Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Luton Airport Parkway-bol Guildfordba.... Hogyan?

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Bérletek, jegyárak
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
difrax
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Február 24. Vasárnap, 23:24    Hozzászólás témája: Luton Airport Parkway-bol Guildfordba.... Hogyan? Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Segitsegeteket kernem a kovetkezokben:
A ferjem szombaton erkezik Lutonba es onnan el kellene jusson Guildfordba, Surrey megyebe. Kersetunk jaratokat, busszal, vonattal, de leiras alapjan nagyon bonyolultnak tunik az egesz Zavarban levő Ugy latom, hogy 2-3 valtas bejon mindenkepp.
Ami nem tiszta elottunk, hogy biz. szakaszokon mintha munkalatok miatt vonatpotlo jaratok lennenek. Ezekrol szeretnek kerdezni, mit jelent ez gyakorlatilag: mindenki leszall a vonatrol, atszall egy ....mire???.... aztan megy egy darabig, aztan ujbol leszall es ujbol atul a vonatra? Mi szokott lenni a potjarat? Busz vagy metro?
Szoval felek, hogy valahol elkeveredik a Zuram Forgó szemek (nem szeretnem elveszteni Kacsintó ), eloszor jar anglus honban... es nem ismeri az ottani utazasi szokasokat.
Mit tanacsoltok: buszozast vagy vonatozast erre a tavra? Mi a jobb, kenyelmesebb, olcsobb megoldas?
Elore is koszonom a valaszokat!
Difrax
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tovi
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2008. Február 25. Hétfő, 9:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én a helyetekben a vonatot választanám.

Luton Airport-ban a First Capital Express-el St Pancras állomásig, ott metróval át kell menni a Waterloo állomásra.
Onnan a South West Trains közvetlen visz Guildfordba.

Mindezt itt meg is tudod terveztetni:

http://www.firstcapitalconnect.co.uk/Main.php?iCmsPageId=64 Baloldalt alul a Buy Ticket cím alatt keresd.

Én megterveztettem, itt van, de nem biztos hogy jól adja ki az oldal neked is:

http://www.fcc.trainsfares.co.uk/Buy_Tickets/matrix/journey_details.asp?jindex=1&jtype=Outward_Journey&SLFLG=false&T2ID=3432_20082257528

Ha jól látom 25.60 lesz a jegy, plusz a metróköltség

Sok szerencsét neki a "kalandhoz" Nagyon boldog
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
difrax
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Február 25. Hétfő, 12:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Koszi Tovi!
A link nem muxik, de megprobalom s.k. megtervezni... talan az este mar csinaltam egy tervet, s abban lattam, hogy metrozni (tube??) is kell
Hat nagy kaland lesz, az biztos, foleg, hogy self employedkent kezd Forgó szemek
D.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tovi
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2008. Február 25. Hétfő, 20:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem baj, itt kaland az élet, bele a mélyvízbe az elején Mosoly
Metrózni kell, ráadásul nem is egy vonallal, hanem a Circle Line-vel Embankment Stationig, ott átszállni a Bakerloo vagy a Northern Line-ra és egy megálló Waterloo station.

Van egy jó mondás, ha nehéz helyzetbe kerülök akkor szoktam mondogatni:
"Ami nem öl meg azonnal, az erősít"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Bérletek, jegyárak Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban