Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Laptop, mobiltelefon vásárlás Londonban
Ugrás oldalra 1, 2  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Dumaparti, bármiről ami az eszedbe jut
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Klaudia24
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Január 30. Szerda, 21:16    Hozzászólás témája: Laptop, mobiltelefon vásárlás Londonban Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Abban kérném a segítségeteket, hogy hol érdemesebb laptop-ot és mobiltelefont vásárolni? Londonban vagy Magyarországon? Azt hallottam, hogy odakint elég sok minden olcsóbb vagy ugyanannyiba kerül mint itthon (mint pl. élelmiszer, ruha stb). Ez vonatkozik a műszaki cikkekre is?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2008. Január 31. Csütörtök, 7:26    Hozzászólás témája: Re: Laptop, mobiltelefon vásárlás Londonban Hozzászólás az előzmény idézésével

Klaudia24 írta:
Sziasztok!

Abban kérném a segítségeteket, hogy hol érdemesebb laptop-ot és mobiltelefont vásárolni? Londonban vagy Magyarországon? Azt hallottam, hogy odakint elég sok minden olcsóbb vagy ugyanannyiba kerül mint itthon (mint pl. élelmiszer, ruha stb). Ez vonatkozik a műszaki cikkekre is?

Nehany pro- es kontra-

Ar: A font/forint jelent melyrepulesi szakaszaban (ami neked jo lehet, mert fontot akarsz venni forintert) az arak nagyjabol megegyeznek. Itt 17% az AFA, otthon 25%. Ha otthon valaki le tudja ezt neked nyelni, akkor az a brutto ar 20%-a, ami ugye szamithat.

Garancia: Otthon 3 ev (meg mindig ennyi?), de ugye ha ervenyesitened kell, akkor nem feltetlen emlitenem Mo-ot a peldaerteku orszagok koze. Itt 1 ev, de ha egy normalis, nagy cegtol veszed, akkor az alapertemezes az, hogy a vasarlonak van igaza (ha megsem volna, akkor az 1. pont lep eletbe) Masreszt lehet 3-5 evre kiterjesztett garanciat vasarolni minden muszaki cikkre (ezt persze ugy kell erteni, hogy a 3 ev az +2, hiszen egyet kell, hogy ingyen/arban adjanak), nem tul nagy osszegert. Sot lehet accidental demage biztositast is kotni, ami akkor is cserel, ha mondjuk a 2000 fontos plazmatevedbe "beleesett" veletlenul a sorosuveg egy fergeteges party alkalmaval, mert mondjuk kikapott a Chelsea es a kedvenc kollegad banataban bele!"£$ta az uveget Mosoly

Ha barmifele szoftveres gondod van, akkor az itteni szoftverrel segitenek csak. Ha magyar windowsod van a gepen es nem megy mondjuk az interneted, akkor az internetszolgaltatod szettarja a karjat. Ez nem tudom mennyire problema manapsag, mi 2000/2001-ben nagyon szokat szenvedtunk miatta.

A toltok ugye masfajta dugasszal keszulnek itt es otthon. Ez nem gond, csak kenyelmetlenseg (atalakito hasznalata, errol sokat irtunk)

-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Klaudia24
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Január 31. Csütörtök, 19:07    Hozzászólás témája: Re: Laptop, mobiltelefon vásárlás Londonban Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

Köszönöm a gyors választ. Akkor végül is majdnem mindegy hol veszem meg. Amit most néztem laptopokat azokra csak 1 év garanciát adnak itthon. De talán jobb ha már meglesz mire kimegyek mert mint hallottam net nélkül nem nagyon lehet sokáig élni Angliában.Mosoly
Vissza az elejére
lilenart
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2008. Március 20. Csütörtök, 14:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello!
Milyen nagyobb műszaki áruházak vannak kinn - ahol lehet laptopot venni és még honlapjuk is van? Én megpróbálnék az alapján dönteni a fent említett kérdésben. Minden segítséget előre is köszönök!
Vissza az elejére
lilenart
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2008. Március 31. Hétfő, 17:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sikerült választ találni a kérdésemre, hátha még segít vkinek.
ezek nagy műszaki cikkes helyek

http://www.pcworld.co.uk/
http://www.currys.co.uk/
http://www.comet.co.uk/shopcomet/homePage.do?zone_id=13
Vissza az elejére
tothz
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2008. Március 31. Hétfő, 17:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lilenart írta:
Hello!
Milyen nagyobb műszaki áruházak vannak kinn - ahol lehet laptopot venni és még honlapjuk is van? Én megpróbálnék az alapján dönteni a fent említett kérdésben. Minden segítséget előre is köszönök!

Én a helyedben azért megnézném a Dell honlapját is, ott tetszőleges felszereltségű laptopot tudsz megrendelni és 10 napon belül meg is kapod.
Vissza az elejére
tothz
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2008. Március 31. Hétfő, 18:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lilenart írta:
Sikerült választ találni a kérdésemre, hátha még segít vkinek.
ezek nagy műszaki cikkes helyek

http://www.pcworld.co.uk/
http://www.currys.co.uk/
http://www.comet.co.uk/shopcomet/homePage.do?zone_id=13

Ezek, főleg a pcworld, nem a legolcsóbbak. Én Manchesterben a Microdirectet ajánlanám:

http://microdirect.co.uk/

Ez az egyik legolcsóbb. Persze, ha van preferált gyártód, akkor érdemes célirányosan rákeresni és lehet hogy találsz egy aránylag kis céget, ami olcsóbban adja mint a fentebb felsoroltak.
Vissza az elejére
lilenart
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2008. Április 1. Kedd, 8:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi, már nézem is...
Vissza az elejére
Tovi
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2008. Április 1. Kedd, 17:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én ezt a bolthálózatot szeretem nagyon, héha órákig bolyongok bent nézelődve,:

http://www.maplin.co.uk/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
lilenart
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2008. Április 29. Kedd, 14:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

csak leirom a tapasztalataimat, hogy nem mindig megy az olyan gyorsan, mint szeretnenk. Vegul ugy dontottem, Angliaban szerzem be a laptopomat, ami remek otletnek bizonyult, mert igy mar alig tobb, mint egy honap mulva akar rendelkezni is fogok egy laptoppal, hurra...
szoval sok elony sok hatrannyal. mert mondjuk Dell es sokkal olcsobb, mint Mo-n, viszont ott par nap alatt megkaptam volna es gondolom, kiegeszito kabeleket itt is lehet venni, ha otthonrol hozzuk. plusz a rendeles utan nem lehet a rendelesi cimet modositani, ugyhogy aki koltozes elott all vagy csak siman nem biztos a cime ujonnan erkezokent rendel, az figyeljen erre is.
Vissza az elejére
tothz
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2008. Április 29. Kedd, 16:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lilenart írta:
csak leirom a tapasztalataimat, hogy nem mindig megy az olyan gyorsan, mint szeretnenk. Vegul ugy dontottem, Angliaban szerzem be a laptopomat, ami remek otletnek bizonyult, mert igy mar alig tobb, mint egy honap mulva akar rendelkezni is fogok egy laptoppal, hurra...
szoval sok elony sok hatrannyal. mert mondjuk Dell es sokkal olcsobb, mint Mo-n, viszont ott par nap alatt megkaptam volna es gondolom, kiegeszito kabeleket itt is lehet venni, ha otthonrol hozzuk. plusz a rendeles utan nem lehet a rendelesi cimet modositani, ugyhogy aki koltozes elott all vagy csak siman nem biztos a cime ujonnan erkezokent rendel, az figyeljen erre is.

Én is vettem a Delltől laptopot, kb két hét alatt szállították le. Ha valaki azonnal szeretne vásárolni, az mehet a Tescoba, vagy akármelyik számítástechnikai céghez (Microdirect, PCWorld, ...). Ha sikerül kifogni valamilyen akciót, akkor ez is van olyan olcsó mint a Dell.
Vissza az elejére
lilenart
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2008. Április 30. Szerda, 9:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tothz írta:
lilenart írta:

Én is vettem a Delltől laptopot, kb két hét alatt szállították le. Ha valaki azonnal szeretne vásárolni, az mehet a Tescoba, vagy akármelyik számítástechnikai céghez (Microdirect, PCWorld, ...). Ha sikerül kifogni valamilyen akciót, akkor ez is van olyan olcsó mint a Dell.

nekem is meglett volna 2 het alatt, ha nem kerek par extrat a gepre, mivel viszont ezen extrakert nem kellett kulon fizetni, igy en ragaszkodtam hozzajuk. amugy en nem ertek a gepekhez, de hozzaertok instrukcioi alapjan vasaroltam es ok azt mondtak, hogy erre az osszeallitasra megeri varni, mert nagyon jo az ar-ertek arany, ellentetben par azonnal hazaviheto geppel. mondjuk nekem van olyan szerencsem, hogy addig is tudok vhol gepezni.
Vissza az elejére
castor
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Máj 8. Csütörtök, 23:05    Hozzászólás témája: ELAÓ LAPTOP Hozzászólás az előzmény idézésével

---

Legutóbb castor szerkesztette (2012. Január 13. Péntek, 22:36), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
tothz
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2008. Máj 9. Péntek, 15:54    Hozzászólás témája: Re: ELAÓ LAPTOP Hozzászólás az előzmény idézésével

castor írta:
ELADO LAPTOP.

Eladó hibátlan állapotban lévő Toshiba Satellite laptop kb 9 hónapos.
Magyar bill. magyar Windows-al. 15,4 es monitorral.
60 Gb HDD, 512Mb ram, 1,6Mhz, DVD -CD iróval, Tv kimenet.
Ára: 250 font
Az eladás oka: mert nagyobbat akarok venni Nagyon boldog

http://laptoping.com/wp-content/toshiba_satellite_A110_st1111.jpg

hívj: 07938016267

Kedves Castor!

Egyrészről egy csomó helyre beírtad ezt a hírdetést, ahova nem kellett volna! Másrészről én egy kicsit drágálom az árát. Hasonló, vadonatúj gépet, itteni garanciával 300 font körüli áron tudsz venni.
Vissza az elejére
Gusztav
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. Február 2. Szombat, 10:19    Hozzászólás témája: Mobilt vennék Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziaszto nekem tudtok segíteni hogy londonba hol kapok olcsón kártyafüggetlen telefont mert megyek ki egy ismerőshöz de csak csüt reggeltől péntek estig és akkor vennék egyet mert az gondolom magyar hálózattal is jó ha unlock a készülék köszia segítséget előre is
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Dumaparti, bármiről ami az eszedbe jut Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra 1, 2  Következő
1 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban