Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

magyar közvetítő irodák

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Okoska
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
roli798
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Október 1. Szombat, 16:05    Hozzászólás témája: magyar közvetítő irodák Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Várom a véleményeket és a tapasztalatokat magyar közvetítő irodákkal kapcsolatban.Leginkább a Team Support nevezetű office érdekel.Mindenkinek előre is köszönöm.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BabaBaba
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2011. Október 1. Szombat, 22:32    Hozzászólás témája: Re: magyar közvetítő irodák Hozzászólás az előzmény idézésével

roli798 írta:
Sziasztok!
Várom a véleményeket és a tapasztalatokat magyar közvetítő irodákkal kapcsolatban.Leginkább a Team Support nevezetű office érdekel.Mindenkinek előre is köszönöm.

Minden kozvetito iroda aki penzt ker a munkakozvetitesert (ami illegalis) vagy barmilyen mas adminisztracios dij neven az kamu,atveres es legtobbszor csak a berleti dijakkal valo lehuzasra mennek. Munkat nem biztositanak,max dolgozhatsz egy hetig, aztan elkuldenek es az alberletet persze tovabbra is fizetned kell...magyarul nesze semmi fogd meg jol jo dragan!
Vissza az elejére
roli798
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Október 2. Vasárnap, 10:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi szépen a kommentet!
Olyan irodákra lennék kíváncsi akikben meglehet bízni.Én az olvasottak alapján megbízhatónak találom a Team Support nevezetű irodát amit meg is fogok próbálni,viszont kíváncsi lennék hogy tényleg megbízhatóak-e.Várom a tapasztalattal bíró fórumozók tapasztalatait a szóban forgó irodával kapcsolatban.
Vissza az elejére
roli798
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Október 2. Vasárnap, 10:51    Hozzászólás témája: Re: magyar közvetítő irodák Hozzászólás az előzmény idézésével

BabaBaba írta:
roli798 írta:
Sziasztok!

Minden kozvetito iroda aki penzt ker a munkakozvetitesert (ami illegalis) vagy barmilyen mas adminisztracios dij neven az kamu,atveres es legtobbszor csak a berleti dijakkal valo lehuzasra mennek. Munkat nem biztositanak,max dolgozhatsz egy hetig, aztan elkuldenek es az alberletet persze tovabbra is fizetned kell...magyarul nesze semmi fogd meg jol jo dragan!

Természetesen tisztában vagyok hogy nem szabad pénzt kifizetni közvetítő irodáknak.Ebbe a hibába nem fogok (fogunk mert a barátnőmmel szeretnénk már egy jó ideje kimenni) beleesni.
Vissza az elejére
Dia03
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. November 26. Szombat, 19:52    Hozzászólás témája: hu-uk ltd Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Valakinek van barmilyen tapasztalata a hu-uk ltd nevu ceggel?
Vissza az elejére
cuncikac8
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. November 29. Csütörtök, 10:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello tudna nekem valaki segiteni hogy hogyan informálhatnám le a best uk jobs ltd-t király zoltánt mert mi december 8-án érkezünk londonba munkátb kereseni és ő ajánlott egy igen kedvező munkát,de nekem igen gyanús és nem merek belevágni, mivel nem vagyok milliomos
Köszi a válaszokat
Vissza az elejére
Yukiura
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. November 30. Péntek, 18:47    Hozzászólás témája: magyar közvetitő iroda Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!

Sajnos nem tudok infoval szolgálni az említett két ügynökségről. azonban én is próbálkoztam, s leírom mi volt.

mondjuk én már kijöttem mikor a szitu lezajlott. Mivel én tényleg null angollal jöttem ki, hát nem meglepőn nem kaptam munkát, mivel azt sem értettem mit kérdezett a pasas, így hiába a be tanult szöveg...
Az internetet akartam segítségemül, tehát rá kerestem ezekre a közvetítő irodákra, melyek nagy betűkkel hirdették, hogy minimális angol szükséglettel rengeteg munkájuk van. NA gondoltam magamba- hogy jo kicsit több mint nulla az angolom- addigra-, igy irtam nekik levelet- hogy érdeklődnék hol- merre van aza a rengeteg munka.
Másnap már kaptam is választ, melyben közölték, hogy mennyire örülnek, hogy írtam nekik, s leírták hogy főként Londonban vannak a munkák, illetve kicsit északabbra, de ha megírom hol szeretnék melózni keresnek arra fele is- csak hogy mutassák milyen rugalmasak. Meg is örvendeztem, írtam is vissza hogy. mint hogy mint... stb jött is a válasz hogy van valami, szal menjek be a budapesti irodájukba, ahol bővebb felvilágosítást is kapok, meg hát akkor szerződést kötünk. Írtam vissza hogy azért nagyjából írják már meg mégis milyen költségekre számíthatok, így rögtön az elején.
Na kaptam is a listát, hogy hát először is felmérik a nyelvtudásom, mert esetek %-ban kell egy kis gyorstalpaló, aztán ott a repjegy, a szállásdíj, s még valami, persze ezeket ha van most lettám ki kéne fizetni, De ha akarom akkor majd kinti béremből is le tudják vonni. s hogy nem kell aggódnom, az egyéb papírok intézése felől, mert van kint emberük aki segít mindenben.

Na ekkor írtam meg a lényeget, amit addig nem is említettem, hogy én már kint vagyok Angliában, s már van szállásom is, bankszámlát is elintéztem már, ni-t is- csak melót nem kapok- tehát ezen szolgáltatásukat nem venném igénybe, s hogy küldjék meg nekem a kinti emberkéjük elérhetőségét, s majd akkor vele megkötöm szerződést- s persze ha kell fizetem az ő költségét.

Na s erre a levelemre még csak választ sem kaptam. Később írtam még nekik vagy 2szer de azokra sem válaszoltak. ezt a szitut még két másik ügynökséggel is eljátszottam- hátha- de velük is a végén hasonló szitu lett.

Tehát mindenki szűrje le amit akar belőle.
amit ajánlani tudok NE GYERE KI GYENGE ANGOLLAL , mert úgy csak szívás lesz az egész kint lét, ha meg segélyekre,(benefit)számítasz- akkor rossz hírem van- a kormány szigorítani akarja, illetve sokat megszüntet közülük.
Vissza az elejére
cuncikac8
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. December 2. Vasárnap, 12:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

cuncikac8 írta:
Hello tudna nekem valaki segiteni hogy hogyan informálhatnám le a best uk jobs ltd-t király zoltánt mert mi december 8-án érkezünk londonba munkátb kereseni és ő ajánlott egy igen kedvező munkát,de nekem igen gyanús és nem merek belevágni, mivel nem vagyok milliomos
Köszi a válaszokat
Vissza az elejére
wolf33
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. December 3. Hétfő, 18:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia, én megnéztem a honlapjukat:

http://www.bestukjobs.org/

Gyakorlatilag nulla konkrét információ, ami le van írva hemzseg a helyesírási hibától (most tekintsünk el az ékezetek hiányától). Engem nem győzött meg, az tuti.
Egyáltalán miért keresel munkaközvetítőt? Kiutazol és keresel állást, előtte meg feltuningolod az angolodat amennyire lehetséges.
Vissza az elejére
roadati
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. Január 30. Szerda, 19:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv mindenkinek.Tud valaki Mátyás Oliviáról valamit? Munkát igér angliában és hollandiában.De túl szépeket igér,hogy igaz legyen.Csak a szállás előfoglalására kér előre 20 ezer ft.De közben a "cég2 fizeti az utazást és a szállást is.CSak hab a tortán,havonta 1x hazautat ők intézik.Betanított munkásként többet kapnék hollandiában,mint lakatosként németben kaptam.Ennyire jól fizet a holland?
Kérek mindenkit,segítsen informálódnom! Sürgős és nagyon fontos lenne.
Vissza az elejére
torjoz
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. Június 3. Hétfő, 22:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok
Én a Team Support nevű céggel jöttem ki tavaly ősszel.Annyi butaságot olvastam már erről a cégről, hogy elhatároztam, én is írok pár sort.
Elöljáróban a munkáról:
-Nehéz fizikai meló, kiváló erőnlét javasolt.(de ugye ez csak jó?)
-Semmiféle, lustaság, kényelmes "dolgozgatás" Angliában nem díjazott tevékenység.Sok ilyen magyar kollégám volt.Ki lettek rúgva.Jogosan.
-Ha látják rajtad, hogy igyekszel, tanulsz Angolul, kommunikálsz, elfogadnak
-Ha jól tolod a munkát, akár 200 óráid is lehetnek-nekem már volt-és
azt beszorzod a 6.19-es órabérrel, az az otthoni pénz háromszorosa.
-Engem a cég MINDÍG korrektül kifizetett, és bejelentett-ellentétben a Magyarországon szokásos minimál szarsággal.
Szóval én a Team Support-nak csak köszönetet tudok mondani, azért, hogy itt lehetek.
All the best.
Vissza az elejére
Zolee-HUN
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. Augusztus 15. Csütörtök, 11:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Tudnátok valami infot a távozz angolosan . hu ról? Mennyire korrektek!
Stb. Minden info morzsa érdekelne (akár pro akár kontra)

Esetleg olyas valaki aki rajtuk keresztül jutott ki?
Vissza az elejére
LordX
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. Szeptember 1. Vasárnap, 14:29    Hozzászólás témája: Tudtok erről valamit? Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello!

Ki tud valamit az Angliaisegitseg nevezetű közvetítő irodáról? Korrektek, megbízhatóak? MMost kaptam tőlük ajánlatot és nem akarok habira kimenni. Angol és szaktudásom is megvan.

A válasz sürgős így örülnék ha segítenétek. Köszönöm előre is Mosoly
Vissza az elejére
npvali
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. Szeptember 10. Kedd, 19:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zolee-HUN írta:
Sziasztok!

Tudnátok valami infot a távozz angolosan . hu ról? Mennyire korrektek!
Stb. Minden info morzsa érdekelne (akár pro akár kontra)

Esetleg olyas valaki aki rajtuk keresztül jutott ki?

Szia,
Elkezdtem velük az eszmecserét, de nagyon nem korrektek ... olyan szolgáltatásokért kérnek horribilis összeget ilyen-olyan címszóval, amit másoktól ingyenesen megkapsz, vagy jóval kevesebbért.
Eleinte mézes-mázos az ügyintéző hölgy, de amint észreveszi, hogy nem idiótával van dolga rögtön hangnemet vált, majd pedig egyszerűen nem válaszol a kérdésekre.
Szóval semmiképp sem szabad velük kezdeni.
Remélem még nem késő.
Üdv.
Vali
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Okoska Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban