Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Au Pair Couples
Ugrás oldalra 1, 2  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Au-pair, Nanny
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Geenus
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Július 29. Kedd, 9:29    Hozzászólás témája: Au Pair Couples Hozzászólás az előzmény idézésével

Elsősorban azokat várom, akik így szeretnének kijutni Angliába, vagy tudnak esetleg munkát ajánlani pároknak.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Geenus
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Július 29. Kedd, 9:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Szeretnék Angliában dolgozni a vőlegényemmel. Alapfokon mindketten beszélünk angolul és folyamatosan tanuljuk a nyelvet. 8éve vagyunk együtt, itthon én könyvelőként, ő soförként dolgozik. Ha tudtok esetleg egy kedves, többgyermekes angol családot, aki au pair couple-t keres, kérlek írjatok. Előre is köszi mindent. (Ügynökségek nem érdekelnek)
Vissza az elejére
sadrin
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Szeptember 30. Kedd, 12:35    Hozzászólás témája: au-apir couple Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Geenus,

Most léptem ugyanabba a cipőbe, mint ti júliusban. Szeretnék érdeklődni nektek sikerült-e kijutni, és ha igen hogyan. Esetleg pár tapasztalatot megosztanál velem?
Köszönöm!
Vissza az elejére
Geenus
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Október 1. Szerda, 15:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Sadrin,

írtam privátba üzit!
Vissza az elejére
Ozikeszemu
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Október 18. Szombat, 14:02    Hozzászólás témája: :) Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Mi is egy par vagyunk...es munkat keresnenk.Ha tudtok vmit legszi irjatok.
Vissza az elejére
Geenus
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Október 20. Hétfő, 10:18    Hozzászólás témája: privát üzenet Hozzászólás az előzmény idézésével

Őzikeszemű írtam privit!
Vissza az elejére
Ozikeszemu
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Október 20. Hétfő, 11:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!!!
Nem kaptam meg az uzidet Szomorú
Vissza az elejére
Tovi
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2008. Október 20. Hétfő, 22:46    Hozzászólás témája: Re: privát üzenet Hozzászólás az előzmény idézésével

Geenus írta:
Őzikeszemű írtam privit!

Ha privit írtok, mindig adjátok meg a tárgyat, csak akkor megy el az üzenet.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
Geenus
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Október 21. Kedd, 17:53    Hozzászólás témája: privát üzenet Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi Tovi!

Özikeszemű! Holnap megírom újra!

További szép napot mindenkinek
Vissza az elejére
Geenus
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Október 31. Péntek, 15:02    Hozzászólás témája: privát üzenet Hozzászólás az előzmény idézésével

Sadrin, Őzikeszemű írtam privit!!!
Vissza az elejére
babybogyo
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. November 1. Szombat, 11:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Ha tudna nekem információt és munkát Londonban az szóljon!Január közepétől tudnék menni!
Köszönöm!
Vissza az elejére
aupair21
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Augusztus 2. Vasárnap, 11:15    Hozzászólás témája: Én is érdeklődnék Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nem tudom, hogy aktív-e még a topic egyáltalán, de azért bepróbálkozom.
Először is, én teljesen új vagyok, most írok először, de napok óta folyamatosan olvasgatom a fórumot.
Pontosan ilyen jellegű kérdést szerettem volna feltenni, de nem akartam rossz helyre írni, és nagyon megörültem amikor ezt a topicot megláttam egyáltalán.

Én a párommal szeretnék kimenni Angliába, de kicsit később, mivel neki még decemberben van hátra egy államvizsga, csak próbálunk időben tájékozódni.
Egy nagyon jó barátnőm kinnt él, szintén au-pair-ként, majdnem egy éve, ő is próbál segíteni, de úgy hallottam, hogy viszonylag kevés az amikor Au-Pair couple-t keresnek.
Tudtok segíteni? Ha van bármi tapasztalatotok, azt szívesen fogadom, mert midnenképp egy helyre szeretnénk menni, és au-pairként dolgozni, de mennyire van erre esély szerintetek ???
Minden info-t szívesen fogadok.

Előre is köszi szépen a segítséget !!
Vissza az elejére
alliL
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. Augusztus 3. Hétfő, 22:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Háhhh...idesüssetek! Mosoly Ezt pont most találtam...érdemes a gumtree.com-ot nézegetni ha a kezedbe akarod venni a sorsodat.

This is a fantastic opportunity to live on a farm in Cornwall, two miles from the sea, working as an au pair. The position is available for either a single person, or I would possibly consider a couple or two friends.

My existing au pair (Hungarian), came for three months, but after having been here for over a year has recently decided to move nearer to London. I also have had an assistant (also Hungarian) au pair who during the past few weeks as an extra pair of hands.

We need an au pair / nanny, ideally for at least one year. You will need to be completely flexible, dependable and reliable, with a fantastic sense of humour, the patience of a saint and a can-do attitude. You will need to be happy living as part of the family, and be comfortable playing with my son, helping him to draw and paint, learning to read, as well as being at ease with cleaning, cooking and driving.

My son is four years old and quite mature for his age. He has been brought up to be well mannered, talks incessantly and loves his cows and pigs. Applicants should note that I run the farm and am separated from my wife, who lives about twenty miles away. Our separation is amicable and our son spends 99% of his time with me on the farm.

Our food is primarily home grown, with a large garden supplying many vegetables, fruit and herbs. Meat is home reared with chest freezers normally bulging with beef, lamb and pork, and eggs reach the kitchen still warm. Being in Cornwall, seafood is eaten frequently.

Meals are regarded as an important part of the day; with breakfast being an opportunity to discuss what everyone will be doing, through to dinner being an opportunity to discuss what everyone has done. Meals are always at a fully laid table, the television is always turned off, and pretty much everything is home baked, from biscuits, to cakes, pies etc.

Pay is £100 per week, free use of a car (subject to a verifiable clean driving licence), mobile telephone and use of computer / internet. On arrival you will receive three free driving lessons from a qualified driving instructor. You will have your own double bedroom with incredible views and private bath and shower room. There is also the opportunity to supplement your income with a local job. However, that would need to be done in your spare time. English lessons are available at Truro College, and one lesson per week, plus the cost of exams will also be paid on your behalf.

The house is at the end of a 650m private drive. There are gardens, a grass tennis court and it is very quiet. The nearest village is two miles, the nearest town four miles. In addition to some lovely quiet sandy beaches on the Lizard, there is sailing on the Helford River and local horse riding with friends.

If you are interested in the position, please email an up to date CV, state whether you have a driving licence, attach a recent photo and please confirm the exact dates you are available to work. The position is available immediately.

The email address is office@tregoosefarm.co.uk and our website is www.tregoosefarm.co.uk If you wish to find out more about the area, then trying searching the following key words on Google, “Lizard beaches”, “pictures of Helston”, “Pictures of Gweek”, “pictures of the Helford River”.

Sok sikert!
Vissza az elejére
alliL
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. Augusztus 6. Csütörtök, 0:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ritka vagy sem, de én most már a másodikat találom a gumtree-n!!! Érdemes nézegetni!

http://www.gumtree.com/london/37/42790437.html

Hi,
We are a caring and cheerful family looking for an au pair couple to help us look after our happy, fun loving five year old son, and work on the land as a handy man / gardener. Starting as soon as possible.

As we are both working musicians we are lookig for a friendly, energetic and trustworthy couple who have had experience taking care or young children. We live in a house on seven and a half acres of land with some chickens, one dog and one cat on the outskirts of a town called Lymington, near the sea in an area called The New Forest in the south of England. Bournemouth and Southampton are two cities both about twenty minutes buy train or car.

Your accomodation is a recently renovated three bedroom Mobile home, with a kitchen area, bathroom, wood burner, fridge, freezer, tv and wireless internet.

You would be required to :
take and collect our son from school,
play with him, take him to parties, to the park, swimming, horse riding
taking care of his clothes (washing and ironing) toys and bedroom
cooking, cleaning and tydying up the house
Handy man and Gardener to work on the land, cut grass, trees, grow vegetables, paint etc. Walk and play with the dog, feeed and look after the chickens etc.

We offrer au pair rates but will need more than usual, so the wage will reflect this.

You both need to be non smokers, have checkable references, a clean driving licence and an understanding of English, (There is an English language school in Lymington)
Please send us an email with CV and picture of yourselves
Vissza az elejére
mamocika165
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Augusztus 9. Vasárnap, 12:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok
au pair couples munkát keresünk
van egy 2éves kisfiunk,őt is szeretnénk ki vinni
már jójózik a szemem a netes böngészéstől
hól vagy hogyan találhatnék ilyen munkát?
minden megoldás érdekel
aki tud segítsen
köszönöm
mamocika165@invitel.hu
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Au-pair, Nanny Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra 1, 2  Következő
1 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban