Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Magyar TV csatornak ???
Ugrás oldalra 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Dumaparti, bármiről ami az eszedbe jut
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Kalman
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2006. Március 5. Vasárnap, 20:52    Hozzászólás témája: Magyar TV csatornak ??? Hozzászólás az előzmény idézésével

Tud valaki valamilyen megoldast hogyan lehet nezni magyar csatornakat itt a UK-ban elfogadhato minosegben (nem interneten) Kérdés
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
sealspietro
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. Március 5. Vasárnap, 22:03    Hozzászólás témája: Re: Magyar TV csatornak ??? Hozzászólás az előzmény idézésével

Kalman írta:
Tud valaki valamilyen megoldast hogyan lehet nezni magyar csatornakat itt a UK-ban elfogadhato minosegben (nem interneten) Kérdés

Hali!
A Winamp is tud egy-két csatornát , de jobb az online TV player
Innen tudod letölteni:
http://www.onlinetvplayer.com/
Ha az oldalon mindegyik fizetős , akkor el tudok küldeni egy " megvásároltat"

Üdv: Péter
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése AIM MSN Messenger
fuligjimmy
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2006. Március 5. Vasárnap, 22:07    Hozzászólás témája: Re: Magyar TV csatornak ??? Hozzászólás az előzmény idézésével

Kalman írta:

Heló.
Megoldható, ha van otthon bankszámlád. Veszel egy UPS csomagot, és ugyan azt nézed, amit otthon néztél.
Nekem is ez van Mosoly

Fülig Jimmy
Vissza az elejére
Pumukli
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2006. Március 6. Hétfő, 7:59    Hozzászólás témája: Re: Magyar TV csatornak ??? Hozzászólás az előzmény idézésével

fuligjimmy írta:

Heló.
Megoldható, ha van otthon bankszámlád. Veszel egy UPS csomagot, és ugyan azt nézed, amit otthon néztél.
Nekem is ez van Mosoly

Fülig Jimmy

Nagyon boldog
Aztán hogyan csatlakoztatod a TV-t (vagy monitort, vagy akármit) ahhoz az UPS csomaghoz, hogy elfogadható legyen a kép??? Nagyon boldog
Uninterruptible Power Supply ... Nagyon boldog

Pumukli
Vissza az elejére
Enci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2006. Március 6. Hétfő, 8:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Parabola antennát 4500 ft adják a fejjel egyutt, a belső egység ingyenes, ha szerződést irsz alá 2 évre.
A kép kristálytiszta.7500 ft körül van a havi dijam, úgy hogy én kértem az HBO1-2-őt.
Vissza az elejére
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2006. Március 6. Hétfő, 9:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Enci írta:
Parabola antennát 4500 ft adják a fejjel egyutt, a belső egység ingyenes, ha szerződést irsz alá 2 évre.
A kép kristálytiszta.7500 ft körül van a havi dijam, úgy hogy én kértem az HBO1-2-őt.

Azt aruld el nekem, hogy hol vetted otthon, mert ahol en probalkoztam (3 helyen is), ott csak ugy adtak volna, ha kijonnek installalni arra a cimre, ahova az elofizetes szol.

-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Enci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2006. Március 6. Hétfő, 9:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

seci írta:
Enci írta:

Azt aruld el nekem, hogy hol vetted otthon, mert ahol en probalkoztam (3 helyen is), ott csak ugy adtak volna, ha kijonnek installalni arra a cimre, ahova az elofizetes szol.

-seci

Én Jászberényben laktam és simán megmondtam a srácnak aki a hivatalos forgalmazo, hogy kiviszem.Mondta hogy oké, de ő nem tud róla.
De ha neked erre nem hajlando, hát kösse be...te meg kihozod.
Ennyi.
Vissza az elejére
Artin
V.I.P.
V.I.P.

HozzászólásElküldve: 2006. Március 9. Csütörtök, 19:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Enci írta:
Én Jászberényben laktam és simán megmondtam a srácnak aki a hivatalos forgalmazo, hogy kiviszem.Mondta hogy oké, de ő nem tud róla.
De ha neked erre nem hajlando, hát kösse be...te meg kihozod.
Ennyi.

Hat igen ezzel az a kicsi macera, hogy aki nem szakerto, az nem tudja leszerelni otthon, es itt felszerelni. Mert az alapfellalas az, hogy a UPC kijon es felszereli neked Magyarorszagon, te meg leszereled, kihozod, es itt felszereled megint.

De van aki szerencses, mint peldaul Enci, es neki megengedik, persze ez nem legalis, vagyis a szerzodesben amit alairsz nincs benne, hogy kihozhatod. Amugy szerintem kellene irni a UPC-nek, egy peticiot, vagy hasonlo levelet, amit rengetegen alairnak, vagy egy hivatalos (valami angliai magyarok kozossege) kuldene hogy terjesszek ki a kulfoldon elo mgyaroknak is, mert nem 1-2 ember lenne, aki hasznalna, es nem csak a UK-ban, hanem Svedorszagban, Irorszagban stb.

A magyar Sport 1,2 sokkal jobb mint itt a Sky Sports 1,2

En ezert reszesitem elonyben a UPC-t, es veszek inkabb azt, mint Sky-t.
Vissza az elejére
Artin
V.I.P.
V.I.P.

HozzászólásElküldve: 2006. Március 13. Hétfő, 23:30    Hozzászólás témája: Re: Magyar TV csatornak ??? Hozzászólás az előzmény idézésével

fuligjimmy írta:

Heló.
Veszel egy UPS csomagot, és ugyan azt nézed, amit otthon néztél.
Nekem is ez van Mosoly

Fülig Jimmy

Talan UPC-t akartal irni nem? Nagyon boldog
Vissza az elejére
Pumukli
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2006. Március 14. Kedd, 8:11    Hozzászólás témája: Re: Magyar TV csatornak ??? Hozzászólás az előzmény idézésével

Artin írta:

Erről beszéltem! Mosoly Már majdnem azt hittem, hogy az én készülékemben van a hiba! Mosoly Mosoly
Vissza az elejére
fuligjimmy
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2006. Március 16. Csütörtök, 23:52    Hozzászólás témája: Re: Magyar TV csatornak ??? Hozzászólás az előzmény idézésével

Pumukli írta:
Artin írta:

Erről beszéltem! Mosoly Már majdnem azt hittem, hogy az én készülékemben van a hiba! Mosoly Mosoly

Engem akarsz tanitani hejessen írni?!
Akko nészd meg hogyír a Törög szuld án! Nevető Nevető
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2006. Március 17. Péntek, 17:26    Hozzászólás témája: Re: Magyar TV csatornak ??? Hozzászólás az előzmény idézésével

fuligjimmy írta:
Pumukli írta:
Artin írta:

Egy kicsit off-topic, de egy mar MP3-ban is fenn van egy par rejto konyv a MEK-en!

-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fuligjimmy
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2006. Március 17. Péntek, 20:25    Hozzászólás témája: Re: Magyar TV csatornak ??? Hozzászólás az előzmény idézésével

seci írta:
fuligjimmy írta:
Pumukli írta:
Artin írta:

Egy kicsit off-topic, de egy mar MP3-ban is fenn van egy par rejto konyv a MEK-en!

-seci

Esküszök hoty nemén? volt am. Szerintemm aza Piszok nevű Freddy bátyám tette fel,merd ő mindíg kavarja, de a kár kiis vót, asz Isten álgya megérte!
Frenky
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. Március 20. Hétfő, 11:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

7000 Ft per hó az nem gyenge Mosoly
Vissza az elejére
Artin
V.I.P.
V.I.P.

HozzászólásElküldve: 2006. Március 21. Kedd, 0:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Frenky írta:
7000 Ft per hó az nem gyenge Mosoly

kb. 150 csatornaert??? a Sky oszes csatornaja kb. 40 font havonta, de ebbol kb. 100 csatorna hasznalhatatlan. fizetos, vagy reklam 24 oraban. vagy ugyan az a film fel 1 oras csusztatassal kezdve.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Dumaparti, bármiről ami az eszedbe jut Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő
1 / 9 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban