Fórum használat Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra 1, 2  Következő
1 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban