Olcsó, biztonságos és gyors pénzküldés Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Robogó vásárlásnál teendők.

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Angol jogsi
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
missapocok
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2008. Április 13. Vasárnap, 22:59    Hozzászólás témája: Robogó vásárlásnál teendők. Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

Ősz környékén költöznék ki Londonba, ha nem vesznek fel fősuliba.
A tömegközlekedés elég drágának tűnik, de nagy szerelmese vagyok a Vespáknak.
A következő kérdéseim lennének, amit nem nagyon találtam 1óra fórum olvasgatás után:
Ha megvettem a robogót a kereskedőtől/magánszemélytől, akkor milyen átírásokra van szükség és milyen költségei vannak ennek? Angliában szokásose a 125ccm-es robogókat 50ccm-es papírokkal eladni? 50ccm-esre is van rendszám? 50font a jogosítvány angolosítása igaz? Milyen kötelező felelősségbiztosítót ajánlotok?

Előre is nagyon szépen köszönöm, ha tud valaki segíteni! Tök jó a fórum csak sok minden szét van offolva. Vicces Remélem én most nem ezt tettem.

Üdv, Tamás
Tibi-
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Január 5. Kedd, 19:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na erre én s kíváncsi lennék!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Angol jogsi Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban