Olcsó, biztonságos és gyors pénzküldés Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Bankkártya
Ugrás oldalra 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Bank
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
oridino
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Máj 17. Csütörtök, 11:44    Hozzászólás témája: Bankkártya Hozzászólás az előzmény idézésével

Milyen bankkártyák használhatók Londonban?

Nekem Visa Electron kártyám van, ezzel tudok ott fizetni ill.pénzt felvenni?Vagy csak a dombornyomatút fogadják el?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Artin
V.I.P.
V.I.P.

HozzászólásElküldve: 2007. Máj 18. Péntek, 15:05    Hozzászólás témája: Re: Bankkártya Hozzászólás az előzmény idézésével

oridino írta:

Nekem Visa Electron kártyám van, ezzel tudok ott fizetni ill.pénzt felvenni?Vagy csak a dombornyomatút fogadják el?

Amelyik uzleten latod a Visa Electron logojat, ott tudsz vele fizetni, penzt kivenni automatabol barhol tudsz vele. De interneten nem tudod hasznalni, vagy csak keves web oldalon.
Vissza az elejére
Krisz972
V.I.P.
V.I.P.

HozzászólásElküldve: 2007. Máj 18. Péntek, 19:00    Hozzászólás témája: Re: Bankkártya Hozzászólás az előzmény idézésével

oridino írta:

HA interneten akarsz pl. repjegyet venni,csak a domboruval tudsz...
Vissza az elejére
ignac
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. Máj 20. Vasárnap, 21:34    Hozzászólás témája: Re: Bankkártya Hozzászólás az előzmény idézésével

oridino írta:

Elfogadják Simándi Jozef.
FecaCanterbury
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Július 16. Hétfő, 23:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Visa elektron tutti jo easyjeten, ryanairen, wizzairen.
Vissza az elejére
B_Ria
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Július 17. Kedd, 7:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

FecaCanterbury írta:
Visa elektron tutti jo easyjeten, ryanairen, wizzairen.

De az easyjetnél eddig 20 próbálkozásból csak 2 alkalommal tudtam vele vásárolni. Mindig volt vele valami gáz.. már írtam az easyjetnek, de tojnak rá
Vissza az elejére
Johnny
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Július 20. Péntek, 8:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Szeretném megkérdezni töletek,hogy nekem Barclays-nál van számlám,de viszont ahol lakom nincs fiókjuk csak 5km-re arrébb.Szerintetek ha más banknál veszek fel pénzt nagyon drága lehet?Lehet olcsobb mint a busz ill. a vonat jegy.?
Köszi elöre is a segitséget!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2007. Július 20. Péntek, 9:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Johnny írta:
Sziasztok!
Szeretném megkérdezni töletek,hogy nekem Barclays-nál van számlám,de viszont ahol lakom nincs fiókjuk csak 5km-re arrébb.Szerintetek ha más banknál veszek fel pénzt nagyon drága lehet?Lehet olcsobb mint a busz ill. a vonat jegy.?
Köszi elöre is a segitséget!

Ha LINK-es automatabol veszel fel, vagy aruhazban cashback-et kersz, akkor nincs koltseg.
-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Johnny
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Augusztus 31. Péntek, 0:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Újra kérdésem lenne felétek!
Holnap lejár a bankártyám a Barclays Banknál és nem tudom,hogy lesz kicserélve!Az a baj nem nagyon beszélek angolul,mert ha menne a nyelv rég megkérdeztem volna!Nincs valakinek tapasztalata kártya cserével kapcsolatba,vagy itt nem cserélik le ha lejárt a dátum rajta!Köszi elöre is a segitséget!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Finsbury
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. Augusztus 31. Péntek, 7:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem kikuldtek az ujat postan, de az Lloyds volt. Rendben van náluk a cimed?
Vissza az elejére
sonnys
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Augusztus 31. Péntek, 17:48    Hozzászólás témája: bankkartya Hozzászólás az előzmény idézésével

ha uj kartyad kapsz a regit 2 hetig meg tudod hasznalni utana automatikusan zaroljak a kartyat,ha lejart a kartyad,akkor pedig automatkusan kapsz helyette ujat,postan,arra cimre amit megadtal amikor nyitottad a bankkartyadat.Szemelyesen is,bemehetsz a kartyadert oda ahol nyitottad a szamladat!ha a kartyad nem hitelkartya de minuszban vagy rajta,akkor csak akkor fogod megkapni az ujat ha rendezted a tartozasodat!

Sok szerencset!
Vissza az elejére
Cenicienta
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Szeptember 11. Kedd, 21:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! diákként mennék ki dolgozni és tanulni egy fél évre. olvastam, hogya legális munkakereséshez angol bankkártya kell. Hogyan tudok ilyet csináltatni?
köszönöm
Vissza az elejére
Terminator
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2007. Szeptember 11. Kedd, 23:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Cenicienta írta:
a legális munkakereséshez angol bankkártya kell

A munkakereséshez nem feltétel a bankkártya, végül is semmi köze hozzá. Bankszámla viszont nem árt, hogy ha kapsz munkát a fizetésedet tudják hova utalni, vagy ha csekken kapod legyen hol beváltanod azt. Bankszámlával viszont kapsz bankkártyát, így az is megoldódik Mosoly. Próbáld meg a HSBC bankot ott állítólag csupán útlevéllel nyitnak számlát.
Cenicienta
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Szeptember 12. Szerda, 19:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bocs, valóban elszúrtam, számlaszámra gondoltam. köszi a tippet
Vissza az elejére
Enci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2007. Szeptember 13. Csütörtök, 12:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Havi díj nélkül, simán csak útlevélre is nyit basic kártyát az Abbey bank.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Bank Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Következő
1 / 19 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban