Olcsó Pénzküldés Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Magyar pékség - London
Ugrás oldalra 1, 2, 3  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Vendéglátó/Élelmiszer
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Terminator
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2007. Szeptember 13. Csütörtök, 11:28    Hozzászólás témája: Magyar pékség - London Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Örömmel jelenthetem, hogy július 20.án reggel megnyitott az ELSŐ magyar londoni pékség és cukrászda. Üzletünk címe: 50 GRAND PARADE, GREEN LANES, LONDON, N4 1AG. (a Grand Parade a Turnpike Lane és Manor House station-öket összekötő útszakasz, megközelíthető a 29-es, 141-es, 341-es buszokkal). Nyitvatartásunk: H-CS: 7-10h, CS-V: 7-11h.

Pékségünk kínálatából:
---------------------------
frissen kisült kenyerek, kiflik, zsemlék, croissant-ok, kalácsok, pogácsák és egyéb finomságok többféle ízesítéssel

Cukrászatunk kínálatából:
------------------------------
hagyományos magyar sütemények (somlói, rákóczi túrós stb...), édes-sós sütemények széles választéka, torták(tortára rendelést felveszünk)

Az összes termékünk válogatott minőségi MAGYAR alapanyagokból készül, magyar szakemberek keze által!

Szeretettel várunk mindenkit!

Elérhetőségeink:
-------------------
50 Grand Parade
Green Lanes
London
N4 1AG
Tel.:020 8292 8190
e-mail: danube.bakery@gmail.com
www.danubebakery.com (feltöltés alatt)
MSN: danube.bakery@gmail.com
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
sanyabtd
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Január 27. Szerda, 17:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

EZ még működik?
Vissza az elejére
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Január 28. Csütörtök, 9:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sanyabtd írta:
EZ még működik?

Azt hiszem igen. De (es most lehet lebunkonemosszetartomagyarnak nevezni) nekunk jobban bejott a vele szemben levo torok pekseg. Igaz, mi sosem hetkoznap voltunk, hanem hetvegen es volt szerencsenk nem a legfrissebb arut is kifogni (en megszoktam, hogy errefele nem sozzak rad a tegnapi kenyeret...)
-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
szandi1990
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. Január 28. Csütörtök, 10:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

seci írta:
sanyabtd írta:
EZ még működik?

Azt hiszem igen. De (es most lehet lebunkonemosszetartomagyarnak nevezni) nekunk jobban bejott a vele szemben levo torok pekseg. Igaz, mi sosem hetkoznap voltunk, hanem hetvegen es volt szerencsenk nem a legfrissebb arut is kifogni (en megszoktam, hogy errefele nem sozzak rad a tegnapi kenyeret...)
-seci

Hát Seci, lehet, hogy engem is leszólnak most, de nekem is jobban bejött (bejön) a török pékség. Mosoly
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
sanyabtd
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Január 28. Csütörtök, 10:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hmmmm....
Akkor jó,hogy nem vásárolni akartam,hanem informálódni az üzletnyitásról. Forgó szemek
Vissza az elejére
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Január 28. Csütörtök, 11:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sanyabtd írta:
hmmmm....
Akkor jó,hogy nem vásárolni akartam,hanem informálódni az üzletnyitásról. Forgó szemek

Nezd meg ezeket: http://www.tfcsupermarkets.co.uk/
Mi ide jarunk pacalert Mosoly - elofozott, tisztitott, stb - kb 1/2 ora alatt keszen van belole az ebed.
De van szinte minden, amit hianyolsz az otthoni izek kozul es a kenyeruk az mennyei.
-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
erus
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Január 28. Csütörtök, 21:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

seci írta:
sanyabtd írta:
hmmmm....

Nezd meg ezeket: http://www.tfcsupermarkets.co.uk/
Mi ide jarunk pacalert Mosoly - elofozott, tisztitott, stb - kb 1/2 ora alatt keszen van belole az ebed.
De van szinte minden, amit hianyolsz az otthoni izek kozul es a kenyeruk az mennyei.
-seci

Hmmm, pacalpörkölt... Nagyon boldog Én anno Camdenben vettem egy arab vagy milyen hentesnél több mint egy kilót (eladó csak lesett, hogy minek nekem annyi Nevető ), gyönyörű fehér és puha volt, igaz elő kellett főzni, de megérte! Életem első sajátkezűleg készített pacalpörköltje volt, de valami mennyeire sikerült! Kacsintó
Vissza az elejére
Diamond
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Február 3. Szerda, 19:59    Hozzászólás témája: A londoni kurtos kalacstol ments meg Isten! Hozzászólás az előzmény idézésével

Mult hetvegen, szombaton, ellatogattam a londoni kurtos kalacs "uzletebe" Stradfordba. Nem is azzal kezdem, hogy mennyit utaztam az egyik kedvenc magyar izemert, a kurtos kalacsert (angolul: chimney cake), inkabb a tapasztalaimrol beszelnek. Sajnos, sajnos csak negativumrol tudok beszelni.

A shopping centerbe tobb mint fel oraba telt megtalalnom az uzlethelyiseget. Na nem azert, mert a bevasarlo kozpont olyan nagy, hanem olyan eldugott helyen van, hogy a Tom Tom-od sem talalna meg. De meg ennel is megdobbento, hogy az ott dolgozo emberek (biztonsagi orok, takaritok, boltok alkalmazottai) sem tudtak felvilagositast adni, sot meg nem is hallottak olyanrol, hogy Chimney Cake Shop!

Meg az epuletet is korbejartam, hatha vmelyik bejaratnal van es nem az epuletben. Vegul, nagynehezen, megtalaltam a marokkoi bazarban! Nevető
Legalabbis ugy ereztem magam, mint egy Arab piacon, mivel sikatorokon keresztul mentem. Ruhas uzletek, bufek, ruhas uzletek megint.
Es VEGRE, vegre megtalaltam a kurtos kalacsomat! Nem az illatok utan mentem, mert egyszeruen nem ereztem azt a csalogato, vegyel meg, egyel meg illatot.

Egy "nagy" fahejas kurtos kalacsot kertem, ami £2.70.be kerult. A otthoni nagy kurtos kalacsnak ugy a fele az itteni nagy meretu kalacs. De nem a meret a lenyeg, hanem az IZ! Mint kesobb kiderult, az eleszton kivul semmilyen mas ize nem volt. -Szomorú
Az elado srac azt mondja nekem, hogy ooo csak EGY ORAJA sutottem! meg meleg.
Ok mondom, megveszem.

Kifizettem es elegedetten tavoztam....(addig mig meg nem kostoltam)
Hazafele vettem az iranyt. Nem akartam ebed elott igen enni, de egy ora elteltevel, mindig a metron ulve, nem tudtam tovabb ellenallni a kisertesnek es.... Beleharaptam a kurtos kalacsba, ami rogton ki is koptem...
Meg szerencse, hogy senki nem volt korulottem (ego lett volna egyebkent). En majdnem sirva fakadtam. En meg ilyen SZ.R, OCSKA, VACAK kurtos kalacsnak mondott vmit eletemben nem ettem. (szerencsere) Aminek az eleszton kivul ize nem volt, nem meg hogy fahejas!
SOHA, SOHA tobbet nem veszek megegyszer onnan, az tuti!

Ajalani??? Meg az ellensegemnek sem!

Szoval kedves magyarok, fogadjatok meg egy jo tanacsot: Keruljetek el NAGY ivben a kurtos kalacsost Stradforba!

Síró vagy nagyon szomorú Síró vagy nagyon szomorú Síró vagy nagyon szomorú Laza Síró vagy nagyon szomorú
Vissza az elejére
Lindzy
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Február 3. Szerda, 21:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én már azon is csodálkozom, hogy egyáltalán meg merted venni... Nevető Én tök véletlenül vettem észre a "magyar" k.kalácsos bódét a Stratford plázában, de annyira "bizalomgerjesztő" volt, hogy azonnal el is iszkoltam... Nevető
Vissza az elejére
Diamond
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Február 4. Csütörtök, 17:17    Hozzászólás témája: RE: Kurtos kalacs Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Lindzy!

Igazad van, bator voltam, hogy megvettem azt a "bizalomgerjeszto" kurtos kalacsot, de biztos lehetsz benne, hogy teszek rola, hogy minnel tobb ember tudja meg, hogy meg az idot + faradtsagot sem eri meg az a SZ.R!!! Mosoly
Vissza az elejére
alliL
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. Február 5. Péntek, 20:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Dekáááááááááááááááááár... Szomorú Pedig azt hittem hogy tök jó hely és már terveztem hogy elnézek (én is utaztam volna érte a tudatban hogy megérné...) ... annyira rossz csalódni...de legalább nekem nem bánja 2,70-em Nagyon boldog Köszi hogy leírtad a tapasztalatod! (amúgy hallottam hogy a kinit 'magyar' éttermek is nagy csalódások...és olyan gáz mikor egy ismerősöm nagy örömmel mondja hogy látott magyar éttermet és majd kipróbálja, én nem nemtom hogy beszéljem le...azt nem mondom h főzök neki magyarost mert sajnos nem tudok ... Nagyon boldog )
Vissza az elejére
erus
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Február 5. Péntek, 21:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

alliL írta:
Dekáááááááááááááááááár... Szomorú Pedig azt hittem hogy tök jó hely és már terveztem hogy elnézek (én is utaztam volna érte a tudatban hogy megérné...) ... annyira rossz csalódni...de legalább nekem nem bánja 2,70-em Nagyon boldog Köszi hogy leírtad a tapasztalatod! (amúgy hallottam hogy a kinit 'magyar' éttermek is nagy csalódások...és olyan gáz mikor egy ismerősöm nagy örömmel mondja hogy látott magyar éttermet és majd kipróbálja, én nem nemtom hogy beszéljem le...azt nem mondom h főzök neki magyarost mert sajnos nem tudok ... Nagyon boldog )

Ha kint lennék, én főznék neki szívesen! Nagyon boldog
Vissza az elejére
sanyabtd
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Február 5. Péntek, 21:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát ez elég negativ tőled! Sokkolt
Milyen feleség lesz belőled? Ördög
Ha szépen megkéred szabolcsot, biztos visz neked kürtöst itthonról!!!
Ha igaz hétfőnmegy vissza. Forgó szemek
Vissza az elejére
erus
Guru
Guru

sanyabtd írta:
Hát ez elég negativ tőled! Sokkolt
Milyen feleség lesz belőled? Ördög
Ha szépen megkéred szabolcsot, biztos visz neked kürtöst itthonról!!!
Ha igaz hétfőnmegy vissza. Forgó szemek

Ááááá, az csakis és kizárólag frissen jó! Vicces
Vissza az elejére
sanyabtd
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Február 5. Péntek, 22:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez igaz, viszont egy 3 órát lehet frissen tartani....
Vagy te csinálsz és akkor mi megyünk és mindet felzabáljuk!! Kacsintó
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Vendéglátó/Élelmiszer Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra 1, 2, 3  Következő
1 / 3 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban