Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

LAKASBERLETI SZERZODES NAGYON FONTOSS SEGITSETEK KERLEK!!!

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Dumaparti, bármiről ami az eszedbe jut
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Nitro
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. December 30. Vasárnap, 12:45    Hozzászólás témája: LAKASBERLETI SZERZODES NAGYON FONTOSS SEGITSETEK KERLEK!!! Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok.

Gyorsan kernem a segitseget valakinek mert nagyon fontos.
A szitu a kovetkezo felesegemmel es ket gyerekel elunk egy varosban.Mindkettonknek vagy gyereke masik hazassagbol,kapcsolatunk megromlott mert a felesegemet a regi szeretoje megtalalta es teljesen meghulyult:( Namarmost ki akar rakni a lakasbol de viszont en is benne vagyok a alakaszerzodesben de nem az en szamlamrol vonjak a rentet hanem sz o szamlajarol,viszont a cancil tax mind ket nevre jon az enyemre is tehet kozosen.Nem tudom miert csak sejtesem van hogy a palijat akarja ide hozni es fenyegett hogy a gyerekkemmel minnel hamarabb hadjam el a lakast.Mondja o hogy uttana jart eshogy o kirakhat engem alakasbol,igazabol fogalmam sincs hogy megteheti e vagy sem hisz ferje es feleseg vagyunk banatani nem bantottam sosem persze kiabalas az volt de mind ket reszrol:(
Tehat abbankerem a segitsegeteket hogy meg teheti e hogy kirak onkenyesen az utcara?Surgos lenne mert hajlektalanok leszunk a fiammal itt angliaban nem nagyon szeretnem.Koszonomszeppen a segitsegeteket.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
sycamore
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2014. Január 4. Szombat, 20:21    Hozzászólás témája: Re: LAKASBERLETI SZERZODES NAGYON FONTOSS SEGITSETEK KERLEK! Hozzászólás az előzmény idézésével

Semmiképpen nem tehet ki. (Még albérlőket sem tehet ki a főbérlő sem az utcára, még akkor sem, ha nem fizetnek. Sőt, még önkényesen beköltözőket sem lehet kitenni! Csakis jogi úton, ami meg egy évig is eltarthat...)
Ha közösen fizetitek a rentet, akkor jó ötlet, hogy ne készpénzben add oda neki, hanem utald át a számlájára, így marad nyoma, hogy Te is fizetsz. A megjegyzés rovatba oda is írhatod, hogy "rent". Így meg semmi joga nem lesz rá, hogy kitegyen.
Bár ha ilyen szar a helyzet, akkor én inkább keresnék valami másik albérletet.
Ha nagy a baj, talán itt tudnak segíteni:
http://www.shelter.org.uk/

Nitro írta:
Sziasztok.

Gyorsan kernem a segitseget valakinek mert nagyon fontos.
A szitu a kovetkezo felesegemmel es ket gyerekel elunk egy varosban.Mindkettonknek vagy gyereke masik hazassagbol,kapcsolatunk megromlott mert a felesegemet a regi szeretoje megtalalta es teljesen meghulyult:( Namarmost ki akar rakni a lakasbol de viszont en is benne vagyok a alakaszerzodesben de nem az en szamlamrol vonjak a rentet hanem sz o szamlajarol,viszont a cancil tax mind ket nevre jon az enyemre is tehet kozosen.Nem tudom miert csak sejtesem van hogy a palijat akarja ide hozni es fenyegett hogy a gyerekkemmel minnel hamarabb hadjam el a lakast.Mondja o hogy uttana jart eshogy o kirakhat engem alakasbol,igazabol fogalmam sincs hogy megteheti e vagy sem hisz ferje es feleseg vagyunk banatani nem bantottam sosem persze kiabalas az volt de mind ket reszrol:(
Tehat abbankerem a segitsegeteket hogy meg teheti e hogy kirak onkenyesen az utcara?Surgos lenne mert hajlektalanok leszunk a fiammal itt angliaban nem nagyon szeretnem.Koszonomszeppen a segitsegeteket.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Dumaparti, bármiről ami az eszedbe jut Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban