Olcsó Pénzküldés Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Müholdas tv ingyen

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Szolgáltatások
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
tvmacilaci
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2008. Máj 24. Szombat, 11:04    Hozzászólás témája: Müholdas tv ingyen Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok, érdekel benneteket az otthoni tv? több mint 30 csatorna magyarul, kb 20-25 többnyelvü, átkapcsolható hanggal, elsösorban angol, szlovák, cseh, román, horvát, szlovén nyelven, havi elöfizetés nélkül ? Ha igen, csak egy SMS-t küldjetek bövebb infóért az alábbi számra, és ha megegyezünk, szívesen felszerelem, egy házban akár több független vevövel, meglévö DIGI Tv rendszer bövítéssel is, Nottinghamtöl délre és London környékén. A szám mobilszám, de a készülék nem mobil, beszélgetésre nem alkalmas, csak annyit írjatok " sattv " és én mindenkit visszahívok. 07513 743 850
Ha megírod a címed is, küldök részletes tájékoztatót! tvmacilaci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tvmacilaci
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2009. Április 7. Kedd, 8:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezúton kérek midenkitől bocsánatot, akik érdeklődtek, és nem kaptak választ, sajnos, 2008 októbere óta komoly problémákkal harcolok, és alig tudok a szereléssel foglalkozni, de valószínűleg mostmár április végétől helyre áll a rend, és ismét tudok időt fordítani minden kedves érdeklődőre, köszönöm nektek Laz
Vissza az elejére
editos
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Október 25. Vasárnap, 13:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló tvmacilaci!

Szeretnénk részletesebb tájékoztatást!
Köszi
Vissza az elejére
editos
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Október 25. Vasárnap, 13:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló tvmacilaci!

Köszi Nagyon boldog
Vissza az elejére
tvmacilaci
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2009. November 2. Hétfő, 7:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

editos írta:
Helló tvmacilaci!

Köszi Nagyon boldog

Jelenleg már nem érdemes az ingyendigiben gondolkozni, mert nagy valószínűséggel néhány héten belül ez a lehetőség megszűnik, és már CSAK előfizetéssel lehet majd a digit fogni. Én már nem is foglalkozom vele, mert nem szeretnék senkit átverni, hogy felrakom és egy hét múlva használhatatlan lesz, tudom ajánlani az otthoni előfizus tv-ket, digi-thome-upc stb...mivel más nincs. Valaki fizeti otthon a kb 10 font díjat havonta és lesz 25-30 programod, vagy több, kihozod én felszerelem és némi felárért az angol freesat programokat is bele lehet integrálni( ez kb 50-100 csatorna ), vagy ha nem akarsz előfizetni, és csak az angol tv-t nézni, akkor a műholdas freesat programokat is meg lehet csinálni, ez kb 100 fontba kerül, teljes berendezés, tokkal-vonóval, felszerelve, + útiköltség a távolságtól függően, hát ez van...
Vissza az elejére
editos
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. November 2. Hétfő, 13:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Oké és köszi!!! Mosoly
Vissza az elejére
maki
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Máj 20. Csütörtök, 7:56    Hozzászólás témája: digi tv Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves tvmacilaci!

Foglalkozol még a szereléssel? Mert nekünk itthon élő digi előfizetésünk van, amit kivinnénk a beltérit, csak nem hiszem, hogy fel tudnánk szerelni.

üdv.: Gergő
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
sanyabtd
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Augusztus 11. Szerda, 19:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A UPC beállitás topicban részletes leirást találtok.
Ugyan az a műhold ( ill. majdnem, )
Vissza az elejére
Christine
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. Augusztus 22. Vasárnap, 15:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A hozzáértőktől szeretném megkérdezni hogy az előfizetéses T-Home működik e rendesen itt a szigeten? Érdemes e vele foglalkozni? Csak mert a műholdszórás térképét ahogy nézegettük eléggé a szélére esik Anglia.
berem
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Szeptember 14. Kedd, 10:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok szakik Mosoly

Kerdesem lenne parapolaval kapcsoaltban, van fenn nekem is a hazunk tetejen egy sky tanyer, amin tokeletesen lehet fogni a freesat musorait. ugyanehhez a tanyerhoz szeretnem csatlakoztatni a korabban vett es hasznalt sky belterimet (amihez sajnos nics kartyam, mert nem vagyok elofizetoje). osszekotottem, de sajnos nem tudom nezni jopar adast mint pl. a BBC HD es az ITV HD-t es ha meg van ezen kivul ingyenes HD csatorna. mikent tudom ezeket fogni valamint az ugyanezen a muholdon talalhato ingyenes masnyelvu csatornakat?
Remelem tudtok benne segiteni nekem kedves guruk... Kacsintó
koszonettel

Berem
Vissza az elejére
radios01
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. December 14. Kedd, 13:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok
gondolom ez ugyvan hogy a szolgáltató beltérije nem programozhato,ha lenne saját HD-s vevőd ami nem valamelyik szolgáltatóé azzal sokminden bejönne!Magyarországon müholdvevőztem hobbiszinten ugyhogy ha kérdésetek van akkor várom!
szépnapot mindenkinek
Vissza az elejére
sanyabtd
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. December 14. Kedd, 21:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

berem írta:
Sziasztok szakik Mosoly

Kerdesem lenne parapolaval kapcsoaltban, van fenn nekem is a hazunk tetejen egy sky tanyer, amin tokeletesen lehet fogni a freesat musorait. ugyanehhez a tanyerhoz szeretnem csatlakoztatni a korabban vett es hasznalt sky belterimet (amihez sajnos nics kartyam, mert nem vagyok elofizetoje). osszekotottem, de sajnos nem tudom nezni jopar adast mint pl. a BBC HD es az ITV HD-t es ha meg van ezen kivul ingyenes HD csatorna. mikent tudom ezeket fogni valamint az ugyanezen a muholdon talalhato ingyenes masnyelvu csatornakat?
Remelem tudtok benne segiteni nekem kedves guruk... Kacsintó
koszonettel

Berem

mindenképp HD-s beltéri kell, és persze hd tv.

A 28.2E-n beállítod az összes transpondert( szerintem gyárilag benne van ) http://www.lyngsat.com/28east.html
és minden free csatit nézhetsz
Vissza az elejére
radios01
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. December 14. Kedd, 21:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ezekszerint akkor nincs lebutitva ez a beltéri mint nálunk!
Vissza az elejére
vszabolcs
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. Március 22. Péntek, 22:45    Hozzászólás témája: T-Home Hozzászólás az előzmény idézésével

tvmacilaci írta:
editos írta:
Helló tvmacilaci!

Köszi Nagyon boldog

Jelenleg már nem érdemes az ingyendigiben gondolkozni, mert nagy valószínűséggel néhány héten belül ez a lehetőség megszűnik, és már CSAK előfizetéssel lehet majd a digit fogni. Én már nem is foglalkozom vele, mert nem szeretnék senkit átverni, hogy felrakom és egy hét múlva használhatatlan lesz, tudom ajánlani az otthoni előfizus tv-ket, digi-thome-upc stb...mivel más nincs. Valaki fizeti otthon a kb 10 font díjat havonta és lesz 25-30 programod, vagy több, kihozod én felszerelem és némi felárért az angol freesat programokat is bele lehet integrálni( ez kb 50-100 csatorna ), vagy ha nem akarsz előfizetni, és csak az angol tv-t nézni, akkor a műholdas freesat programokat is meg lehet csinálni, ez kb 100 fontba kerül, teljes berendezés, tokkal-vonóval, felszerelve, + útiköltség a távolságtól függően, hát ez van...

Üdv.

A T-Home is működik angliába??
Meg tudnád oldani nálam is?
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Szolgáltatások Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban