Olcsó Pénzküldés Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Lloyds TSB VISA Magyarországi használat
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Bank
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
gyongyos1
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Február 14. Kedd, 9:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
A húgom nevében érdeklődök tőletek, Lloyds visa silver debit kártya felől.
Az indén októberben fog lejárni a kártyája és szeretné sima Classicra cserélni. Szerintetek ezt engedi a bank?? vagy csak akkor ha fenyegetőzik az ember hogy másik bankhoz megy.?

Ahogy néztünk a bank honlapját a Classic is jó netes vásárláshoz stb..csak pl nincs benne 22 napos útasbiztosítás...

ja még egy olyan dolog van hogy elfelejtette az internetban jelszavat csinált másikat de a telefonon keresztül nem tudja aktiválni ilyenkor mit tehet tenni.

a másik furcsaság hogy november óta nem aktiválódik internetes vásárláskor a Click Safe! ez miért van. ahogy nézte a papiros egyenleget mindent rendben talált.

Köszönöm segítségeteket!! Mosoly Mosoly
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zeta
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2012. Február 14. Kedd, 19:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gyongyos1 írta:
Sziasztok!
A húgom nevében érdeklődök tőletek, Lloyds visa silver debit kártya felől.
Az indén októberben fog lejárni a kártyája és szeretné sima Classicra cserélni. Szerintetek ezt engedi a bank?? vagy csak akkor ha fenyegetőzik az ember hogy másik bankhoz megy.?

Siman todod "downgradelni" barmelyik fiokban a Silvert Classic account-ra. Az nem megy, hogy csak a kartyat, a mogotte levo szamlat kell mozgatni. Ezentul ingyenes lesz, de nem kapod a biztositasokat, stb.
A ClickSafe-re kerdezz ra a vevoszolgalatnal, tudomasom szerint nem lehet inaktivalni.
Vissza az elejére
gabo87
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Február 20. Hétfő, 21:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok. nekem az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudok utalni lloyds szamlarol otp-re netbankon keresztüll? Mert az optnek nincs accountja sem sort codeja? hogyan tudom ezt megoldani?
Köszi.
Vissza az elejére
Tovi
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2012. Február 21. Kedd, 11:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gabo87 írta:
sziasztok. nekem az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudok utalni lloyds szamlarol otp-re netbankon keresztüll? Mert az optnek nincs accountja sem sort codeja? hogyan tudom ezt megoldani?
Köszi.

Viszont IBAN codja van, az kell neked, es a szamlaszamod.....
En a HSBC rendszeret ismerem, onnan utaltam az OTP szamlara, a megfelelo menupont utan ertelemszeruen kitoltogeted a rovatokat....
Nicki
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Április 22. Vasárnap, 13:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello, egy kis segitseget szeretnek kerni....Nemreg jottem vissza Angliaba es megakartam nezni h mennyire van minuszba a bankkartyam ( valoszinu elegge) es az automata benyelte...ez mitol lehet? Nem hasznalom a kartyam ugyhogy nem nagy problema de gondolom ettol meg be kell mennem a bankba szolni... csak nem akarom h aztan hirtelen ram zuditsak h fizessem ki a minuszt vagy akarmi... bar ugy hallottam hogy emiatt nem nyeli be a gep, maximum ha lejart..
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Bank Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5
5 / 5 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban