Olcsó, biztonságos és gyors pénzküldés Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

kérdés

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Szakmunka
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
johnny6
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Január 25. Péntek, 2:55    Hozzászólás témája: kérdés Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok, én marós vagyok, szerintetek kapok munkát angliában?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zsoli83
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Március 9. Hétfő, 21:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Aupair-ként vagyunk kint a kedvessemmel Oxford mellett, és mivel sok a szabadidőnk, úgy gondoltuk keresnénk munkát a szabad délutánjainkra. Készítettünk egy kis plakáot, amit kiraktunk a hirdetőtáblára, rajta a lehetőségekkel, milyen munkát válallnánk szívesen. (takarítás, babysit, fűnyírás, kertészkedés) A lényeg, mivel én több dologhoz is értek pl. festés,építés bontás, stb. ha ezeket is ráírom a papírra, abból lehet-e valamilyen probléma?
Arra gondolok, hogy ez itt "fekete" munkának számít gondolom, és esetleg a helyi vállalkozók is rossz szemmel nézik?
Jogi következmények?

Nem szeretnék itt nagy bonyodalmakba keveredni, csak kicsit kiegészíteni a pénzemet!

A festés különösen jól jövedelmez errefelé.

Vagy inkább ne plakátoljak ki ilyeneket?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Üdv:
Zs
Vissza az elejére
maki018
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Június 14. Vasárnap, 11:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziaztok!

Én cserépkályha és kandalló építő vagyok szerintetek ezzel a szakmával tudok valamit kezdeni Londonban?
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Szakmunka Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban