Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

FODRASZ INGYEN!!!!!

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Fórum használat
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
snowflake
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2006. Szeptember 4. Hétfő, 18:18    Hozzászólás témája: FODRASZ INGYEN!!!!! Hozzászólás az előzmény idézésével

SZIASZTOK MINDENKI!!!!fodraszkent dolgoztam otthon egy professzionalis hajstudioban es mivel minnel hamarabb szeretnem megismertetni magam az itteni emberekkel is kitalaltam egy olyan promociot,hogy ha bejelentkezel hozzam az elso alkalom ingyen van,ami azt jelenti,hogy nem kell fizetni egyetlen egy fontot sem ingyen megcsinalom a hajad kivansagod szerint.miert jo ez nekem???azert ,mert rengeteg fodrasz dolgozik kint es muszaj valahogy felkellteni az emberek erdeklodeset,hogy minnel hamarabb,minnel tobb vendegem legyen.imadom a szakmamat,es tudom ajanlani mindenkinek a munkaimat.az araimat ugy alakitom ki,hogy az itteni szalonaraknak legalabb a fele legyen,tehat nem kell felned,mert ha masodjara is eljossz hozzam az sem fog draga lenni.szinte azt mondhatom,hogy az otthoni araknak megfeleloen dolgozom.nekem az a celom,hogy nagyon sok vendegem legyen.hazhoz is megyek,ha arrol van szo.hivj batran es mindent megbeszelunk.a szamom:07926731322
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Fórum használat Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban