Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Angliaban elo magyar csaladokhoz gyermekfelugyelet
Ugrás oldalra 1, 2  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Au-pair, Nanny
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
nanerika
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Június 29. Vasárnap, 6:43    Hozzászólás témája: Angliaban elo magyar csaladokhoz gyermekfelugyelet Hozzászólás az előzmény idézésével

Au-paireket kozvetitek Erdelybol. Sokan szeretnenek magyar csaladhoz kerulni, ez az elsodleges szempont. Irj nekem mailt ha erdekel:
erika@au-pair-encias.hu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bizike86
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. December 21. Hétfő, 14:47    Hozzászólás témája: tapasztalt bébiszitter Észak-Londonban! (1-2 zóna) Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
23 éves egyetemi hallgató vagyok, tanulmányaimat bébiszitterkedéssel szeretném kiegésziteni part time-ban (du/este/éjszaka/hétvége) több mint 3 éves bébiszitteri tapasztalattal rendelkezem, kiváló referenciáim vannak Magyarországról és Londonból egyaránt! apró házimunkákat és főzést is elvállalok, 8 fontos órabért kérek.
ha érdekel az ajánlatom, kérlek ide irj mailt: bizike86@yahoo.co.uk
Vissza az elejére
csillagB
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Január 3. Hétfő, 14:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Masfel eve erkeztem az orszagba, januarban koltozok Londonba. 24 eves testnevelo tanar vagyok, es e mellett sportedzo, sportrekreacio es uszas szakagon. A foiskola alatt uszast oktattam ovodas es kisiskolasok reszere. A sajat korosztalyomnak aerobicot tartottam. Szemelyi edzoskodtem es taplalkozasi tanacsokkal lattam el azokat az embereket akik bizalommal fordultak hozzam.
Nanny, babysitter allast keresek, magyar es termeszetesen angol csaladoknal. Esti, ejszakai es hetvegi gyerekfelugyeletet is vallalok a lakasomban is, ami nagyon szep kornyezetben van a Temze mellett, gyonyoru park, jatszoter, es kosarlabda palya. Ha valaki nem tudja megoldani, a gyermek elhelyezeset akkor szivesen vallalom a felugyeletet. Vallalok uszas oktatast, szemelyi edzoskodest es taplalkozasi tanacsadast is, minden korosztalynak. Dolgoznek iskolaban, ovodaban es bolcsodeben akar onkenteskent is.
Energikus vagyok, megbizhato es lelkiismeretes.
Ha szeretnel rolam tobbet megtudni hivj a 07759943901 telefonszamon.
Vissza az elejére
taki1123
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Február 21. Hétfő, 12:57    Hozzászólás témája: Au Pair munkát vállalok külföldön élő magyarakonál Hozzászólás az előzmény idézésével

Takács Marietta vagyok, 19 éves. Külföldön élő magyar családoknál szeretnék au pair munkát vállalni, augusztus végéig.

Tapasztalatom gyerekekkel van, 2 öccs mellett, volt mit tapasztalni, ha ismérnék őket, el hinnék.

Szeptembertől szeretném folytatni tanulmányaimat, kisgyermek gondozói szakon.
Imádom gyerekeket, energikus, család centrikus, önálló vagyok.
Sajnos a nyelvtudásom nagyon csekély, németet és spanyolt tanultam a gimnáziumban.
Elsősorban a nyelvtanulás miatt szeretnék au pair-ként dolgozni magyar családoknál, de a gyerekek iránti szeretetből még jobban.
Bővebben magamról e-mail-ben vagy levélben írnék.

Bizalommal várom érdeklődését!

Ui.: Akár már "holnap" megoldható az állásba állás.
Vissza az elejére
csilla89
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Június 24. Péntek, 11:13    Hozzászólás témája: Au pair munkát keresek Londonban élő magyar családnál Hozzászólás az előzmény idézésével

Németh Csilla vagyok, 22 éves. Londonban élő magyar családnál szeretnék au pair- ként dolgozni. Most fejeztem be a főiskolát, még a szakmai nyelvvizsgám van hátra, mivel középfokú angol érettségivel rendelkezem eddig, viszont szakmait kell elvégeznem a diploma kézhezvételéhez.. Tehát beszélem az angolt társalgási szinten. Szeretnék Londonban dolgozni azon idő alatt is (és úgyszintén utána is). Ott a nyelvet is könnyebben megtanulom és szeretnék külföldön dolgozni már jó ideje.

Gyerekekkel nagyon szeretek lenni ezt fordítva is tapasztalom, mindig is hamar megtaláltam a közös hangot velük. Mosoly Tapasztalatom is van, mert bátyám két fiára rendszeresen vigyáztam/ok napokat, heteket.

Személyiségemről szólva pár szót: beszédes, hamar barátkozó, megbízható imádom a mozgalmasságot, energikus vagyok, minden ismerősöm szerint humoros.. Mosoly

Eddig Nógrád megyében dolgoztam az Önkormányzatnál pénzügyi osztályon, illetve vendéglátásban is.

Ha valamely családnál felkeltettem az érdeklődést, akkor várom a leveleiket/leveleiteket, hogy jobban megismerjük egymást, beszélgetés és képek alapján. Mosoly

Üdv.: Németh Csilla
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
MissSophie
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Július 1. Péntek, 9:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Friss diplomás, angolul igen jól beszélő fiatal hölgy munkát keres Londonban, akár családnál(nagyobb gyerekekkel) vagy akár magántanítás stb. Takarítás nem gond. Live out(nem bentlakásos) lehetőségek előnyben.
Au-pair tapasztalattal rendelkezem.
Angolon kívül spanyolul, németül, franciául, olaszul beszélek különböző szinteken.
Email:missophie0416@gmail.com
Vissza az elejére
Zsana87
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Július 5. Kedd, 20:36    Hozzászólás témája: Re: Au pair munkát keresek Londonban élő magyar családnál Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Csilla,

láttam a hirdetésedés szeretném kérdezni, hogy csak London jöhet-e szóba? Mi messzebb vagyunk Londontól és magyarok vagyunk, ráadásul aupairt is keresünk....

Ha érdekel az ajánlat, kérlek válaszolj!

Köszönöm,

Cs. Zsuzsi
Vissza az elejére
Dandi
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Július 8. Péntek, 7:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Szivesen vállalnék olyan munkát, ahol gyerekek közelében lehetek. Emellé szivesen vállalok házi, vagy kerti munkálatokat.
(Magyarországon élő három gyerekes anyuka vagyok. Nem szeretnék ódákat zengeni a rátermettségemről. Egyedül vezetem a háztartást, nevelem a gyerekeinket, és esténként a kertben dolgozom, miközben a párom a munkahelyén gürizik. Olyan ez ahogyan a legtöbb családban is. Szóval megfelelőnek érzem magam. Nem szeretnék személyes dolgokba belemerülni -és nem is illenék ide a panaszkodás Mosoly- de úgy döntöttünk, hogy szerencsét próbálunk. A családban (apa-anya-gyerekek) én többet megértek az angolból, így nekem kell elindulnom. Zavarban levő Addig apa, és a nagymama maradna itthon a gyerekekkel. (Ezt azért kellett leírnom, mert sokan megkérdőjelezhetik mi lesz addig a csemetéimmel. Nehezen hagyom itt őket. De a jővőnk, a jövőjuk érdekében meg kell próbálnom.)Igaz az időpont még nincsen megjelölve.. éppen angol tanárhoz járok, de kb. félév múlva szeretnék kimenni. Ha valakinek nagyon nagy szüksége van segítőre, akár hamarabb is. Csodálkozó )
Ennyit szerettem volna, bár ez nagyon kevés arra, hogy bármi közeli lecsapódjon rólam. Remélem félév alatt lesz valaki, akinek felajánlhatom a szolgálataimat. Mosoly
Köszönettel: Andi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Szilvicske
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Augusztus 3. Szerda, 19:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

23 éves szociálpedagógus végzettségű lány vagyok. Szeretnék au-pairként dolgozni min. 1 évet egy kedves kis családnál. Nem csak anglia érdekel. Leginkább magyar családhoz mennék, ahol a gyerekekkel magyarul kell kommunikálni, mert az angolom még nem nem túl biztos, talán egy erős alapszint. Gyakorlatom és b.s oklevelem van. Voltam már külföldön egy 3 gyermekes családnál és itthon rendszeresen vigyáztam egy 6 éves kisfiúra, akivel hasznosan töltöttük ám az időt. Ezenkívül fél évet töltöttem egy gyermekek átmeneti otthonában, mint szabadidőszervező, csoportfelelős és korrepetáló. Óvodai rutinom is van. (főiskolai gyakorlat)
Könnyen alkalmazkodom és végtelenül empatikus vagyok! Kedves, optimista és vidám a természetem! Az én szakmámban másmilyen nem is lehetne! Mosoly
Várom a családok érdeklődését ha felkeltettem a figyelmüket, vagy ha valaki tudna ajánlani családot akkor azt köszönöm! Mosoly

Üdv
Szilvi

email: tothszilvia88@freemail.hu
Vissza az elejére
Klemcsi
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. December 21. Szerda, 11:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Nemet Klementina (24) vagyok au-pair allast keresek Angliaban. Jelenleg munkavezetokent dolgozok egy dietetikus elelmiszereket gyarto es forgalmazo cegnel, de szeretnek valtani es kiprobalni magamat Angliaban. A tanulmanyaimat megszakitottam de masfel evig jartam pszichologia egyetemre, szeretem a gyerekeket es nagyon jol kijovok veluk es ok is gyorsan baratkoznak velem, a hazi munka egyaltalan nem okoz nehezseget, bamit elvegzek nagyon szivessen. Az angolom eros alapfokunak felel meg, de nagyon gyorsan tanulok, ezert szeretnek magyar csaladnal allast vallani. Ami a szemelyisegemet illeti mosolygos, turelmes es csaladcentrikus , nem dohanyzo es energikus vagyok, konnyen eljatszok a gyerekekkel.
Ha barmely csaladnal felkeltettem az erdeklodest szivessen varom a leveleket, hogy jobban megismerjuk egymast.
Szep napot
Vissza az elejére
Bogi82
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Január 12. Csütörtök, 0:23    Hozzászólás témája: Kedves Anyukák ! Hozzászólás az előzmény idézésével

Immár 10 éves tapasztalattal rendelkező ( 29 éves )babysitter vagyok és jelenleg Anglia bármely területén keresek babákat, nagyobb gyerkőcöket akik mellé segítség kellene.
Több éves tapasztalatom van csecsemők gondozásában is, kifejezetten szeretek kisbabákkal, pici gyerekekkel foglalkozni !
A főiskola elvégzése után egy bankban dolgoztam, majd egy rövid időre - 5 hónapra - Angliába mentem, ahol egy kisvárosi vendégházban helyezkedtem el.
Karácsony előtt haza jöttem és most készülök visszamenni, amint megtalálom azt a kedves gyermekes családot, ahol akár mother's help-ként, akár nanny-ként dolgozhatnék.
A ház körüli teendőket is szívesen elvégzem és kertészkedni is kifejezetten szeretek. ( Egy évet a kertészeti egyetemen végeztem. )
Az angol tudásomat is szeretném fejleszteni,a folyékony angol kommunikációhoz még gyakorlás szükségeltetik Mosoly
Nem dohányzom, káros szenvedélyem nincs és szeretek sütni-főzni !

E-mail címem : eng8228@gmail.com
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Sunicsapat
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Január 13. Péntek, 1:07    Hozzászólás témája: Magyar nanny/babysitter Londonban Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Anyukák, Apukák,

Pontos, megbízható, kedves és ami a legfontosabb gyermekszeretőként örömmel vállalkoznék a család szeme fényének felvigyázására, óvoda vagy iskola után, esténként, hétvégente, iskolai szünetben, alkalmanként vagy hosszú távon.

Magyarországon 3 kis hercegnővel és egy idősebb ikerpárral töltöttem sok-sok szép percet, aminek minden pillanatát élveztem!

Ha szükségetek lenne segítségre, kérlek keressetek,
Üdvözlettel,

Kata (thehedgehoggroup@gmail.com)
Vissza az elejére
reka88
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Szeptember 4. Kedd, 19:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Gyermekszerető, 24 éves lányként Au pair vagy mother's help munkát vállalnék Angliában élő magyar családoknál hosszú távon, lehetőleg bentlakással.
Jelenleg vendéglátósként dolgozom, tehát a házimunka és a főzés nem fog gondot okozni, de 7 év után már váltani szeretnék.
Nővérem 10 és 6 éves kisfiaival élek együtt, nevelésükből bőven kivettem a részem, úgygondolom újdonság nem érhet a gyerekekkel kapcsolatban. Kölcsönösen szeretjük egymás társaságát.
Alap és középszint közt lévő angol nyelvtudással keresek munkát. Jogosítványom sajnos nincs.

Üdvözlettel,
Réka
E-mail: reka.fuves@gmail.com
Vissza az elejére
Zsanika25
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. Április 23. Kedd, 16:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

26 éves szociális gondozó és ápoló végzettségű lány vagyok. Szeretnék au-pairként dolgozni min. 1 évet egy kedves kis családnál. Nem csak anglia érdekel. Leginkább magyar családhoz mennék, ahol a gyerekekkel magyarul kell kommunikálni, mert az angolom még nem nem túl biztos, talán egy erős alapszint.Voltam már külföldön egy 3 gyermekes családnál és itthon rendszeresen vigyáztam egy 4éves kislányra, akivel hasznosan töltöttük ám az időt. Óvodai rutinom is van.
Könnyen alkalmazkodom és végtelenül empatikus vagyok! Kedves, optimista és vidám a természetem! Az én szakmámban másmilyen nem is lehetne!
Várom a családok érdeklődését ha felkeltettem a figyelmüket, vagy ha valaki tudna ajánlani családot akkor azt köszönöm!

Üdv :Zsani
Levelek ameil címre várom: bartokzsani87@gmail.com
Vissza az elejére
Bara89
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. Június 26. Szerda, 17:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Barbi vagyok 24 éves au pair. / hónapot töltöttem Nottingham-ben két kisgyerekre vigyáztam + házimunka. Szeretném folytatni au pair vagy nanny-ként Londoban vagy közelében. Ha valaki tud valamit ne habozzon és írjon balazs.barbara8@gmail.com címre.

Köszönöm
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Au-pair, Nanny Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra 1, 2  Következő
1 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban