Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

baratokat keresek
Ugrás oldalra 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Barátokat keresek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
hamupipoke
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Máj 30. Péntek, 15:35    Hozzászólás témája: baratokat keresek Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok,, en egy szlovakiai magyar lany vagyok, bournemouthba elek es baratokat keresek,,,
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
erus
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2008. Máj 30. Péntek, 16:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia, én is az vagyok, kár hogy nem Londonban vagy... Bár a tengerpart biztosan szebb, úgyhogy te jártál jobban. Mosoly Honnan vagy pontosan? Mikor jöttél ki? Ha segítség kell, írj nyugodtan!

Erika
Vissza az elejére
Borzi8
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Június 21. Szombat, 12:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én Londonban (Richmondban) lakom. Sajna én sem ismerek senkit és már nagyonzik a társaság. Ha esetleg van valakinek kedve talizni és sétálni, kirándulni stb.

Szóval ha van kedvetek talizni vagy levelezni írjatok. borzi8@freemail.hu
Vissza az elejére
Laci777
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Június 21. Szombat, 14:24    Hozzászólás témája: Re: baratokat keresek Hozzászólás az előzmény idézésével

hamupipoke írta:
sziasztok,, en egy szlovakiai magyar lany vagyok, bournemouthba elek es baratokat keresek,,,
en....szlovak magyar...mit csinalsz kint?? en ep most vegesztem a suliban es szeretnank kimenni...remelem sikerul...
Vissza az elejére
sandoroland
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Július 24. Csütörtök, 21:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok !én vajdasági magyar vagyok és szeretnék levelezni magyarokkal külföldön,kérlek ha valaki még ugyanezt gondolja akkor adja meg az e-mail cimét hogy irni tudjak neki!Egyébként én családos apuka vagyok, van egy nagyon szép kisfiam és feleségem!
Remélem sikerül találnom valakit'
Köszi előre is!
Vissza az elejére
Beus1983
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Július 29. Kedd, 14:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Épp csak tegnap jöttem ki a barátommal, és barátokat keresek,főleg csajokat, akikkel lehet sokat csacsogni és elmenni ide-oda.
Ketteringben vagyunk...
Csajok! Valaki onnan?????
Vissza az elejére
Katalinsari
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Augusztus 7. Csütörtök, 17:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Suttonban dolgozom au pairkent. Senki magyart nem ismerek errefele es baratokat keresek.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Pipike90
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Augusztus 8. Péntek, 17:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!

En szivesen baratkoznek,mar lassan 1 honapja kintvagyok Harrowban (London).
Aupairkent dolgozok,de mar szeptember kozepen megyek haza. addig is,ha valakinek van kedve,irjon!
Vissza az elejére
Bessy
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Augusztus 12. Kedd, 11:49    Hozzászólás témája: Walthamstow Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi Walthamstowban fogunk lakni... onnan nincs valaki esetleg?

Bessy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Tovi
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2008. Augusztus 12. Kedd, 15:57    Hozzászólás témája: Re: Walthamstow Hozzászólás az előzmény idézésével

Bessy írta:
Mi Walthamstowban fogunk lakni... onnan nincs valaki esetleg?

Bessy

Legalább könnyen nézhetsz agárkutyaversenyt, Walthamshow-ban van Európa legnagyobb agárpályája. Nagyon boldog
És a stadiont esti fényben megnézni is egy élmény, gyönyörűen ki van világítva neoncsövekkel...
Bocs, nem tartozott a tárgyhoz, csak úgy leírtam....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
Reszka
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Augusztus 13. Szerda, 8:31    Hozzászólás témája: sziasztok Hozzászólás az előzmény idézésével

Szeptember közepén megyek ki Londonba. Őszintén szólva soha nem jártam még ott. És persze semmit nem is ismerek ezáltal. Próbálok mindenhonnan infókat gyűjteni. Főleg a szállás és a munka érdekelne. És mindez a 4-es zónában, mert ott vannak ismerősök. Ha valaki esetleg tudna ez ügyekben infót adni, azt megköszönném. Sajnos az angol nyelvtudásom a köszönésen és néhány alap szón kívül nulla. Tudom ez igy nagy falat, de valamikor el kell kezdeni Kacsintó
Vissza az elejére
Bessy
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Augusztus 13. Szerda, 20:45    Hozzászólás témája: Re: Walthamstow Hozzászólás az előzmény idézésével

Legalább könnyen nézhetsz agárkutyaversenyt, Walthamshow-ban van Európa legnagyobb agárpályája. Nagyon boldog

Mosoly tudod h imádom az ilyesmit? azt nem tudtam h ilyyen nevezetessége is van, azt igen hogy ott született David Beckham, Sir Alfred Hitchkok és annak a résznek az irányatószámát viseli névként az East 17 Mosoly
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
stimea
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Augusztus 14. Csütörtök, 6:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Mi kb. augusztus végén utazunk ki Croydonba dolgozni és barátokat keresünk. Sok mindent olvastam erről a helyről, de ha valaki mesélne róla az még jobb lenne:)

Üdv
Angelique
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Augusztus 14. Csütörtök, 22:11    Hozzászólás témája: BARÁTOKAT KERESEK Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Barátokat/barátnőket keresek.
Most vasárnap utazok ki Londonba és szívesen taliznék csavarognék dumcsiznék másokkal.
Délnyugat Londonba fogok lakni.

Angi
Vissza az elejére
manu
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Augusztus 18. Hétfő, 15:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Én nem sokára ki szeretnék menni és szeretnék kint élő magyarokkal levelezni! Ha valaki akar akkor írjon
e-mail címem:lacza.m@citromail.hu
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Barátokat keresek Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Következő
1 / 13 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban