Olcsó, biztonságos és gyors pénzküldés Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

baratot keresek

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Barátokat keresek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
monika989
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. November 22. Csütörtök, 15:41    Hozzászólás témája: baratot keresek Hozzászólás az előzmény idézésével

Baratokat keresek Wrexham es kornyeken. En Ruabon-ban lakom, es au pair vagyok, mar 4 hete.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Borzi
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Február 21. Csütörtök, 19:43    Hozzászólás témája: Van kedved találkozni? Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

Most láttam, hogy barátokat keresel. Igaz, hogy a hirdetésed már egy kicsit régi (2007. nov), de ha még itt vagy és van kedved ismerkedni vagy talizni, az jó lenne.

Én Builth Wells-ben lakom ez nincs túl messze tőled. Már egy hónapja vagyok itt, de sajnos még nem ismerek itt senkit. Szeretek kirándulni, beszélgetni, stb. egyébként én is babysitterkedek.
Szóval ha még itt vagy én szívesen találkoznék veled.

Szia Írj.
Vissza az elejére
SzMonica
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. Augusztus 15. Csütörtök, 8:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Mónika vagyok 20 éves. Jövőre végzek idegenforgalmi szakmenedzserként, aztán pedig mennék ki Londonba dolgozni. East Ham környékén tervezek lakást bérelni. Ha esetleg van valakinek kedve ismerkedni előre is akkor írjon! Mosoly Mellékesen, nem szeretek otthon ülni, jobban szeretem kint eltölteni a szabadidőmet valamerre. Nem vagyok az a cicababa stílusú... inkább valami jó koncert, mint egy disco. Mosoly

https://www.facebook.com/monika.sz.7374
Vissza az elejére
Pecca
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. Augusztus 29. Csütörtök, 20:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,
Szívesen ismerkednék londoni magyarokkal. Beszélgetni, barátkozni, szórakozni és minden más amihez kedvünk van Mosoly Esetleges teniszpartnereknek is nagyon örülnék Nagyon boldog
Pecca
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Barátokat keresek Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban