Olcsó Pénzküldés Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Kimenő üzenetek
Ugrás oldalra 1, 2, 3, 4  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Fórum használat
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Pumukli
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2006. Március 14. Kedd, 16:18    Hozzászólás témája: Kimenő üzenetek Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Admin!

Most látom, hogy egy üzenetem, amit két napja elküldtem, még mindig a "kimenő üzenetek" könyvtárban van...
Mi ennek az oka?
Vagy ez úgy működik, hogy addig amíg a címzett nem olvassa el, addig a feladó úgy látja, mint "kimenő", és miután a címzett elolvasta, utána már úgy mutatkozik, mint "elküldött"????

A lényeg: küldjem újra, vagy hagyjam, mert így van jól, ahogy van? Mosoly
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Enci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2006. Március 17. Péntek, 8:10    Hozzászólás témája: üzenet Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, jól gondolod, ha a cimzett elolvassa utána lesz az elküldöttben, addig kimenő marad.
Vissza az elejére
kaktusz
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2006. Április 4. Kedd, 11:49    Hozzászólás témája: Mindenkinek Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindenki!

Megerkeztunk Londonba es szeretnenk dolgozni ha valaki tudna nekunk segiteni meghalalnank.4-en vagyunk es barmilyen munkat elvallalunk es nyitottak vagyunk mindenre. ettermi,mosogatoi,segedmunka,halfeldogozo,hentes,epitoipari,dokk munkak.SEGITSEG.

Az itteni szamunk:07842608132
Bodovics Andras
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
HenriettaWH
V.I.P.
V.I.P.

HozzászólásElküldve: 2006. Április 4. Kedd, 12:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Andras, teljesen rossz topikba es temaba irtal.

Olvasd vegig a forumot, foleg a Munka Londonban cimszo alatt. Ott megtalalsz mindent, amit tudni akarsz.

Hala vagy nem hala, senki nem fog tudni neked allast adni, magatoknak kell utana menni.

Heni
Vissza az elejére
juti30
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Augusztus 6. Hétfő, 8:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mindegyikőtöket szeretettel üdvözlöm! Jelenleg Mo-on vagyok még . Kétszer írtam már , valamit nem jól csinálhatok , mert soha nem kapok választ ! Be vagyok természetesen jelentkezve , de hogyan tovább ?
Sok kérdésem lenne a tapasztaltak felé ! Köszi : Judit
Vissza az elejére
gtl011
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. Augusztus 6. Hétfő, 22:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

juti30 írta:
Mindegyikőtöket szeretettel üdvözlöm! Jelenleg Mo-on vagyok még . Kétszer írtam már , valamit nem jól csinálhatok , mert soha nem kapok választ ! Be vagyok természetesen jelentkezve , de hogyan tovább ?
Sok kérdésem lenne a tapasztaltak felé ! Köszi : Judit

Látszani csak ez az üzeneted látszik, rádkerestem.
Te látod a korábbi üzeneteidet?
Ha nem, akkor valamit nem jól.
Próbáld meg ugyanúgy küldeni az eredeti üzeneteket, mint ezt!

üdv
gtl
Vissza az elejére
juti30
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Augusztus 9. Csütörtök, 18:23    Hozzászólás témája: Kimenő üzenetek Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok !
Külön köszönet gtl011-nek , ő talált rá először a levelemre.
Talán most már kezdek rájönni , hogy is működik. ha nem zavarnálak kérdeznék egy - két dolgot ! Köszönöm , üdv : Judit
Vissza az elejére
HenriettaWH
V.I.P.
V.I.P.

HozzászólásElküldve: 2007. Augusztus 9. Csütörtök, 19:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Judit, először olvasással kellene kezdened. Ezen a fórumon még olyan kérdés nem hangzott el, ami legalább egyszer ne lett volna megválaszolva.
Vissza az elejére
juti30
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Augusztus 9. Csütörtök, 21:23    Hozzászólás témája: Fórum használat -kimenő üzenetek Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Henrietta !
A levelezéseket is böngészem természetesen , de gondolom , itt mindenki segít ahogy tud a másiknak. Néha egy info is elég !
Köszönöm a válaszod , üdv: Judit
Vissza az elejére
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2007. Augusztus 10. Péntek, 7:58    Hozzászólás témája: Re: Fórum használat -kimenő üzenetek Hozzászólás az előzmény idézésével

juti30 írta:
Szia Henrietta !
A levelezéseket is böngészem természetesen , de gondolom , itt mindenki segít ahogy tud a másiknak. Néha egy info is elég !

A leveleket/uzeneteket sokan nem olvassak, en sem Mosoly
Masreszt ha nem adsz meg targyat, akkor azt hiszem egybol megy a sullyesztobe.
-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
juti30
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Augusztus 10. Péntek, 12:21    Hozzászólás témája: Fórum használat -kimenő üzenetek Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Seci !
Köszi , hogy írtál ! Ha a leveleket , üzeneteket nem olvassátok el, akkor , hogy írtok egymásnak ? Mindig lesz új ember , aki 'szerencsétlen'
rögtön szeretné a választ. Persze , ez nehéz , tudom , de aki még itthon van , annak nagyon nehéz elképzelni ( főleg az elhelyezkedési kudarcok után ), hogy esetleg boldogulhat egy idegen országban, még , ha beszéli is a nyelvet ! Ti , már megszoktátok , tapasztalattal rendelkeztek.Ezért kérdezünk benneteket ! Köszi , üdv : Judit
Vissza az elejére
HenriettaWH
V.I.P.
V.I.P.

HozzászólásElküldve: 2007. Augusztus 10. Péntek, 13:35    Hozzászólás témája: Re: Fórum használat -kimenő üzenetek Hozzászólás az előzmény idézésével

juti30 írta:
Szia Henrietta !

Igy van. A segitseg viszont nem azt takarja, hogy ezredjere is leirod ugyanazt a kerdest, amit elotted 999 ember megkerdezett, es hasonlo szamu valasz szuletett. Erre valo az olvasas.

Hozzaszolasokat termeszetesen olvassak az emberek, es azert nem valaszolnak, mert a legtobben meguntak magukat ismetelni. Engem is beleertve. Figyelem a forumot, de ritkan irok, mert nem vagy a feltett kerdes mar meg lett valaszolva, vagy nem tudom a valaszt, es inkabb hallgatok.

A forum valoban megnott az elmult ev folyaman, ezert tobb idobe telik vegigolvasni, de ha megteszed, megerted, miert irtam, amit irtam.
Vissza az elejére
gtl011
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. Augusztus 10. Péntek, 23:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

juti30!
Kérdezz nyugodtan, én még bírom!
Ha valamit nem tudok, kikeresem neked, mert annak idején én is így kezdtem.
seci nekem is sokat segített, azóta is jó a kapcsolatunk.
Hidd el, nem rólad van szó elsősorban, hanem azokról, akik um. csak próbálkoznak. Hidd el, ha konkrét elhatározással, akarattal, és céllal szeretnél változtatni az életeden, meg fogod találni azokat, akik akarnak és tudnak is segíteni Neked!
Én is megtaláltam, azóta is hálás vagyok nekik.
Egy tényleg biztos! Ebben a világban két dolog nagyon fontos, az egyik a nyelvtudás, annak is az értési oldala, a másik, az Internet iemerete, az meg legfőképpan azért, hogy találj magadnak munkát, tartsd a kapcsolatot az otthoniakkal, és tudj eligazodni a rengeteg hasznos információ között.

Sok sikert, és szorítok!
gtl
Vissza az elejére
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2007. Augusztus 11. Szombat, 8:35    Hozzászólás témája: Re: Fórum használat -kimenő üzenetek Hozzászólás az előzmény idézésével

HenriettaWH írta:

Igy van. A segitseg viszont nem azt takarja, hogy ezredjere is leirod ugyanazt a kerdest, amit elotted 999 ember megkerdezett, es hasonlo szamu valasz szuletett. Erre valo az olvasas.

A forum valoban megnott az elmult ev folyaman, ezert tobb idobe telik vegigolvasni, de ha megteszed, megerted, miert irtam, amit irtam.

Egyetertek veled 100%-ig. Ha valaki komolyan gondolja, hogy ki akar jonni, akkor szanjon ra 3 teljes napot es olvassa vegig a forumot, jegyzetelgetve.

Aki nem kepes ennyi idot raszanni, az <szalonkeptelen kifejezes> Mosoly De amikor valaki regisztral es ra ket percre megkerdezi, hogy mi az az NI szam es hogy kell intezni, akkor kikattanunk. Ugye megerted?

Persze orankent 50 fontert (akar szamlaval is) szivesen allunk rendelkezesedre, kerdeseid megvalaszolasara, akar ugy is, hogy felhivunk egy otthoni vonalas telefonon (usse kavics, mobilon is 50-ert!). Ekkor azt kerdezel amit csak akarsz Mosoly De ha valaki egy ilyen hirdetes irna, akkor mindjart o lenne a lehuzos, nem-segito, gonosz magyar, aki csak kihasznalni akarja a tobbit. Pedig az 50 font harmada egy (rosszabb) ugyvedi munkadijnak...

-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
juti30
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Augusztus 11. Szombat, 11:57    Hozzászólás témája: Fórum használat -kimenő üzenetek Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia gtl011 !
Nagyon kedves tőled , hogy mindig válaszolsz , és , hogy felajánlottad a segítségedet. Nem élek vissza vele, de senkiével sem. Én folyamatosan
olvasom a fórumot , mégis vannak kérdések ( amik , lehet , hogy már
999 -szer elhangzottak ) , mégis , ha személyesen küldik, úgy érzed egy lépéssel előbbre vagy. Nem könnyű a helyzetem , mert
nem vagyok már '20' éves. Mégis váltanom kell , mert másfél éve nem kapok itthon munkát , pedig beszélek angolul . Mo-on az én korosztályom már nem számít potenciális munkaerőnek. Viszont a
közvetítők részemre csak ilyen jellegű munkát ajánlottak. Középfokú végzettségem van + egy logisztikikai + nyelv. Itthon ezzel szóba sem állnak velem . Köszi azt is , hogy elolvastad ! Üdv : Judit
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Fórum használat Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra 1, 2, 3, 4  Következő
1 / 4 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban