Olcsó Pénzküldés Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Kerékpár

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Sport
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
kornelk
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Március 1. Hétfő, 9:21    Hozzászólás témája: Kerékpár Hozzászólás az előzmény idézésével

Érdekelne, hogy Londonba milyen szabájok vonatkoznak a biciklieskre, ugyanaz mint otthon értem ezalatt, hogy első hátsó lámpa láthatósági mellény és mehetek is a dolgomra vagy meg kell felelni esetleg több szabálynak?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tolmacs
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. Március 1. Hétfő, 23:30    Hozzászólás témája: Re: Kerékpár Hozzászólás az előzmény idézésével

kornelk írta:
Érdekelne, hogy Londonba milyen szabájok vonatkoznak a biciklieskre, ugyanaz mint otthon értem ezalatt, hogy első hátsó lámpa láthatósági mellény és mehetek is a dolgomra vagy meg kell felelni esetleg több szabálynak?

Pontosan. Szerintem erdemes ezen felul egy bukosisakot is venned. Ha mar egyszer a biciklisek taboraba csatlakoztal, legyszi az uttestet hasznald es ne a jardat (buntetik), lassits a zebranal ha gyalogosokat latsz es ne kerekezz a teherautok ala. Enjoy! Nevető
Vissza az elejére
kornelk
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Március 2. Kedd, 8:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi!

Esetleg tipp olcsó bicikli szerzésre? Mosoly
Vissza az elejére
Rony84
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2010. Március 2. Kedd, 21:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én a gumtree.com-on vettem az enyémet használtan, de jó állapotban 30 fontért egy évvel ezelőtt.
Vissza az elejére
bancsi
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Március 25. Csütörtök, 9:26    Hozzászólás témája: Spinning edzés Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Érdekelne, hogy tud-e valaki spinning edzésekről Londonban. Én dél-keleten lakok. Szívesen járnék, de eddig még nem hallottam róla.

Előre is köszi.
Vissza az elejére
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Március 25. Csütörtök, 10:19    Hozzászólás témája: Re: Spinning edzés Hozzászólás az előzmény idézésével

bancsi írta:
Sziasztok!

Érdekelne, hogy tud-e valaki spinning edzésekről Londonban. Én dél-keleten lakok. Szívesen járnék, de eddig még nem hallottam róla.

Előre is köszi.

Szinte minden gym-ben van. Csak "neha" body-biking alneven fut Mosoly
-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
tolmacs
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. Március 25. Csütörtök, 15:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az Esportaban biztos hogy van minden nap, group cycle alatt.
Vissza az elejére
bancsi
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Március 27. Szombat, 16:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi a válaszokat. Sikerült találnom a Fit Space-ben is a virtuális mozis típusból.
Vissza az elejére
csemiczky
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2014. Június 15. Vasárnap, 13:15    Hozzászólás témája: mountenbike nagyon olcsón eladó Hozzászólás az előzmény idézésével

hello!

eladnék egy mountenbike-ot nagyon olcsón, alig használtan (boltban vettem újonnan) 50 fontért
vagy 15000 ft-ért, a bicónak semmi baja, azért adom ilyen olcsón, mert
el kellett jönnöm Londonból. Képeket tudok küldeni. A bicikli Wimbledonban van.
Elérhetőségeim: 06203108201 vagy: janko.fkt@gmail.com

üdv
János
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Sport Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban