Olcsó Pénzküldés Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Lloyds magyarorszag

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Bank
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Cappie
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Augusztus 23. Csütörtök, 21:50    Hozzászólás témája: Lloyds magyarorszag Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok.

Lenne egy kérdésem. Jelenleg külföldön dolgozom és a fizetésemet Lloyds bánkártyára kapom. Szept.. 10.-en megyek haza és 14.-én kapom meg a fizetésemet.

A kérdésem a következő lenne hogy jutok minél jobb feltételek mellett a pénzemhez forintban??

-Leveszem a számlámról font-ban vagy forintban? Vagy esetleg ha egyből átutalom a magyar számlámra?? (utóbbi esetben forintban érkezik meg?)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BabaBaba
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2012. Augusztus 23. Csütörtök, 22:19    Hozzászólás témája: Re: Lloyds magyarorszag Hozzászólás az előzmény idézésével

Cappie írta:
Sziasztok.

Lenne egy kérdésem. Jelenleg külföldön dolgozom és a fizetésemet Lloyds bánkártyára kapom. Szept.. 10.-en megyek haza és 14.-én kapom meg a fizetésemet.

A kérdésem a következő lenne hogy jutok minél jobb feltételek mellett a pénzemhez forintban??

-Leveszem a számlámról font-ban vagy forintban? Vagy esetleg ha egyből átutalom a magyar számlámra?? (utóbbi esetben forintban érkezik meg?)

Hazamesz es kiveszed kartyaval, automatabol. Kozeparfolyamon valtjak. Van egy keves kezelesi koltseg, de elenyeszo. Alkalmankent vonjak, igy erdemes egyszerre a maximumot kivenni.
Nem tudom, hogy a Lloyds-nal be kell e jelenteni hogy kulfoldre mesz es ott fogod hasznalni a kartyat vagy sem, ezert erdemes bemenni a bankba es ezt megkerdezni. A HSBC-nel elvileg jelenteni kell. En egyszer sem jelentettem. Siman hasznaltam a kartyamat Mo-on. Kartyas vasarlasra es automatabol penzfelvetre is.
Magyar szamlara atutalni sztem felesleges. Atutalasnak koltsege van(kb 20-25 font) es ott sem valtjak jobban mint kozeparfolyamon. Sot valaki panaszkodott hogy az angol bank kezelesi koltsegein kivul a magyar bank is levont hasonlo cimen.
Persze itt szamit az is hogy mekkora osszegrol van szo. Mo-on azt hiszem 50 E Ft a limit az egyszeri automatabol torteno penzfelvetelnek. Erdemes ezutan is erdeklodni.
Vissza az elejére
Cappie
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Augusztus 24. Péntek, 19:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Koszonom a gyors valaszt.
Igazabol "nagy" osszegrol van szo amit otthon nem szivesen tartanek igy mindenkepp a magyar bankszamlan fog kikotni csak szeretnem minel jobb arfolyamon valtani. Errol hol tudok tajekozodni hogy milyen arfolyamon valtjak?? (K and H) nevu banknal vagyok ha ez szamit esetleg. Illetve mivel egyszerre szeretnem kivenni \ utalni igy melyik bankba kell majd bemennem?

Remelem erthetoen sikerult megfogalmaznom es elore is koszonom a segitseget.
Vissza az elejére
BabaBaba
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2012. Augusztus 24. Péntek, 23:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Cappie írta:
Koszonom a gyors valaszt.
Igazabol "nagy" osszegrol van szo amit otthon nem szivesen tartanek igy mindenkepp a magyar bankszamlan fog kikotni csak szeretnem minel jobb arfolyamon valtani. Errol hol tudok tajekozodni hogy milyen arfolyamon valtjak?? (K and H) nevu banknal vagyok ha ez szamit esetleg. Illetve mivel egyszerre szeretnem kivenni \ utalni igy melyik bankba kell majd bemennem?

Remelem erthetoen sikerult megfogalmaznom es elore is koszonom a segitseget.

Hirtelen ezt talaltam: http://napiarfolyam.hu/
Amugy csak beirtam a google-be...ennel egyszerubbet nem tudok...
Altalaban a penzvaltok jobban valtanak mint a bankok. Nem torvenyszeru, de nekem eddig ez valt be a legjobban. En biztos hogy kp-ben vinnem. A bankban atutalasnal nyoma van, belekothetnek kesobb, adozas, stb...az ordog sosem alszik...es Orban sem... Ördögi vagy nagyon őrült Mindig probalkozik valamivel hogy hogy tudna lehuzni minket, kulfoldon eloket/dolgozokat...eddig nem sikerult...remeljuk ezutan sem fog.
Ha 50-esekben kered ki nem lesz nagy kupac. Eldugod a gatyadban/bugyidban....mittudomen...Na jo...persze ez csak vicc... Laza
Azt a kerdest hogy melyik bankba kell majd bemenned, nem ertem...ha mindenkepp utalni akarod a penzt akkor abba a bankba ahol a szamlad van...nem? Vagy ez miert kerdeses?
Vissza az elejére
nyitrai
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2014. Március 25. Kedd, 13:30    Hozzászólás témája: bankártya használat Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy miért nem tudom használni Mo.-on a Lloyds TSB VISA bankkártyámat. 2012 szeptember végén jöttem haza, itthon a később érkező jövedelmet vettem fel/vásároltam le róla november végéig. Maradt a számlámon kb. 2 font. Eddig semmi probléma. Viszont mostanra sikerült az adó visszatérítést elintézni, a mai nap meg is érkezett az összeg, ezt online ellenőriztem. Viszont kártyás fizetést már nem engedélyezte az üzletben a terminál. A kártyát kb másfél évig nem használtam, ez lehet a baj? Mi a teendőm innen Mo.-ról? Előre is köszönöm a segítséget!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Bank Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban