Olcsó Pénzküldés Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Kisállat szállítása (cica)

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Kutya, macska...
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
vicus50
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Október 3. Szombat, 16:27    Hozzászólás témája: Kisállat szállítása (cica) Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Keresgéltem, de nem találtam kisállat szállításáról infókat a lapon. Valaki tudna segíteni nekem abban, hogy hogyan lehet egy cicust kivinni (persze nem repülővel) Angliába ha van minden oltása és igazolása?
A cicust nagyon várja gazdija Birminghamben. Még chipet is fog kapni hamarosan. A repülő asszem, elég drága, nem tudom, a közút talán olcsóbb.
Köszi előre is a választ.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lilenart
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2009. Október 5. Hétfő, 13:31    Hozzászólás témája: Re: Kisállat szállítása (cica) Hozzászólás az előzmény idézésével

vicus50 írta:
Sziasztok!
Keresgéltem, de nem találtam kisállat szállításáról infókat a lapon. Valaki tudna segíteni nekem abban, hogy hogyan lehet egy cicust kivinni (persze nem repülővel) Angliába ha van minden oltása és igazolása?
A cicust nagyon várja gazdija Birminghamben. Még chipet is fog kapni hamarosan. A repülő asszem, elég drága, nem tudom, a közút talán olcsóbb.

ugyanaz a rend, mint kutya eseten es reszletesen fenn van a forumon
es a jo hir az, hogyha hamarosan kap chipet, akkor akar 7-8honap mulva talan ki is lehet vinni Mosoly
Vissza az elejére
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2009. Október 5. Hétfő, 13:42    Hozzászólás témája: Re: Kisállat szállítása (cica) Hozzászólás az előzmény idézésével

lilenart írta:
vicus50 írta:
Sziasztok!

ugyanaz a rend, mint kutya eseten es reszletesen fenn van a forumon
es a jo hir az, hogyha hamarosan kap chipet, akkor akar 7-8honap mulva talan ki is lehet vinni Mosoly

Szerintem inkabb olyan bator vallalkozot keres, aki megfogna az allatot es fizikailag kivinne autoval.
-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
vicus50
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Október 5. Hétfő, 13:51    Hozzászólás témája: cicus Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Köszönöm a segítséget. Miért tart 7-8 hónapig? Ez biztos? Most küldik ki a cicus vérét külföldre, hogy a veszettségről legyen valami papírja. Az a gond, hogy nem akarják itthon hagyni a macskát és ezért a gazdi mamája addig nem tud elindulni Angliába, amíg el nem rendezi a macska sorsát. Most azt mondjátok, hogy még hónapokig kell itthon maradnia? Ez borzasztó. Nem lehet gyorsabban???? Köszi a választ előre is
Vissza az elejére
magyarandi
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2009. Október 8. Csütörtök, 13:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a karanten mar csak ilyen... egesz pontosan 6 honap a ver vetel napjatol szamitva.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2009. Október 8. Csütörtök, 15:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

magyarandi írta:
a karanten mar csak ilyen... egesz pontosan 6 honap a ver vetel napjatol szamitva.

Az pont eleg ido arra, hogy megtudd, hogy a haziur nem vag-e ki a lakasbol macskastol, ha megtudja, hogy allatot tartasz Nagyon boldog
-seci
Vissza az elejére
vicus50
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Október 9. Péntek, 7:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Értem, köszönöm, de a vérvizsgálatot most végzik a jövő héten. Azt hallottam, hogy a karantén nem minden állatra vonatkozik, és a lakásban lehet állatot tartani. Ezt a tulajdonos mondta.
Szóval engem inkább az érdekelne, hogy repülővel vagy kocsival vitessék-e ki? Olvastam, hogy vannak olyan cégek, akik vállalkoznak kisállatszállításra, de nem sikerült még elérnem őket, egyik sem válaszolt még a kettőből. Úgyhogy árat sem tudok. A Malévval lehet vinni macskát az ölben, csak még nem tudom, mennyiért. A fapados kizárva asszem.........
Vissza az elejére
lilenart
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2009. Október 10. Szombat, 11:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vicus50 írta:
Értem, köszönöm, de a vérvizsgálatot most végzik a jövő héten. Azt hallottam, hogy a karantén nem minden állatra vonatkozik, és a lakásban lehet állatot tartani. Ezt a tulajdonos mondta.
Szóval engem inkább az érdekelne, hogy repülővel vagy kocsival vitessék-e ki? Olvastam, hogy vannak olyan cégek, akik vállalkoznak kisállatszállításra, de nem sikerült még elérnem őket, egyik sem válaszolt még a kettőből. Úgyhogy árat sem tudok. A Malévval lehet vinni macskát az ölben, csak még nem tudom, mennyiért. A fapados kizárva asszem.........

csak szolok, bar gondolom elolvastad a vonatkozo reszeket, hogy elobb kell microchip, majd oltas, majd vervizsgalat. ha nem igy volt kukaba dobtad a penzed (ES elorol kell kezdeni a procedurat) eztan kell varni. es kivetel nincs.
Vissza az elejére
Fobotransport
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. November 25. Vasárnap, 6:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Olcsó, gyors, megbízható rendszeres csomagszállítás, csomagküldés, futárszolgálat, költöztetés és kisállat szállítás Anglia–Magyarország, Magyarország–Anglia között ! Igény szerint az útvonaltervünkbe köztes célállomásokat is beiktatunk! További információért kérem tekintse meg weboldalunkat: http://fobotransport.com
E-mail: fobotransport@gmail.com
Tel. sz. : +44 7515 138 289, +44 7760 969 085
Vissza az elejére
odakutya
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. December 28. Péntek, 23:31    Hozzászólás témája: Az egyetlen legális szállító!! Hozzászólás az előzmény idézésével

Kutya szállítást vállalunk Angliába. Ha bármilyen okból kifolyólag szeretnétek kutyusotokat kijuttatni Angliába, akkor bátran keressen bennünket!
Itt megtaláltok mindenféle szükséges infót:
www.odakutya.com

FONTOS: Ezt a szolgáltatást közúton legális formában jelenleg egyedül mi kínáljuk a neten!! Ne kockáztassatok!

Szabó Ákos
+36-70-3683235
www.odakutya.com
odakutya@gmail.com
Vissza az elejére
jikanv
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. Július 19. Péntek, 8:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kutyusokat és Macsekokat szállítunk Magyarországról, Angliából minden hónap utolsó hetében. Kocsi, személyzet, telephely, állategészségügyi és hatósági engedéllyel rendelkezik az egesz Europai Unio teruletére. Angliai import engedéllyel is rendelkezünk ha valaki eladásra szállíttat.

Áraink alacsonyak, nem kell előre fizetni. Helyfoglalás folyamatosan akár hónapokkal előre is. Járatunk indul ha esik ha fúj. Szállítunk magánszemélyeknek, tenyésztőknek, Angoloknak, Magyaroknak.

Ingyen tolmács és fordító szolgálat Angol ügyféllel rendelkezőknek.
http://www.csomag-kuldes.com/blog/kutya-szallitas-angliaba-magyarorszagra/
mailto: kutyaszallitas@gmail.com
[/url]http://kutyaszallitas.com[url][/url][/code]
Vissza az elejére
jikanv
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. Július 19. Péntek, 8:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kutyusokat és Macsekokat szállítunk Magyarországról, Angliából minden hónap utolsó hetében. Kocsi, személyzet, telephely, állategészségügyi és hatósági engedéllyel rendelkezik az egesz Europai Unio teruletére. Angliai import engedéllyel is rendelkezünk ha valaki eladásra szállíttat.

Áraink alacsonyak, nem kell előre fizetni. Helyfoglalás folyamatosan akár hónapokkal előre is. Járatunk indul ha esik ha fúj. Szállítunk magánszemélyeknek, tenyésztőknek, Angoloknak, Magyaroknak.

Ingyen tolmács és fordító szolgálat Angol ügyféllel rendelkezőknek.
http://www.csomag-kuldes.com/blog/kutya-szallitas-angliaba-magyarorszagra/
mailto: kutyaszallitas@gmail.com
http://kutyaszallitas.com
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Kutya, macska... Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban