Olcsó Pénzküldés Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Anglia - Magyarország - Anglia háztól házig autós fuvar!!

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Autós fórum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
tmarci03
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. Június 17. Hétfő, 0:20    Hozzászólás témája: Anglia - Magyarország - Anglia háztól házig autós fuvar!! Hozzászólás az előzmény idézésével

2013 július 28-án tervezek hazautazni autóval, ha sikerül telekocsis rendszerben megoldani az utat. Kényelmesen 2 napos utat tervezek.

Az 5 személyes Vauxhall Vectra LS nagy, kényelmes és légkondícionált. 3 felnőtt (vagy 2 felnőtt 2 gyerek..) hely van a kényelmes út érdekében.

Az út során akkor állunk meg, amikor az utasokkal úgy döntünk, de pár óránként biztos. Minden megegyezés kérdése, rugalmas vagyok. Háztól-házig mehetünk. Alapár 90font. Tartalmazza a komp jegyet, benzint, autópálya díjakat és a csomagok szállítását is. A csomag egy normál bőrönd (max 30kg) és egy táska lehet. Jelentkezéskor ezeket az adatokat kérem megadni, hogy össze tudjam vetni a csomagtér méreteivel. (Kisállatot nem szállítok.)

Dél, Dél-Kelet Angliából fel tudlak venni, megegyezés kérdése. Az útvonal Belgium - Németo. - Ausztria.

Az utat június végéig szeretném lefixálni. Visszafelé Angliába augusztus 30-31-én indulnék. Ha érdekel vagy kérdésed van, írj bátran.
martontajti@gmail.com
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tmarci03
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. December 14. Szombat, 9:45    Hozzászólás témája: Anglia - Budapest Hozzászólás az előzmény idézésével

A repjegyárak az egekben vannak már, így 2013 december 21-22-én autóval tervezek hazautazni, ha sikerül telekocsis rendszerben megoldani az utat. Kényelmesen inkább szűk 2 napos utat tervezek.

Az 5 személyes Vauxhall Vectra LS nagy és kényelmes. 3 felnőtt (vagy 2 felnőtt 2 gyerek..) hely van a kényelmes út érdekében.

Az út során akkor állunk meg, amikor az utasokkal úgy döntünk, de pár óránként biztos. Minden megegyezés kérdése, rugalmas vagyok. Háztól-házig mehetünk. Alapár 90font. Tartalmazza a komp jegyet, benzint, autópálya díjakat és a csomagok szállítását is. Nincs reptéri szigor, de mivel családi autó, ezért a csomag egy normál bőrönd (max 30kg) és egy kisebb táska lehet. Jelentkezéskor ezeket az adatokat kérem megadni, hogy össze tudjam vetni a csomagtér méreteivel. (Kisállatot nem szállítok.)

Dél, Dél-Kelet Angliából fel tudlak venni, megegyezés kérdése. Az útvonal Belgium - Németo. - Ausztria...

Visszafelé Angliába január 3-4-én tervezek jönni. Érdeklődj vagy jelentkezz emailben!
martontajti@gmail.com
Vissza az elejére
tmarci03
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. December 30. Hétfő, 19:08    Hozzászólás témája: Budapest - Anglia Hozzászólás az előzmény idézésével

2014 Január 4-én autóval megyek vissza Angliába! Az 5 személyes Vauxhall Vectra LS nagy és kényelmes. 3 felnőtt (vagy 2 felnőtt 2 gyerek..) hely van a kényelmes út érdekében.

Az út során akkor állunk meg, amikor az utasokkal úgy döntünk, de pár óránként biztos. Minden megegyezés kérdése, rugalmas vagyok. Háztól-házig mehetünk. Alapár 90font. Tartalmazza a komp jegyet, benzint, autópálya díjakat és a csomagok szállítását is. Nincs reptéri szigor, de mivel családi autó, ezért a csomag egy normál bőrönd (max 25kg) és egy kisebb táska lehet. Jelentkezéskor ezeket az adatokat kérem megadni, hogy össze tudjam vetni a csomagtér méreteivel. (Kisállatot nem szállítok.)

Az útvonal Mo - Ausztria - Németo. - Belgium... Reggel indulunk, éjjel érkezünk.

Érdeklődj vagy jelentkezz emailben!
martontajti@gmail.com
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Autós fórum Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban