Olcsó Pénzküldés Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Július 6.-tól beköltözhető

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Olcsó kiadó szobák Londonban
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Enci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2007. Július 5. Csütörtök, 20:49    Hozzászólás témája: Július 6.-tól beköltözhető Hozzászólás az előzmény idézésével

Július 6.tól beköltözhető helyeink:
1db kétágyas szoba: 70 font/fő/hét. ( internettel )
1 hely 3 ágyas szobaban 55 font/fő/hét.
A környékben ingyenes és olcsó nyelviskolák.A beköltözéshez két hét kaució és két hét lakbérelőleg szükséges.Az árban a rezsi benne van.
Minden új lakónknak szóbeli segítséget nyújtunk az itteni papírok intézésével kapcsolatban és adunk egy 3 oldalas listát az angolul gyengén tudó érkezőknek a környék munkalehetőségeiről.
007921190650
vagy itt privát üzi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
dolce
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Július 9. Hétfő, 9:56    Hozzászólás témája: szallas Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Enci,
Ezt az uzit elkuldtem Neked privatban, de valami miatt a kimeno uzenetek kozott van, es nem az elkuldottekbe, igy inkabb ide is leirom:

Hamarosan koltozom Londonba, nincs egyetlen ismerosom sem, ezert ugy gondolom mindenkepp jo, ha magyarok lakta kornyeken, hazban keresek szallast.
A kerdesek: 1 agyas szobat szeretnek (nem vagyok mar mai csirke ), mennyivel a kiutazas elott kellene szolnom, ahhoz, hogy Nalad sikeruljon ilyen szobat kapnom. Mennyibe kerul, szerzodes mennyi idore szol, es amirol ugy gondolod, hogy tudnom kell..
Nagyon koszonom elore is a valszodat!
Szep napot Neked!
Vissza az elejére
Enci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2007. Július 10. Kedd, 5:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kiadó helyeink: 1 db ágy 3 ágyas szobában, 55font/hét
1 db ágy 2 ágyas szobában , 70font/hét
Vissza az elejére
vimo29
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Augusztus 4. Szombat, 16:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szomorú az a baj h mi 4en mennénk de 4*60font/hét az nagyon sok.Vmi olcsóbb +oldás nincs vletlem?Az sem baj ha 1nagyobb szoba van.De ez így rengeteg
vimo29
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Augusztus 4. Szombat, 16:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A baj az h mi 4en megyünk és 4*60font/hét.Vmi olcsobb +oldás nincs?Az sem baj ha 1nagyobb szoba csak.De ez így rengeteg
Enci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2007. Augusztus 4. Szombat, 19:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vilmo én sajnos nem tudok segíteni.A mi házainkba gyerkőccel nem lehet beköltözni.
Vissza az elejére
Yeti
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Máj 14. Szombat, 12:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia,

lehet elment az üzi is, de nem látom az elküldött levelek listájában, szóval berakom ide is, bocsi a duplázásért Vicces

""
Szia,

olvastam, hogy lenne kiadó szobátok július 6tól.

Engem a 3 ágyas érdekelne, azt milyen költségekkel tudnám lefoglalni & kivenni? (heti díj, kaució, egyéb kaució, ügyintézési díj, beköltözési díj stb.) Internet elérés van ?

Én július 9én tudnék beköltözni, az is megoldható ?
Van minimális szerződési idő ? (kb 2,5 hónapot szeretnék maradni)

Üdv

Szabó Gergely

""
Vissza az elejére
doban
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Máj 15. Vasárnap, 16:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szia!
egy 2 ágyas szoba kellene nekünk június közepétől.
remélem megoldható,előre is köszi.Mosoly
üdv.
Vissza az elejére
istvanne44
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Június 4. Szombat, 8:19    Hozzászólás témája: istvanne44@citromail.hu Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Enci Én julius 16 án indulnéki és kellene szállás 1 fö ?a másik gondom nagyon kevés az angol tudásom de szeretnék kint dolgozni elöre csak 1 heti bért tudok kifizetni amig nem kapok munkát segitenétek Puszi Gyöngyi
Vissza az elejére
joezasa
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Június 5. Vasárnap, 18:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szia
fiatal hazaspar vagyunk es francia agyas szobat keresunk jun 10 ei bekoltozesel tiszta normalis hazba rendes lakotarsakal
metro vonalon zold ovezetben
2 3 zonaban
074 23185891
Vissza az elejére
kalava
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Június 8. Szerda, 19:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egy barátommal közösen szeretnénk sofőr munkát vállalni Londonban (illetve környékén). Július 5-e körül szeretnénk érkezni.
Kezdeti segítséget szeretnénk kérni és keresünk kiadó lakást / szobát is. Van esetleg jelenleg ilyen? Köszönöm a választ!
Vissza az elejére
szandib
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Június 11. Szombat, 11:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Enci!

Július 27-én érkezem Londonba, szakmai gyakorlatra, egyelőre december végéig és a Lakatos Gergő ajánlott titeket szálláskereséssel kapcsolatban(: Van szabad szoba jelenleg ettől az időponttól?(:

Köszönöm,

Szandra
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Olcsó kiadó szobák Londonban Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban