Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Nanny & Aupair forum
Ugrás oldalra 1, 2, 3, 4  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Au-pair, Nanny
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Windrider
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Július 20. Péntek, 15:41    Hozzászólás témája: Nanny & Aupair forum Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello!

Szeretnem felvenni a kapcsolatot olyan magyar AuPairekkel ill. nannykkel, akik szivesen megosztanak tapasztalataikat, informacioikat es tanacsaikat masokkal. En majdnem 3 evig voltam Au Pair Londonba, most Kanadaban vagyok.

Par napja nyitottam egy forumot, ahol varom a temaban erdeklodoket a vilag barmely reszerol. Nem tudom beszurhatom e a linket, ezert ha valakit erdekel, akkor valaszoljon es megirom a linket.

Koszi minden segitseget!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
gtl011
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. Július 22. Vasárnap, 11:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem nyugodtan beszúrhatod, ez semmi kárt nem okoz a fórumnak!
Ha mégsem teszed, nekem privizd meg kérlek!
Köszi
gtl
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Windrider
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Július 22. Vasárnap, 16:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Oke a link:

http://www.nannyforum.extra.hu/

Minden pozitiv / negativ tapasztalatot szivesen fogadok. Koszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
delta2
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Augusztus 3. Péntek, 19:27    Hozzászólás témája: Live-out Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok

Eddig csak a live-in au pairokról volt szó. Létezik live-out au pair ? Ha igen, ők hogyan dolgoznak és kb. mennyit fizetnek nekik.
Köszi
Vissza az elejére
Windrider
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Augusztus 3. Péntek, 19:39    Hozzászólás témája: Re: Live-out Hozzászólás az előzmény idézésével

delta2 írta:
Sziasztok

Eddig csak a live-in au pairokról volt szó. Létezik live-out au pair ? Ha igen, ők hogyan dolgoznak és kb. mennyit fizetnek nekik.
Köszi

Persze, vannak kint elo Au Pairek. Ugyanannyit dogoznak, mint a live-in Au Pairek es kb. 50%-kal kapnak tobb penzt (valtozo, ahogy megegyeznek). Igazabol ez nem nagyon eri meg az AuPaireknek, mert az alberlet es utazas sok.
Vissza az elejére
vimo29
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Augusztus 3. Péntek, 20:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!Mit jelent az aupair és mit csinálnak?Gyfelügyelet csak v mosás,főzés stb.Én okt15én megyek Londonba a párom után és gyfelügyeletet szeretnék vállalni,oviban dolgoztam.Ha lehet vinném magammal az 1éves lánykámat.Sztetek +oldható?Hol találok ilyen magyar családot?
Windrider
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Augusztus 3. Péntek, 20:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vimo29 írta:
Sziasztok!Mit jelent az aupair és mit csinálnak?Gyfelügyelet csak v mosás,főzés stb.Én okt15én megyek Londonba a párom után és gyfelügyeletet szeretnék vállalni,oviban dolgoztam.Ha lehet vinném magammal az 1éves lánykámat.Sztetek +oldható?Hol találok ilyen magyar családot?

Az Au Pair heti 25 orat dolgozik, heti 5 nap. Gyermekgondozas + konnyu hazimunka a dolga.
Ha van szakiranyu vegzettseged, akkor elmehetsz nanny-nek, akik lenyegesen tobbet keresnek, viszont tobbet is dolgoznak.

Magyar csaladot nehez kinn talalni es meg nehezebb, hogy van gyereked. Persze nem lehetetlen. Sok szerencset!
Vissza az elejére
lasalsa
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Augusztus 15. Szerda, 8:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Mi (fiatal házaspár) Kaliforniában élünk egy családdal (két gyerek) már 5 éve. Férjem a Nanny én lakberendezéssel foglalkozom. Nagyon tuti helyünk van, férjem átszámítva kb. heti 200 fontot keres a gyerekek után. Gyönyörű házban lakunk saját lakrésszel. A hétköznapjainkon nem tervezünk szinte semmi extrát a munkán kívül, de a hétvégéink szabadok.
Viszont ennyi idő után szeretnénk egy kicsit közelebb kerülni családjainkhoz, ezért azon gondolkodunk, hogy angliába költöznénk és ha tetszik akár le is telepednénk. Az biztos, hogy nagyon nehéz lenne megvállni a gyerekektől, akikkel kisbaba koruk óta együtt élünk, meg az ember könnyen hozzászokik a jóhoz, a széphez, a luxushoz, de ennyi év elég volt ahhoz, hogy el tudjuk dönteni: nem szeretnénk az USA-ban leélni az életünket!
A Nanny munkába ami itt beletartozik: a gyerekek szórakoztatása (vinni őket mindenféle programokra, helyekre), játszás a gyerekekkel; ezenkívül a házimunka: mosogatás, takarítás, porszívózás, mosás, hajtogatás (nem divat a vasalás!), ágyazás, játékok elpakolása. Ezt egy férfi ugyanúgy (ha nem jobban) meg tudja csinálni mint egy nő! A férjem fantasztikus, a gyerekek imádják!

Szóval olvasgatjuk itt a fórumokat, nagyon örülünk, hogy rátaláltunk erre az oldalra, úgyhogy lehet mi is rászánjuk magunkat Londonra!

Mindenkinek sok sikert mindenhez!
Vissza az elejére
bea79
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2007. November 5. Hétfő, 8:06    Hozzászólás témája: mennyivel induljak neki Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én márciusban készülök kimenni au-pairnek,de nem tudom mennyi pénzzel induljak neki.Mivel a család elvileg mindent megad gondolom nem kell olyan sok,de azért valamennyi mégis,hogy biztonságban érezhessem magam.
Aki tud valami tanácsot adni ezzel kapcsolatban kérem írjon!

Köszönettel:Bea
Vissza az elejére
Windrider
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. November 5. Hétfő, 13:13    Hozzászólás témája: Re: mennyivel induljak neki Hozzászólás az előzmény idézésével

bea79 írta:
Sziasztok!

Én márciusban készülök kimenni au-pairnek,de nem tudom mennyi pénzzel induljak neki.Mivel a család elvileg mindent megad gondolom nem kell olyan sok,de azért valamennyi mégis,hogy biztonságban érezhessem magam.
Aki tud valami tanácsot adni ezzel kapcsolatban kérem írjon!

Köszönettel:Bea

Hello Bea!

Szerintem min. 150-200 fontot vigyel magaddal, mert barmi tortenhet.
Vissza az elejére
bea79
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2007. November 5. Hétfő, 14:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Windrider!

Köszönöm válaszod!Én egy kicsit többre számítottam,gondoltam 1000 font biztos kell.Vagy az már túl sok?

Ha jól láttam te Amerikában vagy jelenleg,oda mennyi az au-pair korhatár?Nagyon szigorúan veszik?

Bocs,ha hülyeségeket kérdezek!

Bea
Vissza az elejére
Windrider
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. November 5. Hétfő, 15:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bea79 írta:
Windrider!

Köszönöm válaszod!Én egy kicsit többre számítottam,gondoltam 1000 font biztos kell.Vagy az már túl sok?

Ha jól láttam te Amerikában vagy jelenleg,oda mennyi az au-pair korhatár?Nagyon szigorúan veszik?

Bocs,ha hülyeségeket kérdezek!

Bea

Hello! Ha tudsz annyit vinni, akkor vigyel, bar szerintem kevesebb is eleg.
En nem Amerikaban, hanem Kanadaban vagyok. Itt a caregiver programmal lehet kijutni, ami nincs korhoz kotve, de nagyon jo angol kell + min. 1 ev full-time gyermekgondozasi tapasztalat referenciaval vagy min. fel eves gyermekgondozasi suli + erettsegi. A vizumot egyszeru megkapni, ha megfelelsz a fentieknek (kovetseg ellenorzi az angolt), de csaladot otthonrol nagyon nehez talalni.
Vissza az elejére
Enci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2007. November 18. Vasárnap, 10:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Au pairkent dolgozom Cambridge melett, sajnos haza kell mennem, igy magam helyett KERESEK egy masikat. 2 gyerek van, a csalad rettento aranyos, nem kell megszakadni a munkaban. Ha erdekel benneteket vagy tudtok olyat akit erdekel irjatok az e-mail cimemre: szvik87@hotmail.com vagy hivjatok: (0044)(0)7506359217. Koszonom elore is: Viki
Vissza az elejére
VIOLETTA
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. December 9. Vasárnap, 22:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helo mindenkinek ! tudna valaki segiteni? 54 eves tapasztalt anyuka vagyok,csaladot keresek akiknek Au-pair,Nanny KELLENE! MINIMAL BERERT ,-csak azert,hogy jobban megtanuljak angolul!! Nem kerek -csak lakast,kosztot.kis zsebpenzt! Biztos vannak ojan csaladok akik nem tudnak sokat fizatni, de melletuk tanulnam az angolt!
Kezdenek-januarban-oktoberig (megbeszeles szerint) Kernem ha valaki tudja hol talalhatok csaldot aki talan POT NAGYIT KERES....
CIM-violetas@email.si
Vissza az elejére
Enci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2007. December 28. Péntek, 9:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

au-pair SOS!!!

január 4-i kezdéssel au-pairt keres egy egyedülálló anyuka a 8éves kisfia mellé! É-London (Enfield), heti 70Ł londonban tartózkodók előnyben, de Mo.ról is jelentkezhettek! 7végén is kell néha melózni, szóval csak rugalmas lányok jelentkezzenek.. az anyuka fiatalos, közvetlen, a kisfiú nagyon aranyos, én 14 hónapot voltam náluk. Suliba lehet járni mellette, és az iskola szünetekben haza lehet utazni. Akit érdekel, az az anyukának írjo egyből: haifalyster@hotmail.com Nagyon sürgős!!!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Au-pair, Nanny Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra 1, 2, 3, 4  Következő
1 / 4 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban