Olcsó, biztonságos és gyors pénzküldés Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

UK SIM kártya feltöltése Magyarországról

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Telefonálás Magyarországra
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Londonb0y
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2008. Január 11. Péntek, 15:04    Hozzászólás témája: UK SIM kártya feltöltése Magyarországról Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok, egy kis problémaba ütköztem, nem tudom feltölteni az Orange kártyámat itthonról, tudja valaki hogy a UK orange pay as you go számot hogy tudom feltölteni még itthon magyarországon? melyik szolgáltatónak a feltöltő kártyáját kell használni, pannon tmobil vagy a voda?
köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
xSIDx
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Január 12. Szombat, 14:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

neten nem lehet feltolteni?
az o2-nel biztos lehet kartyaval..
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Londonb0y
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2008. Január 13. Vasárnap, 9:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azt tudom hogx lehet, sőt magyar pannonos feltöltővel is lehet, mivel az O2-nek szerződése a pannonal.
viszont nekem az orange kártyát kellene feltölteni.

xSIDx írta:
neten nem lehet feltolteni?
az o2-nel biztos lehet kartyaval..
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Zsolessz
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. Február 24. Vasárnap, 23:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én az itteni Vodafonos pay as yg. egyenlegem akartam feltölteni, de mikor a
budapesti Vodafon vevőszolgálatára (westend emelet)
bementem csak lestek, hogy mi ez a top-up kártya.
Nem tudtak segíteni.
De onnan ingyen fellehet hívni a többi ország vevőszolgálatát.
Fel is hívtam a UK Vodát, ott azt mondták, hogy csak UK automatákból lehet feltölteni.

Magyarul csak a netes lehetőség maradt vagy egy ismerőst kell megkérni, töltse fel Angliában.
lusthaus
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Április 1. Kedd, 8:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem egyszeru.
http://www1.orange.co.uk/service_plans/payasyougo/ways_cash_overview.html

[...
You can then top-up your phone online by...
debit card
credit card
Orange vouchers]

Z
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
unnamed
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Szeptember 14. Vasárnap, 9:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha van angol bankkartyad, akkor arrol mobilon keresztul is fel tudod tolteni, akarmelyik orszagbol! Van egy szam, amit fel kell hivni, valami 4 jegyu es ott kell bepotyogni dolgokat. En O2-s voltam annak idejen ( magyarul annóó ) es amikor mar alig volt a kartyamon, ezt a 4 jegyu telefonszamot eelkuldte a rendszer automatikusan. Neten biztos utana lehet nezni, hogy mi ez a szam a tobbi szolgaltatonal.
Ez a feltoltesi mod Angliaban is hasznalhato. Ha nem onnan csinalod - banktol fuggoen - szamitanod kell kb 1-2 Font kulfoldi kartyahasznalati dijra a feltoltes osszegen felul.
Remelem segitettem vele valakinek!
Vissza az elejére
jzola
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Február 28. Szombat, 10:39    Hozzászólás témája: SIM Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Angol SIM kártyát vásárolnék Magyarországon(Szegeden vagy környékén),amin van elegendő feltöltés a roaminghoz.
Címem:jzada1@citromail.hu
Köszönöm
Zola
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
foxy
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Február 14. Hétfő, 21:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,mi a Vaterán áruljuk ezeket a feltöltéseket,hogy Magyarországról is megoldható legyen bármelyik angol hálózatból származó SIM kártya feltöltése. Mi is voltunk ilyen helyzetben,amikor otthon Karácsonykor roamingban "elrepült" az egyenleg.
Mint láthatod,nagy hasznunk nincs rajta:

http://www.vatera.hu/angol_o2_sim_kartya_feltoltes_1442693821.html
Vissza az elejére
sanyabtd
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2011. Február 14. Hétfő, 21:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

foxy írta:
Sziasztok,mi a Vaterán áruljuk ezeket a feltöltéseket,hogy Magyarországról is megoldható legyen bármelyik angol hálózatból származó SIM kártya feltöltése. Mi is voltunk ilyen helyzetben,amikor otthon Karácsonykor roamingban "elrepült" az egyenleg.
Mint láthatod,nagy hasznunk nincs rajta:

http://www.vatera.hu/angol_o2_sim_kartya_feltoltes_1442693821.html

Nagyon jó az ötlet, de eddig is megoldható volt a feltöltés, igaz nagyon szarul váltottak Zavarban levő
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Telefonálás Magyarországra Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban