Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Hemel Hempstead-ben elo magyarok

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Barátokat keresek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
gabs
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2006. Szeptember 30. Szombat, 15:52    Hozzászólás témája: Hemel Hempstead-ben elo magyarok Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

En 6 eve elek Angliaban, egy honapja szuletett kisfiam. Erdekelne, hogy vannak-e errefele (Hemel es kornyeke) mas magyarok is, akik szivesen osszejarnanak dumcsizni.
Gabi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
batmisi
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2006. Október 19. Csütörtök, 16:41    Hozzászólás témája: Hal Hozzászólás az előzmény idézésével

En most erkeztem ide es ha meg nem reg irtad akkor en meg egy darabig itt lesszek ha gondolod osssze futhatnank nekem is elkene egy kis segitseg....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
potyimotyi
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2006. Október 24. Kedd, 12:50    Hozzászólás témája: Szia Hozzászólás az előzmény idézésével

Gratulálok a kicsihez! Én Luton mellett lakom, Dunstable-ben. De vannak barátaim Lutonban kb 12-en és sok, akit fórumról ismerek. Azt tudom, hogy itt legalább 160 magyar van. Ebből kb 60 főiskolás. 27-én (okt) lesz egy kis összejövetel az egyik fórumos házában. Kíváncsi vagyok hányan leszünk. Én is szívesen ismerkedem környékbeli magyarokkal. Mi nem régen jöttünk, még csak fél éve.
gabs
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2006. Október 24. Kedd, 13:35    Hozzászólás témája: Osszejovetel Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Potyimotyi!

Jo hallani, hogy vannak meg errefele tobben is magyarok. Ha szerveztek valami bulit vagy masik osszejovetelt es "kivulallok" is meg vannak hiva, akkor en szivesen eljonnek talalkozni hazaiakkal.
Gabi
Vissza az elejére
Indyjoe
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2006. November 1. Szerda, 0:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A buliba én is bejelentkeznék feleségestül, sőt a 7 és fél is fiam is eljönne, csak legyen málnaszörp is Mosoly

Üdv

József
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Indyjoe
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2006. November 1. Szerda, 0:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A buliba én is bejelentkeznék feleségestül, sőt a 7 és fél is fiam is eljönne, csak legyen málnaszörp is Mosoly

Üdv

József
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Powi79
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Október 4. Szombat, 23:18    Hozzászólás témája: Re: Hemel Hempstead-ben elo magyarok Hozzászólás az előzmény idézésével

gabs írta:
Sziasztok!

En 6 eve elek Angliaban, egy honapja szuletett kisfiam. Erdekelne, hogy vannak-e errefele (Hemel es kornyeke) mas magyarok is, akik szivesen osszejarnanak dumcsizni.
Gabi

Szia,

Hat amint latom ez a bejegyzes nem eppen friss,de azert annyit meg hozza tennek hogy en is itt lakom hemel hemstead-ben kb egy eve,ahogy idonk engedni reszemrol ok-s minden nemu barati kezdemenyezes(sott meg ismerek itt helyben jo par Magyart Mosoly

Udv:
Janos
Vissza az elejére
HennyPenny
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. November 11. Hétfő, 19:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Lassan már 2 éve itt élünk Hemelbe. Szívesen ismerkednénk környékbeli magyarokkal. Túrázások kutyával, gyerekekkel kifejezetten érdekelne minket.

Heni és Balázs
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Barátokat keresek Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban