Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

London - Knaresborough

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Bérletek, jegyárak
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
bea79
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2008. Február 10. Vasárnap, 10:20    Hozzászólás témája: London - Knaresborough Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Meg tudja valaki mondani hogyan jutok el London -Lutonból Knaresboroughbe?És mennyibe kerül kb. egy vonat,busz stb. jegy oda?
Vagy hol tudom ezt megnézni,ahol jegyárakat is kiír?

Köszi!

Bea
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tovi
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2008. Február 10. Vasárnap, 12:00    Hozzászólás témája: Re: London - Knaresborough Hozzászólás az előzmény idézésével

bea79 írta:
Sziasztok!

Meg tudja valaki mondani hogyan jutok el London -Lutonból Knaresboroughbe?És mennyibe kerül kb. egy vonat,busz stb. jegy oda?
Vagy hol tudom ezt megnézni,ahol jegyárakat is kiír?

Köszi!

Bea

Gondolom Luton Airport-ról indulnál. Ha a National Express járatával mész, akkor egyszer át kell szállnod Milton Keynes-ben.
Lutontól a JL707-es járattal (Northampton) mész Milton Keynes-ig, ott átszállsz az NX561-re, az egyenesen Knaresboroughbe megy.
A jegy 27.70 fontba kerül.
Az egészet megtervezheted ezen az oldalon, sőt meg is rendelheted a jegyet:
http://www.nationalexpress.com/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
bea79
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2008. Február 10. Vasárnap, 12:57    Hozzászólás témája: válasz Hozzászólás az előzmény idézésével

Tovi!

Köszi!Köszi!Köszi!

Bea
Vissza az elejére
Tovi
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2008. Február 10. Vasárnap, 13:10    Hozzászólás témája: Re: válasz Hozzászólás az előzmény idézésével

bea79 írta:
Tovi!

Köszi!Köszi!Köszi!

Bea

Szivesen szivesen, szivesen!! Nagyon boldog
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
bea79
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2008. Február 11. Hétfő, 18:43    Hozzászólás témája: még valami Hozzászólás az előzmény idézésével

Tovi!

Mégegy kérdés.
Ha busszal megyek és beírom a keresőbe hoyg London-Harrogate -sajnos azt nem tudom hogy London - Luton vagy mi,mert kiír pár lehetőséget,de azt nem tudom hoyg melyik van a legközelebb a reptérhez- szóval ha ezt írom be akkor kidob egy oylan lehetőséget ahol 20,50 a jegy.Jó,ez nyilván hosszab utazás mint vonattal,de olcsóbb mégis.

Szóval a kérdés,hoyg jól láttam hogy annyi a jegy?És rosszabb,vagy fárasztóbb a busz,mint a vonat?Ez tényleg elvisz Harrogate-ig.Magyarán jól néztem ezeket,vagy kcisit benéztem a dolgokat?

Hú,most nézem,ez elvinne Knaresborough-be is talán?Vagy ennyire már ne örüljek?

Köszi!
Vissza az elejére
Tovi
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2008. Február 11. Hétfő, 21:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem nézted be, ez a járat egész pontosan bevisz Knaresborough-ba, akkor mégis ez a legegyszerűbb....

A kérdésed első felét ha jól értettem akkor Én a Luton Airporttól kértem a menetrendet, gondolom oda érkezik a géped....
Hogy melyik kényelmesebb? Én nem tudom, kamionnal közlekedek Nagyon boldog
De gondolom ha nincs csúcsforgalom akkor a busz.
Vissza az elejére
Tovi
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2008. Február 11. Hétfő, 21:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hú most nézem a vonat kicsit macerásabb. Lutontól be kell menni vonattal St Pancras állomásra, onnan gyalog King Cross-ra, felszállni a Yorki vonatra, majd Yorkban váltani újra Knaresborough-ig.....
Melyik is egyszerűbb??? Nagyon boldog Nagyon boldog
Vissza az elejére
bea79
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2008. Február 11. Hétfő, 21:46    Hozzászólás témája: köszi Hozzászólás az előzmény idézésével

Tovi!

Köszönöm a megerősítést.Akkor tényleg egyenesen oda megy és még olcsóbb is mint a vasút.És igen Luton Airportról,ezt mindig elfelejtem odaírni.
Most egy kicsit megnyugodtam,bár 5 és fél óra buszozás,hát nem semmi.

Mégegyszer kössssz!
Vissza az elejére
bea79
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2008. Február 11. Hétfő, 21:51    Hozzászólás témája: újabb gondolat Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja,és még annyi,hogy látom hogy a buszra lehet biztosítást kötni.Jó dolog ha van ilyenem,úgy értem azért nem árt kötni,vagy mindegy lényegében hoyg van-e vagy nincs?Mondjuk 1 font.
Vissza az elejére
Tovi
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2008. Február 11. Hétfő, 21:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem kösd meg, az az 1 font nem oszt, nem szoroz......gondolom Nagyon boldog
Nagy anglia állatkertje, és alacsony a kerítés, bármi előfordul egy 5 órás buszozás közben. Nameg Milton Keynes-ben is várnod kell egy pöttyet, ott a poggyászra vigyázni nagyon ám!!! Nagyon boldog
Vissza az elejére
zsinzsi
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Szeptember 11. Vasárnap, 20:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Tudom,ez egy régi fórum,de hátha valaki benéz ide és netán még segíteni is tud:Knaresborough-be hol van internetezési lehetőség,vagy valahol a közelben tudja esetleg valaki?
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Bérletek, jegyárak Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban