Olcsó Pénzküldés Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

MAGYAROK HARROW-BAN

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Barátokat keresek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Sly30
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Szeptember 14. Péntek, 15:29    Hozzászólás témája: MAGYAROK HARROW-BAN Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Csak azert hoztam letre ezt a topikot, hogy osszehozzam azokat, akiket a sors eppen Harrow-ba vetett...

Jo ismerkedest mindenkinek!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Tovi
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2007. Szeptember 14. Péntek, 17:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!!!

Engem a sors odavetett a feleségemmel és 2 gyermekemmel, a Butler Road-on lakunk.

A Nightwish-t Én is nagyon szeretem Mosoly
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
zember
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Október 17. Szerda, 15:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok
en is Harrow-ban elek mar 3 eve, a Vaughan road-on. Van egy 6 honapos kislanyom es jelenleg otthon vagyok vele. Szivesen talalkoznek kornyekbeli magyarokkal. Ha van kedvetek, irjatok
Zs.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
HennyPenny
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Máj 6. Csütörtök, 18:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nagyon régen írtak ebbe a fórumba Szomorú , remélem vannak még ezen a környéken magyarok.

Párommal két és fél hónapja jöttünk Angliába és egy hete költöztünk Harrowba.

Környékbeli magyarokkal szeretnénk megismerkedni. Mosoly

Üdv.:Heni
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kristina
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. November 7. Csütörtök, 21:57    Hozzászólás témája: Harrow/Wembley Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Most nemrég költöztem Nyugat-Londonba. Eddig Észak-Londonban, Enfieldben éltem. A lényeg, hogy sürgősen szükségem lenne egy szobára Harrow vagy Wembley környékén. Köszi előre is!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Barátokat keresek Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban