Olcsó Pénzküldés Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Megörökített a traffipax - kifizessem ?
Ugrás oldalra Előző  1, 2

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Angol jogsi
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Tovi
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2009. December 2. Szerda, 11:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jakuza írta:
Sziasztok!

Sikerült 3 pontot gyűjtenem a jogsira és ugye le kellett adni a rendőrségen a kisérőlappal együtt, amiket 6héten belül elvileg visszaküldenek. A bibi az, hogy közben nekem haza kell utaznom és otthon vezetnem is kéne. Mit lehet tenni szerintetek? Esetleg bambán próbálkozzam otthon mutogatni a kapott elismervényt (amivel itt simán vezethetek) a rendőrnek ha kell.

Jogosítvány nélkül csak anglia területén vezethetsz, sehol máshol Európában.
Egy német vagy osztrák rendőrnek próbáld elmagyarázni, hogy miért nincs jogsid, a büntetés kb. azonos lesz az autód árával.... És tovább sem engednek.
Persze meg lehet próbálni, mindenki a saját szerencséjének kovácsa, de hatalmas kockázat. Semmit nem tudsz tenni ezen kívül.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
jakuza
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. December 2. Szerda, 11:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tovi írta:
jakuza írta:
Sziasztok!

Sikerült 3 pontot gyűjtenem a jogsira és ugye le kellett adni a rendőrségen a kisérőlappal együtt, amiket 6héten belül elvileg visszaküldenek. A bibi az, hogy közben nekem haza kell utaznom és otthon vezetnem is kéne. Mit lehet tenni szerintetek? Esetleg bambán próbálkozzam otthon mutogatni a kapott elismervényt (amivel itt simán vezethetek) a rendőrnek ha kell.

Jogosítvány nélkül csak anglia területén vezethetsz, sehol máshol Európában.
Egy német vagy osztrák rendőrnek próbáld elmagyarázni, hogy miért nincs jogsid, a büntetés kb. azonos lesz az autód árával.... És tovább sem engednek.
Persze meg lehet próbálni, mindenki a saját szerencséjének kovácsa, de hatalmas kockázat. Semmit nem tudsz tenni ezen kívül.

És semmi út nincs, hogy hamarabb visszakapjam a jogsit? Hiszen van érvényes jogosítványom, nincs bevonva tehát jogosult vagyok vezetni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tovi
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2009. December 2. Szerda, 11:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Talán Hívd a DVLA-t vagy próbáld meg a rendőrségen ahová leadtad, hogy személyesen bemennél a jogosítványért, véssék gyorsan a pontokat.
A pontok hozzáadásához alapesetben csak a paper licence-t szokták bekérni, a plastik kártyát nem igazán.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
jakuza
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. December 5. Szombat, 19:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tovi írta:
Talán Hívd a DVLA-t vagy próbáld meg a rendőrségen ahová leadtad, hogy személyesen bemennél a jogosítványért, véssék gyorsan a pontokat.
A pontok hozzáadásához alapesetben csak a paper licence-t szokták bekérni, a plastik kártyát nem igazán.

Köszönöm az ötletet. Bementem a rendőrségre, megkérdeztem mit lehet tenni, majd nagyon kedvesen a rendőrnéni fölhívta nekem a hivatalt, ahol a jogsim pihent, hogy mi a problémám. Még aznap postázták nekem és már a kezemben is van.
Vissza az elejére
Dorotja
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Február 1. Hétfő, 22:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Nekem volt egy kis gyorshajtásom és magyar jogsim van és egyáltalán nem akarom beváltani angolra! Szóval akkor a pontokat hogy írják rá? Meg én hallottam olyat egy szintén magyar gyorshajtótól hogy be kellett mennie a rendőrségre egy délután fejtágításra hogy ejnye-bejnye és ezért eltekintettek a hibapontoktól persze fizetni azt kellett. Szóval ilyen tényleg van? Mert jó lenne megúszni a herce-hurcát a pontokkal. Mosoly
Köszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Tovi
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Február 1. Hétfő, 23:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Dorotja írta:
Sziasztok!
Nekem volt egy kis gyo ershajtásom és magyar jogsim van és egyáltalán nem akarom beváltani angolra! Szóval akkor a pontokat hogy írják rá? Meg én hallottam olyat egy szintén magyar gyorshajtótól hogy be kellett mennie a rendőrségre egy délután fejtágításra hogy ejnye-bejnye és ezért eltekintettek a hibapontoktól persze fizetni azt kellett. Szóval ilyen tényleg van? Mert jó lenne megúszni a herce-hurcát a pontokkal. Mosoly
Köszi!

Magyar jogositvanyra sehogy nem tudjak rairni (meg, de ez valtozni fog a kozeljovoben).
Ha be tudnak azonositani (s,jat neven futo angol auto, illetve additional driverkent szerepelsz az auto biztositasan), akkor a penzbuntit megkapod, vagy lesz egy small court (szabalysertesi targyalas), ez a sebesseg fuggvenye.
Gondolj bele, ha otthon gyorshajtason kapnak a rendorok egy kulfoldi turistat, az sem kap buntetopontot, csak jo nagy buntetest...

Errol az elengedesrol itt hallottam eloszor egy forumozotol en is (bala), talan tobbet tud irni rola. En nem hiszek benne,hogy gyorshajtast igy meg lehet uszni, hogy oszinte legyek. Kerdezz egy ugyvedet. Ha court-ra megy az ugy, ugyis kelleni fog......
attila07
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Február 22. Hétfő, 4:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Nekem van egy olyan problemam,hogy kaptam egy gyorshajtasos buntetest, 30 volt a megengedett sebesseg es en 40- el mentem. kaptam 60 font penzbuntetest es 3 pontot szeretnenek beirni a jogsimba.A penzbuntetessel nincs semmi baj,azt mar le is vontak a szamlalrol,de a 3 pontot nem fogjak tudni beirni nekem,mert Floridai jogositvanyom van magyar nincs es angol sem.Mi lesz a kovetkezo lepes? eddig meg nem kaptam semmi visszajelzest a DVLA tol,elkuldtem nekik a buntetespapirt kitoltve es a Floridai jogsi fenymasolatat,a 60 fontot mar levontak a szamlamrol. Volt mar valakinek hasonlo esete? a buntetes kifizetesevel lehet hogy el van intezve a dolog?
A valaszokat elore is koszonom!
Szep napot mindenkinek!
Vissza az elejére
morzs82
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2014. Március 3. Hétfő, 22:38    Hozzászólás témája: Bevont magyar jogis de kezben levo angol...lehet para vele? Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

nekem volt egy ittas vezetese sztorim magyarorszagon 2012 augusztusban most hoztak meg az iteletet, kozben ketszer fellebbeztem, mert el akartak venni a jogsit egy evre, amit most is az utolso itelet szerint el is fognak venni, de nincsen benne, hogy mikortol veszik el!!

Es itt van a trukk az egeszben, amit nem tudok hogy meg lehet-e jatszani.

Mikozben folyt az eljaras ellenem, bevaltottam a magyar jogsimat full UK jogsira amit meg is kaptam meg akkor azota az van, a magyart meg gondolom hazakuldtek.

A kerdes szerintetek itt(Anglia) tudjak hogy nekem bevontak Magyarorszagon a jogsimat?
A bevaltott magyar jogsim miatt nem lehet hogy egy kis keveredes vagy kaosz lesz az okmanyirodaban, hogy nekem a magyar jogsim vissza lett kuldve.
Nem gondolhatjak azt hogy hu de rendes ez a fiu ilyen hamar mar leadta??
Azt nem mondtam a birosagnak, hogy van angol jogsim, pontosabban hogy bevaltottam.

Szerintetek??
Tud valaki valami?
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Angol jogsi Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2
2 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban