Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Munkát keresek-Kevés nyelvtudással
Ugrás oldalra 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Munka / gyenge az angolom /
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Mysah
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Máj 18. Péntek, 10:40    Hozzászólás témája: Munkát keresek-Kevés nyelvtudással Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia mindenki.Itt vagyok Putney-be egy hete,és még nem találtam munkát.Ha valaki tudna ebben segiteni,azt nagyon megköszönném.
Szakmáim:Pék,Kereskedelmi eladó,Tóltőálllomáls kezelő.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gabesz0510
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Máj 25. Péntek, 17:12    Hozzászólás témája: surgos segitseg Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok.

Egy hete vagyunk Angliaban,3-an.
Keves a nyelvtudasunk,bar el azert nem adnak minket Mosoly

Ha valaki tud valami konkret melot akarhol,legyszi irjatok.
Elore is koszonjuk.
Vissza az elejére
Tamita
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Július 9. Hétfő, 20:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Sz.Edina kutyakozmetikus vagyok. Szeretnék Angliában dolgozni ha lehet a szakmámban. Milyen lehetőségeim vannak?
Tud valaki valamit erről?
Előre is köszi.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
BecSoft
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Július 27. Péntek, 11:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdvözlök mindenkit! Munkát keresek Londonban, ill. a környékén. Több végzettségem van. Kereskedelem, Vendéglátás, Épület villamosság. A nyeltudásom az sajna minimális! Köszönöm a segítséget! becsoft@fw.hu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Nightmare
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Szeptember 18. Kedd, 21:14    Hozzászólás témája: munkát keresünk Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Most megyünk ki Londonba én és haverom október első hetében.Alapfokú angol nyelvtudásunk van.Nekem hentes végzettségem érettégim meg B kategóriás jogsim és 4 év ács tapasztalatom van haveromnak közgazdász informatikus végzettsége van.Keresünk olcsó szállást ami 2 szobás lakás vagy valami hasonló és valami munkát.Ha valaki tud segiteni irjon az x1x1x1@freemail.hu email cimre.
elöre is köszönöm.
Varga Norbert
Vissza az elejére
Gabordj
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Október 26. Péntek, 19:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok - munkát keresek

November 1-én utazom ki Londonba. 24 éves vagyok, szakmám sajnos nincs, itthon gépkocsivezető - anyagbeszerző a munkám / holnapig /.
Gimn. érettségim, B.kat jogsim van. 6 éve vezetek. Angol tudásom kinti viszonylatban semmi. De gyorsan tanulok Vicces / most is járok angoltanárhoz /
November 2-tól munkát keresek. Szállásom már van. / remélem /
Elsősorban pizzafutár, vendéglátós, biztonsági őr munka érdekelne.
De tudom hogy nem lehet válogatni az elején, főleg nyelvtudás nélkül.
Ha valaki tudna segíteni, megköszönném.
Gábor
Vissza az elejére
makilany
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Október 27. Szombat, 13:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Én 2 hónapja ondon mellett dolgozom.De szeretnék váltani és az építőiparban, gipszkartonozással szeretnék pénzt keresni és dolgozni.Már gipszkartonoztam évekig,ugyhogy tapasztalatom van !!!! ..Ha valaki tudna ebben segíteni jó lenne.Akár még Londonba is beköltöznék...

Hálás köszönet
Vissza az elejére
hyper
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. December 19. Szerda, 15:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok
kollégám és jómagam szeretnénk londonban dolgozni és nyelvet tanulni
cukrász végzetségünk van de amint a topic is takarja szinte egyáltalán nem megy az angol Szomorú bármien munka érdekel de saját szakmánkban is önállóan referencia anyaggal rendelkezve tudunk dolgozni.
tud valaki valami bíztatót mondani? üdv
Vissza az elejére
Londonb0y
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2007. December 22. Szombat, 15:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello, én is cukrászként szeretnék majd kint dolgozni, én március 10.én indulok, ti mikor jöttök?

hyper írta:
Sziasztok
kollégám és jómagam szeretnénk londonban dolgozni és nyelvet tanulni
cukrász végzetségünk van de amint a topic is takarja szinte egyáltalán nem megy az angol Szomorú bármien munka érdekel de saját szakmánkban is önállóan referencia anyaggal rendelkezve tudunk dolgozni.
tud valaki valami bíztatót mondani? üdv
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Andyka20
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. December 27. Csütörtök, 15:11    Hozzászólás témája: ???? Hozzászólás az előzmény idézésével

Syasztok!!!!A párommal szeretnénk indulni minél előbb ki ngliába,London környékére!!!!De kevés a nyelvtudásunk...minden olyan munka lehetőség érdeklene ami hotelekben betölthető...ja és várom a tapasztaltak segítségét hogyan is kezdjünk neki a dolognak...előre is köszönjük....
Vissza az elejére
nickyke
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Január 5. Szombat, 13:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!!!Úgy nézz ki február vége felé elindulunk Portsmouthba!!Segítséget kérnék ha közületek valaki kinn dolgozik hogy tud e pár dolgot mondani arról a helyről!az a gond hogy sokáig németet tanultam de viszont most intenzíven angolt tanulok 1.5honapig hogy van e vmi féle lehetöségem kinn elhelyzkedni!vendéglátós vagyok(felszolgáló,cukrász)de ha kell én takarítok is meg mosogatok is!!eleinte bármilyen munkát elvállalok a nylevtanulás szempontjából!!ha vki tudna ebben segíteni nagyon megköszönném és várom jelentkezését emailen!!! Kacsintó remélem azért kicsit tudtok segíteni legalábbis tájékoztatni pár dologról!!köszönmö mindenkinek!!minden jót nektek![/u][/i][/b]
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Nyanyus
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Január 14. Hétfő, 15:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nickyke írta:

Sziasztok!!!Úgy nézz ki február vége felé elindulunk Portsmouthba!!Segítséget kérnék ha közületek valaki kinn dolgozik hogy tud e pár dolgot mondani arról a helyről!az a gond hogy sokáig németet tanultam de viszont most intenzíven angolt tanulok 1.5honapig hogy van e vmi féle lehetöségem kinn elhelyzkedni!vendéglátós vagyok(felszolgáló,cukrász)de ha kell én takarítok is meg mosogatok is!!eleinte bármilyen munkát elvállalok a nylevtanulás szempontjából!!ha vki tudna ebben segíteni nagyon megköszönném és várom jelentkezését emailen!!! Kacsintó remélem azért kicsit tudtok segíteni legalábbis tájékoztatni pár dologról!!köszönmö mindenkinek!!minden jót nektek![/u][/i][/b]

Az Eures magyarországi honlapján - magyar menü mellett - rengeteg angliai hivatalos állásajánlat van, próbáld őket kiböngészni. Sok sikert!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
olajbuvar
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Február 29. Péntek, 14:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Kevés angol tudással egy profi autószerelő sem tud elhelyezkedni Londonban?

Kérem a véleményeteket,tapasztalatokat.
Vissza az elejére
Tovi
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2008. Február 29. Péntek, 14:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

olajbuvar írta:
Sziasztok!

Kevés angol tudással egy profi autószerelő sem tud elhelyezkedni Londonban?

Kérem a véleményeteket,tapasztalatokat.

Miért ne tudna elhelyezkedni pont egy ilyen keresett szakmával valaki?? Otthon pár hónapot rágyúrni a szakmai nyelvre, és nem lesz semmi gond.
Mégsem mindegy hogy ha a kedves customer a clutch-t mondja hibának, és a szerelő meg kicseréli a gyertyákat Mosoly
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
olajbuvar
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Február 29. Péntek, 14:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az a helyzet hogy ebben nem nagy gondjaim vannak!

A kinyomó szerkezeti berendezések és a gyújtógyertya közti különbséget is értem!

ÉS téged is értelek persze...

De hogy kell visszaválaszolnom a kedves Tovinak..nos még ezt gyakorolnom kell!

VAn még ebben is mit tanulnom.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Munka / gyenge az angolom / Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő
1 / 9 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban