Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

London-Budapest autoval
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Autós fórum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
andris1110
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Június 3. Vasárnap, 13:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tehát akkor nemsokkal drágább ha mondjuk a helyszínen veszek másnapra?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
granuloman
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2012. Június 3. Vasárnap, 19:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

andris1110 írta:
Tehát akkor nemsokkal drágább ha mondjuk a helyszínen veszek másnapra?

Nem vészes, de az Eurotunnel már nyűgösebb, ott igen nagy is lehet a különbség.

A lényeg: minél korábban veszed meg annál olcsóbb.

ez itt egy link - nézd meg
Vissza az elejére
andris1110
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Június 3. Vasárnap, 20:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És hogyműködik a kompra szállás?Mondj el mindent sorba a jegyvétellel kezdve az érkezésig lécives Mosoly
Vissza az elejére
garicsm
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Augusztus 21. Kedd, 22:10    Hozzászólás témája: Garics Import & Export Ltd Hozzászólás az előzmény idézésével

A Garics Import & Export Ltd szolgáltatásai szeptember 14-től elérhetők! Cégünk vállal személyszállítást, csomagszállítást, költöztetést Magyarország és Anglia között, Háztól házig, valamint magyar termékek forgalmazását!

Csomagszállítás: £ 1 / kg-tól

Személyszállítás: £ 40 / fő / út-tól

Házi gyümölcs pálinka: £ 12 / liter

Házi pirospaprika: £ 10 / kg

Magyar borok: £ 3,5 - tól

Minden magyar termékre 25%-os kedvezmény!

Következő szállítás:

Magyarországról: 2012. 09. 14.

Angliából: 2012. 09. 22.

Egyedi kéréseket is teljesítünk ! ! !

További információ:

Garics Milán
milangarics@garicsie.co.uk
+44(0)7758759499
+36702688538
www.garicsie.co.uk
Vissza az elejére
bangyee
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Október 8. Hétfő, 22:59    Hozzászólás témája: Tele Kocsi Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello,

1 vagy 2 személy osztozna egy karácsonyi hazaúton December 21 környékén és vissza Január 2-a környékén (rugalmas időpontok).
Benzin és autópályadíj egyenlő megosztása magától értetődik! Mosoly

Andris
Vissza az elejére
tmarci03
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. Június 17. Hétfő, 0:18    Hozzászólás témája: Anglia - Mo. - Anglia! Hozzászólás az előzmény idézésével

2013 július 28-án tervezek hazautazni autóval, ha sikerül telekocsis rendszerben megoldani az utat. Kényelmesen 2 napos utat tervezek.

Az 5 személyes Vauxhall Vectra LS nagy, kényelmes és légkondícionált. 3 felnőtt (vagy 2 felnőtt 2 gyerek) hely van a kényelmes út érdekében.

Az út során akkor állunk meg, amikor az utasokkal úgy döntünk, de pár óránként biztos. Minden megegyezés kérdése, rugalmas vagyok. Háztól-házig mehetünk. Alapár 90font. Tartalmazza a komp jegyet, benzint, autópálya díjakat és a csomagok szállítását is. A csomag egy normál bőrönd (max 30kg) és egy táska lehet. Jelentkezéskor ezeket az adatokat kérem megadni, hogy össze tudjam vetni a csomagtér méreteivel. (Kisállatot nem szállítok.)

Dél, Dél-Kelet Angliából fel tudlak venni, megegyezés kérdése. Az útvonal Belgium - Németo. - Ausztria.

Az utat június végéig szeretném lefixálni. Visszafelé Angliába augusztus 30-31-én indulnék. Ha érdekel vagy kérdésed van, írj bátran.
martontajti@gmail.com
Vissza az elejére
HUNcut
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. Június 23. Vasárnap, 20:19    Hozzászólás témája: London-Budapest, Augusztus 7, utitars Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

Augusztus 7 korul megyek haza szabadsagra. Ebben az evben nem jon senki velem szoval szuksegem van legalabb egy embere erre a hosszu utra. Az auto kenyelmes (Passat 3bg) nagy de nem szeretnek 2 nel tobb embert magamon kivul. Budapest es kornyeke az uticel de kissebb kerulo meg belefer.. Del Londonbol indulnank Az ar £60 az elso jelentkezonek. a reszletekert a szegedi_istvan@freemail.hu ra lehet irni. Csomagok meret korlatozasa az esszeruseg. En nem egy szallito vagyok egy kis busszal.
Vissza az elejére
szilvihorv
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. Július 10. Szerda, 13:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Remelem, tud nekem valaki segiteni, bar nem vag teljesen temaba a kerdesem.
Autoval jonnek meglatogatni engem augusztusban egy hetre, es szeretnenk, ha a hazam kornyeken tudnanak parkolni az autoval. Nezegettem a CPZ-ket a keruletben. A fizetos zonan kivul esik a lakhelyem, de engedely kell a parkolashoz az utcaban. Neztem a visitor permiteket, de olyat nem tudok igenyelni, mert nincsen resident permitem, es mert csak egy szobat berlek. Mennyire szigoru az ellenorzes? Ha matrica nelkul beallnak, mennyi az eselye, hogy lebuknak? Sajnos jobb otletem nincsen. A parkolohazak irrealisan dragak. Vagy en ertettem felre valamit es van valami mas, olcso megoldas?

Minden segitseget megkoszonnek!
Vissza az elejére
zeta
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2013. Július 17. Szerda, 20:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szilvihorv írta:
Sziasztok!

Autoval jonnek meglatogatni engem augusztusban egy hetre, es szeretnenk, ha a hazam kornyeken tudnanak parkolni az autoval. Nezegettem a CPZ-ket a keruletben. A fizetos zonan kivul esik a lakhelyem, de engedely kell a parkolashoz az utcaban. Neztem a visitor permiteket, de olyat nem tudok igenyelni, mert nincsen resident permitem, es mert csak egy szobat berlek. Mennyire szigoru az ellenorzes? Ha matrica nelkul beallnak, mennyi az eselye, hogy lebuknak? Sajnos jobb otletem nincsen. A parkolohazak irrealisan dragak. Vagy en ertettem felre valamit es van valami mas, olcso megoldas?

Szia,
Ha tudod a rendszamot, besetalsz a councilhoz, es arra kersz resident permitet. Berleti szerzodes eleg hozza. Ne kockaztass a tilosban parkolassal, biztos lebuksz. egy cedula 55 gbp, ketto utan elszallitjak, az pedig ezen felul 240 GBP.
Vissza az elejére
zeta
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2013. Július 17. Szerda, 22:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szilvihorv írta:
Sziasztok!

Szia,
Ha tudod a rendszamot, besetalsz a councilhoz, es arra kersz resident permitet. Berleti szerzodes eleg hozza. Ne kockaztass a tilosban parkolassal, biztos lebuksz. egy cedula 55 gbp, ketto utan elszallitjak, az pedig ezen felul 240 GBP.
Vissza az elejére
tmarci03
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. December 15. Vasárnap, 13:34    Hozzászólás témája: Anglia - Mo. - Anglia Hozzászólás az előzmény idézésével

A repjegyárak az egekben vannak már, így 2013 december 21-22-én autóval tervezek hazautazni, ha sikerül telekocsis rendszerben megoldani az utat. Kényelmesen inkább szűk 2 napos utat tervezek.

Az 5 személyes Vauxhall Vectra LS nagy és kényelmes. 3 felnőtt (vagy 2 felnőtt 2 gyerek..) hely van a kényelmes út érdekében.

Az út során akkor állunk meg, amikor az utasokkal úgy döntünk, de pár óránként biztos. Minden megegyezés kérdése, rugalmas vagyok. Háztól-házig mehetünk. Alapár 90font. Tartalmazza a komp jegyet, benzint, autópálya díjakat és a csomagok szállítását is. Nincs reptéri szigor, de mivel családi autó, ezért a csomag egy normál bőrönd (max 30kg) és egy kisebb táska lehet. Jelentkezéskor ezeket az adatokat kérem megadni, hogy össze tudjam vetni a csomagtér méreteivel. (Kisállatot nem szállítok.)

Dél, Dél-Kelet Angliából fel tudlak venni, megegyezés kérdése. Az útvonal Belgium - Németo. - Ausztria...

Visszafelé Angliába január 3-4-én tervezek jönni. Érdeklődj vagy jelentkezz emailben!
martontajti@gmail.com
Vissza az elejére
tmarci03
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. December 30. Hétfő, 19:08    Hozzászólás témája: Budapest - Anglia Hozzászólás az előzmény idézésével

2014 Január 4-én autóval megyek vissza Angliába! Az 5 személyes Vauxhall Vectra LS nagy és kényelmes. 3 felnőtt (vagy 2 felnőtt 2 gyerek..) hely van a kényelmes út érdekében.

Az út során akkor állunk meg, amikor az utasokkal úgy döntünk, de pár óránként biztos. Minden megegyezés kérdése, rugalmas vagyok. Háztól-házig mehetünk. Alapár 90font. Tartalmazza a komp jegyet, benzint, autópálya díjakat és a csomagok szállítását is. Nincs reptéri szigor, de mivel családi autó, ezért a csomag egy normál bőrönd (max 25kg) és egy kisebb táska lehet. Jelentkezéskor ezeket az adatokat kérem megadni, hogy össze tudjam vetni a csomagtér méreteivel. (Kisállatot nem szállítok.)

Az útvonal Mo - Ausztria - Németo. - Belgium... Reggel indulunk, éjjel érkezünk.

Érdeklődj vagy jelentkezz emailben!
martontajti@gmail.com
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Autós fórum Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
10 / 10 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban