Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Angliai munka
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3 ... 69, 70, 71

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Munka Londonban
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Aliz79
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2013. Máj 5. Vasárnap, 9:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szörnyű..... Síró vagy nagyon szomorú Síró vagy nagyon szomorú Őrült Őrült

Disz iz ö biginning of ö bjútiifull frendsipp.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Gyongyi25
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. Máj 14. Kedd, 12:42    Hozzászólás témája: Jo tanacs azoknak akik allast keresnek Hozzászólás az előzmény idézésével

Persze fontos hogy rogton allast szerezzunk ahogy kierunk, de gondolom sokan vagyunk ugy hogy idovel -mikor mar az angol is jol megy - szeretnenk tobbet, jobbat. Ezert azt javaslom mikor van egy kis idotok olvasgassatok job search- el kapcsolatos cikkeket, blogokat, hogy lepest tudjatok tartani az anyanyelvu allaskeresokkel. Pl tudtatok, hogy Angliaban az ugy nevezett 'recruiter'-ek tobb idot toltenek a facebook oldalatok leellenorzesevel mint a CV-tek olvasasaval? Erdemes masra is hasznalni a facebookot nem csak csevegesre: http://livenworkinuk.blogspot.co.uk/2013/05/is-your-facebook-profile-employer.html

Sok sikert!
Vissza az elejére
Nuran
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. Máj 21. Kedd, 22:44    Hozzászólás témája: Londoni munka Hozzászólás az előzmény idézésével

Forgalmas KÁVÉZÓ / BISZTRÓ felszolgáló hölgyet keres Willesden Green kedvelt környékén. Jó angol nyelvtudás, jó kiállás és kávézóban szerzett tapasztalat elengedhetetlen. Kérlek jelentkezz a 07436987821 számon interjúra vagy e-mailben küld el önéletrajzod a sinanmezzoroma@gmail.com e-mail címre.

Várjuk mielőbbi jelentkezésed!

Busy CAFE / BISTRO in Willesden Green popular in the area looking for waitresses with coffee experience. Good English, presentable appearance and experience is essential.
Please call for an immediate interview on 07436987821 or email your CV to sinanmezzoroma@gmail.com

We look forward to hearing from you soon.
Vissza az elejére
Jamm
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. Június 11. Kedd, 12:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Erről a helyről van valami infótok?

http://www.absolutsolutions.co.uk/client_services.html

Előre is köszi.
Vissza az elejére
nightface
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. December 14. Szombat, 7:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves info hiányos magyar urak es holgyek kérem figyelmesen olvassak el tajekoztato ilettve oktato jellegü uzenetem! Nem vagyok híve a forumnak ugyanis aki itt szeretne infót gyujteni kizarolag csak is szerencsetlenul járt es atvert magyar emberekkel talalkozhat,ezen az oldalon ugyanis aki sikerrel járt privát vagy belfoldi munkakozvetiton keresztul az soha nem fogja kiirni elégedettségét hiszen eszebe sincs ide feljonni, hisz minden rendben volt de ha esetleg megis az mások szerint ugysem igaz hiszen itt ezer allnevvel rendelkezo felhasznalo illetve ceg,hol lejartja hol pedig dicseri egymast es ehez társul meg atvert magyar ember sajnos ez nalunk egy igen erős magyar betegseg! Felhaborodva ertesultem nem reg hogy egy kedves magyar fiu olyan ceget es embert ocsarolt le hozzateszem szemelyes tapasztalat nelkul aki több száz embernek sikeres munkat biztositott a cég több mint 4eve mukodik sikeresen erre jon egy hiena 99szazalekban hazugnak nevezi oket mert 150fontot kertek tole ni number ,bankszamla es sikeres munkabeallitas utan mivel ez az ember jogtalannak tartja ezt a penzt radasul kisem utazott es a fiatal ember úgy érezte atvertek hat nem beteg ?es sajnos ezzel folyamatosan el ilyeszti azokat az embereket akik szeretnenek kiutazni es vegul olyan céghez kerul ahol nem 150GBP kernek hanem eloszor fizess be 80-100ezer Ft es meg kint is ugyan ezt, hozza teszem mindent előre amint megerkeztel! Termeszetesen nem írok cégnevet dehogy az legyen hogy ....... Ugye magyarok! Undorito!lassan 7eve elek itt londonban es azert irom le ezeket hogy vegre legyetek mar tisztaba azzal hogyan tudjatok eldönteni azt hogy valaki at akar verni vagy nem,itt annyi tudatlan buta ember ír ossze vissza ,de hogy mit tegyen az ember arról fogalma sincs senkinek ! 1pont -ne fizess otthon cegnek penzt be előre ha befizeted máris rizikozol, 2mikor kiutazol kérj lakas szerzodest csak aztán fizesd ki a szallasod,3 addig ameg nincs elintezve ni number szamod es a munkad semilyen ugyintezesi penzt ne fizess ha mindent megkaptal Amit igertek csak azutan fizess ,amikor megerkezel a szallasodra kerdezd meg az ott lakokat miota elnek ott , es hogy dolgoznak vagy sem! az ugyintezesi penz valtozo (100,150,200) ez a penz relativ a sok okos ezt szokta mondani londonba nem lehet penzt kerni munkakozvetitesert csak a gyengebbek kedveert , (ügyintézési penz)altalaban gyenge ilettve medium angollal rendelkezo emberek jonnek londonba első benyomasra azt se tudod hol vagy fejjel lefele 14millio ember el londonba intézz mar valamit tisztelet annak a szuper hős 20magyarnak akinek sikerult! Szoval az ugyintezo feladata le jelentse neked az ni number számot ,el vigyen az ni number interjúra ha szukseges forditson, felkeszitsen a munka inetrjura , elkiserjen a munka interjura ilettve elintezze a banszamladat tajekoztasson a bankszámlával kapcsolatos informaciokkal ....ezért kell hogy fizess neki penzt jobb esetben autoval visznek rosszabb esetben busz ,metro ha ezeket el tudod intézni akkor ne fizess neki ilyen egyszerű a dolog! Azok a legjobb magyar cégek ahol nem kell befizetned penzt csak szerzodest irnod es azok a legjobb szerzodesek amiben az van osszefoglalva amit a fentiekben emlitettem es csak kizarolag azutan kell fizetned az ugyintezoi penzt miután az ugyintezod teljesitette a feladatat így nem leszel atverve es hulyenek nezve! Termeszetesen van olyan is hogy mindezek ellenére nem vesznek fel sehova általaban ha tulsulyos vagy igenytelen fogsor ,kezek ,ferfiaknal pincernek jelentkezo derekig ero haj es ez komoly!Ne feledd ha elöre fizetsz kockaztatsz ! Ne halgass az idiota forum barmokra azt teszteld amit leirtam ebben biztos lehetsz! Nezzuk tovabb nincs 8-9-10GBP /Ora. ) 6.95brutto ,6.19 netto! Majd ha lessz angol diplomad lessz 15-20GBP/Ora i! Vagy ha gyarban dolgozol es a gyar alkalmaz akkor lessz 8-9-10GBP/ora addig marad a 6.19! Ha kiutazol minimum 600GBP ! Szoval kulfoldre vagyo kiutazo magyarok ha felveszitek egy céggel a kapcsolatot ne a fórumokat bujd es linkeld a cegeknek a baromsagot mert lehet hogy epp pont abban nem bízol akiben kene aki meg a csillagokat lehozza neked oda rohansz jegyezd meg itt csak szerencsetlen ,atvert ,rosszindulatu,irigy , konkurencia es egymást lejarato hol dicsrero emberekkel fogsz talalkozni ! Azt csináld amit irtam teszteld! Ide azok az emberek nem fognak írni akiknek sikerult az emberek csak a rosszat osszák meg a jót mar erdemtelen! Bízom benne hogy eljutott az agyatogig a legfontosabb informacio!ezeket mind tapasztalatbol irtam le es azt a ceget amit vedtem nem irom ki a nevet mert itt nem az a lenyeg, nem akarom hogy barki azt hidje hogy en is csak befolyasolni akarok barkit is .....en csak azt akartam kifejezni hogy vannak olyan degeneralt emberek akik heccbol lejaratnak mast es felhivni a figyelmetek mi alapjan valasszatok jol,hiszen munka es rengeteg lehetoseg van londonban mind a jovoben es mai napig es jo itt elni!!!!!! Az utolsó ami alapvető problema nem fogja senki kinyalni a kis feneteket londonba !a szallasok alatalaban 8-10fo /haz ,van ahol egy wc es furdoszoba de van ahol 2 is megtalalhato , altalaban egyedul allo szoba,dupla es tripla szobak berelheto erre szamits ha nem tettszik hozzal ki 6-7ezer fontot es berelj hotel szobat ! A hazak tisztak es felszereltek ahol nem ott kedves honfitarsaitok lelaktak sajnos tapasztalatom alapjan rengeteget panaszkodnak a magyarok Viszont retkesek mint a dög ! Takaritani azt nem panaszkodni igen!ha szerencsed van olyantol bereld a lakast aki oda figyel a ház tisztasagara nem csak penzt szedi be! Próbálj alkalmazkodni ez nem egy 4csillagos hotel !Jah es igen ha nem tudod fizetni a szallast kiraknak ez miatt is panaszkodnak sokan pedig egyertelmü szerintem!
Vissza az elejére
nightface
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. December 14. Szombat, 7:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves info hiányos magyar urak es holgyek kérem figyelmesen olvassak el tajekoztato ilettve oktato jellegü uzenetem! Nem vagyok híve a forumnak ugyanis aki itt szeretne infót gyujteni kizarolag csak is szerencsetlenul járt es atvert magyar emberekkel talalkozhat,ezen az oldalon ugyanis aki sikerrel járt privát vagy belfoldi munkakozvetiton keresztul az soha nem fogja kiirni elégedettségét hiszen eszebe sincs ide feljonni, hisz minden rendben volt de ha esetleg megis az mások szerint ugysem igaz hiszen itt ezer allnevvel rendelkezo felhasznalo illetve ceg,hol lejartja hol pedig dicseri egymast es ehez társul meg atvert magyar ember sajnos ez nalunk egy igen erős magyar betegseg! Felhaborodva ertesultem nem reg hogy egy kedves magyar fiu olyan ceget es embert ocsarolt le hozzateszem szemelyes tapasztalat nelkul aki több száz embernek sikeres munkat biztositott a cég több mint 4eve mukodik sikeresen erre jon egy hiena 99szazalekban hazugnak nevezi oket mert 150fontot kertek tole ni number ,bankszamla es sikeres munkabeallitas utan mivel ez az ember jogtalannak tartja ezt a penzt radasul kisem utazott es a fiatal ember úgy érezte atvertek hat nem beteg ?es sajnos ezzel folyamatosan el ilyeszti azokat az embereket akik szeretnenek kiutazni es vegul olyan céghez kerul ahol nem 150GBP kernek hanem eloszor fizess be 80-100ezer Ft es meg kint is ugyan ezt, hozza teszem mindent előre amint megerkeztel! Termeszetesen nem írok cégnevet dehogy az legyen hogy ....... Ugye magyarok! Undorito!lassan 7eve elek itt londonban es azert irom le ezeket hogy vegre legyetek mar tisztaba azzal hogyan tudjatok eldönteni azt hogy valaki at akar verni vagy nem,itt annyi tudatlan buta ember ír ossze vissza ,de hogy mit tegyen az ember arról fogalma sincs senkinek ! 1pont -ne fizess otthon cegnek penzt be előre ha befizeted máris rizikozol, 2mikor kiutazol kérj lakas szerzodest csak aztán fizesd ki a szallasod,3 addig ameg nincs elintezve ni number szamod es a munkad semilyen ugyintezesi penzt ne fizess ha mindent megkaptal Amit igertek csak azutan fizess ,amikor megerkezel a szallasodra kerdezd meg az ott lakokat miota elnek ott , es hogy dolgoznak vagy sem! az ugyintezesi penz valtozo (100,150,200) ez a penz relativ a sok okos ezt szokta mondani londonba nem lehet penzt kerni munkakozvetitesert csak a gyengebbek kedveert , (ügyintézési penz)altalaban gyenge ilettve medium angollal rendelkezo emberek jonnek londonba első benyomasra azt se tudod hol vagy fejjel lefele 14millio ember el londonba intézz mar valamit tisztelet annak a szuper hős 20magyarnak akinek sikerult! Szoval az ugyintezo feladata le jelentse neked az ni number számot ,el vigyen az ni number interjúra ha szukseges forditson, felkeszitsen a munka inetrjura , elkiserjen a munka interjura ilettve elintezze a banszamladat tajekoztasson a bankszámlával kapcsolatos informaciokkal ....ezért kell hogy fizess neki penzt jobb esetben autoval visznek rosszabb esetben busz ,metro ha ezeket el tudod intézni akkor ne fizess neki ilyen egyszerű a dolog! Azok a legjobb magyar cégek ahol nem kell befizetned penzt csak szerzodest irnod es azok a legjobb szerzodesek amiben az van osszefoglalva amit a fentiekben emlitettem es csak kizarolag azutan kell fizetned az ugyintezoi penzt miután az ugyintezod teljesitette a feladatat így nem leszel atverve es hulyenek nezve! Termeszetesen van olyan is hogy mindezek ellenére nem vesznek fel sehova általaban ha tulsulyos vagy igenytelen fogsor ,kezek ,ferfiaknal pincernek jelentkezo derekig ero haj es ez komoly!Ne feledd ha elöre fizetsz kockaztatsz ! Ne halgass az idiota forum barmokra azt teszteld amit leirtam ebben biztos lehetsz! Nezzuk tovabb nincs 8-9-10GBP /Ora. ) 6.95brutto ,6.19 netto! Majd ha lessz angol diplomad lessz 15-20GBP/Ora i! Vagy ha gyarban dolgozol es a gyar alkalmaz akkor lessz 8-9-10GBP/ora addig marad a 6.19! Ha kiutazol minimum 600GBP ! Szoval kulfoldre vagyo kiutazo magyarok ha felveszitek egy céggel a kapcsolatot ne a fórumokat bujd es linkeld a cegeknek a baromsagot mert lehet hogy epp pont abban nem bízol akiben kene aki meg a csillagokat lehozza neked oda rohansz jegyezd meg itt csak szerencsetlen ,atvert ,rosszindulatu,irigy , konkurencia es egymást lejarato hol dicsrero emberekkel fogsz talalkozni ! Azt csináld amit irtam teszteld! Ide azok az emberek nem fognak írni akiknek sikerult az emberek csak a rosszat osszák meg a jót mar erdemtelen! Bízom benne hogy eljutott az agyatogig a legfontosabb informacio!ezeket mind tapasztalatbol irtam le es azt a ceget amit vedtem nem irom ki a nevet mert itt nem az a lenyeg, nem akarom hogy barki azt hidje hogy en is csak befolyasolni akarok barkit is .....en csak azt akartam kifejezni hogy vannak olyan degeneralt emberek akik heccbol lejaratnak mast es felhivni a figyelmetek mi alapjan valasszatok jol,hiszen munka es rengeteg lehetoseg van londonban mind a jovoben es mai napig es jo itt elni!!!!!! Az utolsó ami alapvető problema nem fogja senki kinyalni a kis feneteket londonba !a szallasok alatalaban 8-10fo /haz ,van ahol egy wc es furdoszoba de van ahol 2 is megtalalhato , altalaban egyedul allo szoba,dupla es tripla szobak berelheto erre szamits ha nem tettszik hozzal ki 6-7ezer fontot es berelj hotel szobat ! A hazak tisztak es felszereltek ahol nem ott kedves honfitarsaitok lelaktak sajnos tapasztalatom alapjan rengeteget panaszkodnak a magyarok Viszont retkesek mint a dög ! Takaritani azt nem panaszkodni igen!ha szerencsed van olyantol bereld a lakast aki oda figyel a ház tisztasagara nem csak penzt szedi be! Próbálj alkalmazkodni ez nem egy 4csillagos hotel !Jah es igen ha nem tudod fizetni a szallast kiraknak ez miatt is panaszkodnak sokan pedig egyertelmü szerintem!
Vissza az elejére
nightface
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. December 14. Szombat, 11:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
zsuzsikaaa
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2014. Január 16. Csütörtök, 22:49    Hozzászólás témája: London accommodation Service Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok ! Mivel nem sokan írnak véleményt miután megtapasztalták amit mi is ezért én megprobálom leírni,hogy mennyire gerinctelen férgek ezek a LONDON ACCOMMODATION SERVICE ...semmi jóra ne számitsatok, sajnos renget embert átvertek:/ munkát nem adnak őket csak az elszállásolás èrdekli az is valami embertelen. Elveszik a pénzeteket beettetnek mindeféle szöveggel majd később utcára tesznek vagy inkább dobnak. AZ OKA amiért seholse talàlni róluk véleményt,hogy olyan háttérrel rendelkeznek amit jobb elkerülni de én mégis segitek,mert nem szeretném,hogy átèljétek amit én.Első dolgom lesz a nem létező céget és hamis papirokat plusz az undoritó beszélgetéseket perre viszem ... Remélem tudtam segiteni :/
Vissza az elejére
Aliz79
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2014. Január 17. Péntek, 16:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsuzsikaa,
írhatnál róla többet....csak hogy jobban lássuk, mi is történik, történt..

Disz iz ö biginning of ö bjútiifull frendsipp.
Vissza az elejére
lala75
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2014. Január 21. Kedd, 0:21    Hozzászólás témája: Re: London accommodation Service Hozzászólás az előzmény idézésével

zsuzsikaaa írta:
Sziasztok ! Mivel nem sokan írnak véleményt miután megtapasztalták amit mi is ezért én megprobálom leírni,hogy mennyire gerinctelen férgek ezek a LONDON ACCOMMODATION SERVICE ...semmi jóra ne számitsatok, sajnos renget embert átvertek:/ munkát nem adnak őket csak az elszállásolás èrdekli az is valami embertelen. Elveszik a pénzeteket beettetnek mindeféle szöveggel majd később utcára tesznek vagy inkább dobnak. AZ OKA amiért seholse talàlni róluk véleményt,hogy olyan háttérrel rendelkeznek amit jobb elkerülni de én mégis segitek,mert nem szeretném,hogy átèljétek amit én.Első dolgom lesz a nem létező céget és hamis papirokat plusz az undoritó beszélgetéseket perre viszem ... Remélem tudtam segiteni :/

Ez nem a Szabó László féle átverős cég?,mert ha igen akkor azért nem tudunk segíteni,mert más és más cég névvel jönnek........................hasonló volt az én történetem is igaz kicsit jobban leirtam,de sabaj TE még meg teheted,hogy segíts a többi embereken! Mosoly
Vissza az elejére
Sziszka90
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2014. Máj 4. Vasárnap, 11:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Szeretnék egy kis infót szerezni mennyire lehet villamosmérnökként elhelyezkedni. Februárban végeztem Magyarországon, a szakmai gyakorlaton (design, PLC) kívül nagyon más tapasztalatom nincs. Most önkéntesként dolgozok (nem mérnöki, Shropshire), úgyhogy van időm mellette egy jobb munkát keresni. Területileg egész Anglia érdekel, de West Midlands a legjobb.

Örülnék, ha tudnátok némi tanácsot, tapasztalatot írni. Lehet jó, lehet rossz is.

KÖSZI Mosoly
Vissza az elejére
Flavio
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2014. Máj 4. Vasárnap, 22:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdvözlök mindenkit!
Tanácsotokat szeretném kérni, hogy úszodatechnikusi szakmával (úszómedence építés, karbantartás, vegyszerezés, takarítás) mennyire lehet boldogulni Angliában?
Ismerőseim szerint akik 4-5 éve élnek kint, nem is láttak még úszómedencét privát házban...amit eléggé nehezen tudok elhinni.

Ha az építőiparban, kertészetben dolgozó fórumtárs esetleg tudna ezzel kapcsolatosan bármilyen információval szolgálni, nagyon megköszönném.
Vissza az elejére
selavi0
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2014. Június 23. Hétfő, 22:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!Segítséget, s információt szeretnék kérni tőletek hogy hallottatok-e már erről a cégről MILTON HUNGARY LTD és a Révay utca 10- szám alatt található. 4napja voltunk bent a barátnőmmel és nagyon kedvező árakról beszélt nekünk az ipse pl arról hogy az erkölcsi bizonyítványt kell csak kifizetnünk ami 16000ft a megérkezése kb 2-3 hét. Kint várnak a reptéren amiért szintén fizetnünk kell.És ő fog nekünk kint tolmácsolni és munkát szállást biztosítani. Kinti bankszámlaszám és kinti telefonszám persze egyszerű alapdolgokról beszélt hogy szükséges ágynemű húzat stb.A fizetésről ami kb 350-400.000ft.A hírdetésben METRÓ TAKARÍTÁS fő címmel.Jófogás.hu oldalon. Mind ez nekünk kb 60000 ft-ba fog kerülni ugye magunknak kell biztosítani a repülőjegyet és a kint létet.Nekünk nagyon gyanús és félünk hogy ha ki is megyünk odakint nem vár ránk semmi a nagyvároson kívül.És angol nyelv nélkül kint a nagyvilágban elvesznénk.. Állítólag ők több cég névvé is futottak most ez lehet az új nevük.Sokan megfordultak az nap a Révay utcában.És az ott lévő biztonsági őrt is kérdeztem.Nem tud róluk semmit csak annyit kb 6 hónapja bérlik a helységet. Kérlek segítsetek ha tudtok bármilyen információt írjatok!!!! Szomorú Előre is köszönöm!
[/i]
Vissza az elejére
Kispont
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2014. Július 24. Csütörtök, 18:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha valakit érdekelnek a London Accomodation Service LTD (as-limited) kapcsolatos tapasztalataim, leírom. Tavaly jelentkeztem álláshirdetésükre, e-mail, telefon, stb, Nagy Viktóriaként bemutatkozó hölgy közli, hogy az állás korlátozott ideig elérhető, azonnal indulnom kell Londonba.
Repjegy, indulás, érkezés, stb. Eddig rendben volt, mert ezt nem a cég intézte hanem én.
Kint kiderül, hogy az áhított állás mégsem elérhető, de nyugi, majd tudok mosogatni, vagy ilyesmi.
Érkezés a szállásra, ahol sem ágy, sem szekrény, sem egyéb felszerelés (szék, kés, villa vagy ilyesmi) láthatóan aznap bérelték ki, nyilván nem válogattak a lehetőségek közül, kinek-kinek a fantáziájára bízom, a lakás kiürítése előtt tisztasági festés, majd a bátorokat elvitték, a falakon a régi bátorok körülfestett helye volt látható.
Lakótársaim, szintén átvert emberek szintén döbbenten állnak a tények előtt, 4-en azonnal sarkon fordultak és hazautaztak.

Pár nap után kegyesen kapunk egy címet - munkával kapcsolatban! Szuper.
A címen kiderül, hogy ügynökség, akik kizárólag szállodába, étterembe tudnak helyeket intézni, de azt sem nyelvtudás nélkül. Lakótársaimat azzal hitegették, hogy Londonban nyelvtudás nélkül is lehet munkát találni.

Kb. két hét alatt saját magunknak intéztük el a telefonkártyákat, oyster kártyákat, bankkártyákat, NI numbereket - mivel a "cég" minden ígérete ellenére ezekben nem segített.
Munkát mindannyian saját magunknak szereztünk, mivel az ügyintéző bokros teendői - Nissan Skyline javíttatása, vásárolgatás, pihengetés - nyilván nem ért rá ezeket intézni. Egy hónap után hoztak mikrohullámú sütőt, evőeszközöket, edényeket, asztalt, széket a konyhába, stb.

A lakás hozzáteszem London elitnegyedében volt, kizárólag pakisztániakat és négereket láttunk, esténként rendszeres volt a rendőrautók és mentőautók szirénázása, mert az úri népség szórakozott. Hölgy lakótársainkat sötétedés után kísérgettük, stb. Hangulatos volt.

Mivel munkát nem biztosítottak ezt követően a szállásért nem fizettünk, ekkor derült ki, hogy a cég nem legálisan működik, mivel a bérleti szerződés az ingatlan britt tulajdonosának nevére volt kiállítva - nyilván az aláírása nem volt rajta. Mikor nem fizettünk jöttek a fenyegetőzések, azonban amikor a rendőrség említésre került lecsendesedtek a srácok és elkotródtak, ezután már csak csendesen annyit kértek, hogy költözzünk ki legyünk szívesek, mert szeretnék olyanoknak kiadni a lakást, akik fizetnek is.

Ez alatt az egy hónap alatt hozzáteszem mindannyian találtunk munkát és rendes szállást, ahol nem akartak minket átverni, tehát jóra fordult a dolog, de a LONDON ACCOMODATION SERVICE LTD-re még ma is meleg szívvel gondolok a sok segítség miatt amit kaptunk én és volt lakótársaim.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Munka Londonban Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3 ... 69, 70, 71
71 / 71 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban