Olcsó, biztonságos és gyors pénzküldés Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Gyógyszerek...
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Dumaparti, bármiről ami az eszedbe jut
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
BabaBaba
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2012. Április 29. Vasárnap, 5:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Emilia1988 írta:
"Nem. Az orvos irja fel. Receptre."

Igen, de úgy értem, hogy ezek után ingyen van? Az jó lenne... itt a gyógyszerek jórésze olyan drága. Persze, nem tudom, UK-ban mennyit vonnak le tb-címen. Mosoly

Ha mar az orvos felirta receptre, ertelemszeruen ingyen van. max a receptert kell fizetni, ami 10 font alatt van. Igen, kulon szamlaznak a receptert es kulon a gyogyszerert.
A levont NI (Angliaban a tarsadalombiztositas) 10 %.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Emilia1988
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2012. Április 29. Vasárnap, 7:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Értem! Köszönöm szépen, hogy segítesz és válaszolsz a néhol bárgyúnak tűnő kérdéseimre, sokat jelent.
Vissza az elejére
BabaBaba
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2012. Április 29. Vasárnap, 7:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Emilia1988 írta:
Értem! Köszönöm szépen, hogy segítesz és válaszolsz a néhol bárgyúnak tűnő kérdéseimre, sokat jelent.

Bocs ha neha pokrocnak tunok, ez csak azert van, mert sok olyan kerdes van, amire nagyon sokszor a valasz is le lett mar irva, csak egyszeruen az emberek lustak olvasni...nem szemelyes! Kacsintó
Vissza az elejére
Emilia1988
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2012. Április 29. Vasárnap, 7:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Bocs ha neha pokrocnak tunok, ez csak azert van, mert sok olyan kerdes van, amire nagyon sokszor a valasz is le lett mar irva, csak egyszeruen az emberek lustak olvasni...nem szemelyes! Kacsintó[/quote]"

Ez tökéletesen jogos, én kérek elnézést, ha valami már le volt írva fellelhető helyen és elkerülte a figyelmem. Még egyszer köszönöm, hogy segítesz, gyak. te vagy az egyetlen, akitől választ kapok, még Angliában élő ismerőseink sem sietnek a segítséggel, pedig azelőtt mi segítettük hozzá őket sok mindenhez... Vicces
Vissza az elejére
caniko
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2012. Április 30. Hétfő, 11:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok.
Valaki ha tud,segítsen.Reflux betegségre milyen gyógyszer kapható Angliában vény nélkül?
Próbáltam a renit eleinte,aztán Maalox-t szedtem,még. Otthon ezt javasolta az orvosom,de már ez sem használ.Már bármi eszek ,iszok ,mindentől úgy érzem szétmarja végig a nyelőcsövemet .

Előre is köszönöm a segítséget. Szomorú Síró vagy nagyon szomorú
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BabaBaba
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2012. Április 30. Hétfő, 14:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

caniko írta:
Sziasztok.
Valaki ha tud,segítsen.Reflux betegségre milyen gyógyszer kapható Angliában vény nélkül?
Próbáltam a renit eleinte,aztán Maalox-t szedtem,még. Otthon ezt javasolta az orvosom,de már ez sem használ.Már bármi eszek ,iszok ,mindentől úgy érzem szétmarja végig a nyelőcsövemet .

Sztem sokkal jobban jarnal ha elmennel orvoshoz aki ir ki receptre a betegsegednek megfelelo gyogyszert. Lehet tobbet ernel vele,nem?
Vissza az elejére
caniko
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2012. Április 30. Hétfő, 23:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi a válaszod.
Igen,persze,és írnak felrá paracetamolt,mint itt mindenre.Van egy házaspár ismerősünk ,nagyon jó barátaink,itt Angliában.Most szült.És amikor bementek mert már fájásai voltak,azt mondták neki vegyen be paracetamolt.Erről ennyit.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BabaBaba
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2012. Máj 1. Kedd, 16:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

caniko írta:
Köszi a válaszod.
Igen,persze,és írnak felrá paracetamolt,mint itt mindenre.Van egy házaspár ismerősünk ,nagyon jó barátaink,itt Angliában.Most szült.És amikor bementek mert már fájásai voltak,azt mondták neki vegyen be paracetamolt.Erről ennyit.

Mar bocsi...de az hogy az ismerosomnek az ismerose mit mondott, engem nem tantoritana vissza attol, hogy a sajat bajomra megtalaljam a megoldast. Addig mennek, amig meg nem kapom azt amire szuksegem van.
Es egy szulesnel mit var? Igenis vannak fajasok...amit ki kell birni...sajnos a szules ilyen...majd amikor abba a fazisba kerul hogy kaphatja az erosebb fajdalmocsillapitot akkor meg is kapja.
Vissza az elejére
lacinak
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Augusztus 4. Szombat, 23:12    Hozzászólás témája: reflux Hozzászólás az előzmény idézésével

caniko írta:
Sziasztok.

Szia!

Én az Emillan kapszulát szedtem és megoldódott a problémám. A 3 havi kúrát felszedtem és azóta szerencsére nincsenek panaszaim.
Vissza az elejére
-Katie-
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. December 5. Szerda, 16:41    Hozzászólás témája: Smecta Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Valaki tudna segíteni abban, hogy kint melyik a legjobb gyógyszer hasmenésre? Olvastam h szinte csak a lopedium hatóanyagú van (Diarrhoea relief-et adtak). Nem lehet valahol olyat kapni mint otthon a smecta? Sajnos a páromnak már több mint egy hete hasmenése van, ma reggel már hányt is, eléggé aggaszt. Azt mondták, hogy ezt a gyógyszert minden alkalom után be kell venni, az napi 3-4 tabletta. Nem sok ez egy kicsit? Nagyon hálás lennék, ha segítenétek! Köszönöm szépen!
Vissza az elejére
Christine
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2012. December 6. Csütörtök, 7:17    Hozzászólás témája: Re: Smecta Hozzászólás az előzmény idézésével

-Katie- írta:
Sziasztok!
Valaki tudna segíteni abban, hogy kint melyik a legjobb gyógyszer hasmenésre? Olvastam h szinte csak a lopedium hatóanyagú van (Diarrhoea relief-et adtak). Nem lehet valahol olyat kapni mint otthon a smecta? Sajnos a páromnak már több mint egy hete hasmenése van, ma reggel már hányt is, eléggé aggaszt. Azt mondták, hogy ezt a gyógyszert minden alkalom után be kell venni, az napi 3-4 tabletta. Nem sok ez egy kicsit? Nagyon hálás lennék, ha segítenétek! Köszönöm szépen!

Esetleg próbáljátok ki ez:
http://www.boots.com/en/Pepto-Bismol-17-5mg-ml-Oral-Suspension-120ml_40026/

http://www.boots.com/en/Pepto-Bismol-24-Chewable-Peppermint-Tablets_40155/

De Smecta-t is rendelhetsz pl. innen:
http://www.docsimon.co.uk/article/smecta-bags-30-pcs
-Katie-
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. December 6. Csütörtök, 17:06    Hozzászólás témája: Re: Smecta Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon szépen köszönöm!! Kipróbáljuk.

Christine írta:
-Katie- írta:
Sziasztok!

Esetleg próbáljátok ki ez:
http://www.boots.com/en/Pepto-Bismol-17-5mg-ml-Oral-Suspension-120ml_40026/

http://www.boots.com/en/Pepto-Bismol-24-Chewable-Peppermint-Tablets_40155/

De Smecta-t is rendelhetsz pl. innen:
http://www.docsimon.co.uk/article/smecta-bags-30-pcs
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Dumaparti, bármiről ami az eszedbe jut Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3
3 / 3 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban