Olcsó Pénzküldés Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Autó biztosítás B/M fokozatot elfogadják

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Angol jogsi
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Lionking
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2008. Máj 23. Péntek, 23:56    Hozzászólás témája: Autó biztosítás B/M fokozatot elfogadják Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

Esetleges használt autó vásárlásnál Angliában a biztosító a magyarországon kapott B/M fokozatomat elfogadja? Vagy ha nem, akkor A0-ban kell kezdenem?

megtaláltam máshol bocsi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Tovi
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2008. Máj 24. Szombat, 20:19    Hozzászólás témája: Re: Autó biztosítás B/M fokozatot elfogadják Hozzászólás az előzmény idézésével

Lionking írta:
Sziasztok,

Esetleges használt autó vásárlásnál Angliában a biztosító a magyarországon kapott B/M fokozatomat elfogadja? Vagy ha nem, akkor A0-ban kell kezdenem?

megtaláltam máshol bocsi!

Elfogadja, de kell kérned az otthoni biztosítónál angol nyelvű B/M igazolást, azt leadod mellé, és onnan folytatódik a fokozat.
Kicsit húzzák a szájukat otthon, amikor az ember kéri, de kötelesek kiadni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
1potter
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Július 28. Hétfő, 9:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A biztositásal kapcsolatba érdeklődnék Mo-n vásárolt angol autó minden papirja megvan müszaki,TAX stb biztositást kötnék rá mi a szükséges hozzá minden ami ezzel kapcsolatos irjátok meg csak angol cimem van és még Mo-n vagyok.
kössz;P
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gyalogkakukk79
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. November 2. Hétfő, 21:12    Hozzászólás témája: Magyar posta biztosito es Churchill Hozzászólás az előzmény idézésével

En nagy nehezen kaptam a magyar posta biztositotol angol nyelvu igazolast amit el is kuldtem az angol Churchill biztositonak amit ok arra hivatkozva nem fogadtak el hogy a biztositasom megszunese utan nem volt a nevemen auto ket evig.
Igy nem szamoltak be a 2-es no claim bonusomat.
Vissza az elejére
islander
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. November 10. Kedd, 20:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

Lassan nekem is eljon az ideje, hogy vegyek itt egy autot. Annak idejen kikertem otthon az angol nyelvu igazolast (meg nincs ket eve) az akkori biztositomtol. A problema azzal lehet, hogy azota ez a biztosito megszunt es nem tudom, hogy tudjak igazolni a B6 fokozatomat. Hogy mukodik ez? Lehet hogy nullarol kell itt kezdenem? Nem orulnek neki Szomorú.

Koszonok minden valaszt elore is!

islander
Vissza az elejére
Evian
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Január 26. Kedd, 20:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én épp most kértem ki a Mo-i biztosítótól a bonusigazolásomat. Otthon is van a nevemen autó. Mo-n csak egy autónál vehetem igénybe a bonus után járó kedvezményemet. Kértem, hogy az otthoni biztosításomat módosítsák A0-ra, mivel az itteni autó biztosításánál szeretném használni a bonusomat. Azt mondták ez nem lehetséges, csak ha eladom az autót. Viszont felajánlották, hogy kiállítanak a nevemre egy igazolást, hogy ott vagyok biztosítva, és hány éve vezetek balesetmentesen. Akkor elvileg mégis csak tudok kapni kedvezményt a második (angliai)autóm után is?

Légyszí válaszoljon valaki, akinek van ebben tapasztalata.
Előre is köszönöm.
Vissza az elejére
Tovi
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Január 27. Szerda, 12:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Evian írta:
Sziasztok!

Én épp most kértem ki a Mo-i biztosítótól a bonusigazolásomat. Otthon is van a nevemen autó. Mo-n csak egy autónál vehetem igénybe a bonus után járó kedvezményemet. Kértem, hogy az otthoni biztosításomat módosítsák A0-ra, mivel az itteni autó biztosításánál szeretném használni a bonusomat. Azt mondták ez nem lehetséges, csak ha eladom az autót. Viszont felajánlották, hogy kiállítanak a nevemre egy igazolást, hogy ott vagyok biztosítva, és hány éve vezetek balesetmentesen. Akkor elvileg mégis csak tudok kapni kedvezményt a második (angliai)autóm után is?

Előre is köszönöm.

Itt nem foglalkoznak vele, hogy van-e a neveden masik auto, ez ertheto is, hiszen sok csaladnak harom vagy negy autoja is van altalaban.
Viszont hogy elfogadjak-e a kulfoldi bonuszigazolast, az erosen biztositofuggo, szerzodeskotes elott illik telefonon megkerdezni, az a biztos (vagy meg az sem).
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Január 27. Szerda, 14:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tovi írta:
Evian írta:
Sziasztok!

Előre is köszönöm.

Itt nem foglalkoznak vele, hogy van-e a neveden masik auto, ez ertheto is, hiszen sok csaladnak harom vagy negy autoja is van altalaban.
Viszont hogy elfogadjak-e a kulfoldi bonuszigazolast, az erosen biztositofuggo, szerzodeskotes elott illik telefonon megkerdezni, az a biztos (vagy meg az sem).

A bonuszt csak masik autora es/vagy biztositohoz (ugyanazon auto) viheted ad.
Azaz hiaba van bonuszod, ha nem adod el azt az autot avagy nem valtasz biztositotarsasagot, akkor sehol sem fogjak beszamitani.
Ez az otthonira teljesen igaz (emlekeim szerint), az ittenire van aprobb variacio, pl ha 2nd driverkent vagy egy biztositaskent, akkor gyujthetsz bonusz-eveket, amit beszamitanak akkor, ha veszel egy kocsit es azt biztosisitod - de ezt a beszamitast altalaban csak akkor tudod megtenni, ha ugyanannal a biztositonal kotod az uj autora a biztositast Ez eleg praktikus ha 1 autotok van kinn 2 biztositottal, majd lesz egy 2. auto egy par ev mulva.
-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Angol jogsi Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban