Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

vigyazzatok átveres.
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Fórum használat
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Ranbo
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Október 19. Péntek, 9:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zorica írta:
Aki KECSKÉS MÁRIÁVAL találkozik,fusson messzire.Olyan messzire amilyen messzire csak tud.Csaló ribanc. Kihasználja az embereket.A is rakás sz---r.Meneküljetek tőlük messzire.

Bazz. Erika néven is fut már ez a nő!

Legutóbb Ranbo szerkesztette (2013. Január 7. Hétfő, 1:01), összesen 3 alkalommal
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rece
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Október 27. Szombat, 8:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ranbo írta:
zorica írta:
Aki KECSKÉS MÁRIÁVAL találkozik,fusson messzire.Olyan messzire amilyen messzire csak tud.Csaló ribanc.Kihasználja az embereket.A STARTOLJ VELÜNK ÜGYNÖKSÉG is rakás sz---r.Meneküljetek tőlük messzire.

Ezt az állítást csak cáfolni tudom! Már évek óta ez az ügynökség rendezi a családunk ügyeit és mindig maradéktalanul teljesítettek mindent. Gyakorlatilag az életünket köszönhetjük nekik! Azt észrevettem, hogy nagy divat az interneten fröcsögni másra de kivétel nélkül ez teszitek, bizonyíték nélkül! Én tudom bizonyítani, hogy segítőkészek és nem találkoztam egyik csalónak titulált társasággal sem. Szerintem mindenki vonja le a következtetéseket az álnév mögé bújó, vádaskodásokból.
[/b]

Csak annyit irnek h teljesen egyetertek zoricaval. En meg fel is jelentettem a rohadekot. Amugy a zorica nem allnev hanem rendes nev,tudatlan baratom.
Vissza az elejére
Rece
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Október 27. Szombat, 8:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok

Racz Roland vagyok.
Pár gondolat es tanacs. Az a nev hogy Barczané Kecskes Maria mindenki tartsa magat tavol töle. Hazug szelhámos. Elveszi a pénzt azzal az ürüggyel,hogy elintez mindent.Csakhogy semmit nem intez el. Velem is kibaszott. De az nevet aki utoljara nevet. Feljelentettem es ha kell évekig fogok pereskedni vele,de most megtanulja,hogy nem szorakozhat kedve szerint az emberekkel. Nagyon eltökélt vagyok es veghez viszem a tervem. Megkeseritem az eletet.En adom a nevemet is mondandomhoz.Ilyen szelhamos es hazug növel még nem találkoztam,es tudnek meg jelzőket ráakasztani.A kerdesevel is hazudik.Most rafaragott velem.Nagyon csunyan. En nem nyelem be a hazugsagait neg hogy becsapott.Keruljetek minel messzebre a .... nem akarok csunyat irni.
Vissza az elejére
bravo61
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. Január 30. Szerda, 0:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
A következő kérdésem volna hozzátok, hogy interneten találtam egy álláshirdetést, ami Londoba szól. Találkoztam is a hölgyel, szimpatikus kedves segítőkész, tehát a lényeg: A munka London Waltham Cross-ban, Sainsbury's ben van raktári, raklapra pakolása, az élemiszernek. A szállás szobákban két fő, és 65font/hét. A kiutazás önköltséges, a szállásnál két hetet kell kifizetni, +két hét kaukció. A munkahelyre a szállást adó visz be, és úgy kapom a munkaszerződést 230-260font/hét a fizetés.
Kérdésem az volna, hogy lehet-e ebben bármiféle csalás-becsapás, és van e esetleg aki arrafelé dolgozik, vagy esetleg ismer-e valakit onnan.
Válaszotokat előre is köszönöm!
Vissza az elejére
bravo61
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. Február 1. Péntek, 12:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

KÖSZÖNÖM a segítséget!
Vissza az elejére
adnilem
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. Február 6. Szerda, 11:59    Hozzászólás témája: Segitség , ÉS tANÁCS KÉRÉS Hozzászólás az előzmény idézésével

adnilem : Én is megtalálltam ezt a hirdetést, és én is találkoztam agy szimpatikus hölgyel SEGITSÉGETEKET, ÉS TANÁCSOTOKAT KÉRNÉM!!! ]Sziasztok!
A következő kérdésem volna hozzátok, hogy interneten találtam egy álláshirdetést, ami Londoba szól. Találkoztam is a hölgyel, szimpatikus kedves segítőkész, tehát a lényeg: A munka London Waltham Cross-ban, Sainsbury's ben van raktári, raklapra pakolása, az élemiszernek. A szállás szobákban két fő, és 65font/hét. A kiutazás önköltséges, a szállásnál két hetet kell kifizetni, +két hét kaukció. A munkahelyre a szállást adó visz be, és úgy kapom a munkaszerződést 230-260font/hét a fizetés.
Kérdésem az volna, hogy lehet-e ebben bármiféle csalás-becsapás, és van e esetleg aki arrafelé dolgozik, vagy esetleg ismer-e valakit onnan.
Válaszotokat előre is köszönöm![/quote]
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
BabaBaba
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2013. Február 6. Szerda, 15:03    Hozzászólás témája: Re: Segitség , ÉS tANÁCS KÉRÉS Hozzászólás az előzmény idézésével

adnilem írta:
adnilem : Én is megtalálltam ezt a hirdetést, és én is találkoztam agy szimpatikus hölgyel SEGITSÉGETEKET, ÉS TANÁCSOTOKAT KÉRNÉM!!! ]Sziasztok!
[/quote]

Letezik ilyen jellegu munka, a mi raktarunkban is ezt csinaljak az ugynoksegesek, a szallas ar is realis.Csak akkor ne foglalkozz vele ha barmilyen cimen plusz penzt akarnak kerni, ami nem realis vagy kezenfekvo. (pl: ugyintezes, pszichologiai teszt, stb,stb)
Vissza az elejére
bravo61
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. Február 12. Kedd, 8:26    Hozzászólás témája: Re: Segitség , ÉS tANÁCS KÉRÉS Hozzászólás az előzmény idézésével

adnilem írta:
[/quote]

Fölhívtuk a waltham cross-i sainsburys-t és nem keresnek embert, és nem álnak kapcsolatban, eggyetlen munkaközvetitő céggel sem, kizárolag interneten lehet hozzájuk jelentkezni, a weblapjukon. Átverés az egész.
Vissza az elejére
margitka
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. Június 29. Szombat, 13:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hello

a jónás bűnbandához volt balszerencsém. nem adtak albérleti szerződést a deposit meg is maradt nekik hisz ebből élnek más pénzéből jól megélnek.
a pesten adtak a szeződés mellé egy olyan lapot amin az elérhetőségak szerepelnek, hajdú norbert a kinti ügyintéző ő nem létezik. a neve mellett a főbérlő telefonszáma van: jóná vilmos patkányé: 00447769079794
nagy norbert ő is csaló fuvarozást is vállal neki a száma:07774237611
neki az élettársa szabó éva ottília ő is lopásból él07427657241
erika őt is kerülni kell:07710517645
2 darab robi is van, erika férje attila , vili felesége petra, lopásból eltartják a gyerekeiket.
észak londonban tudnak szállást munkát sehol
bound green, wood green,
nagy norbi csicska és szabó éva ottília patkány, bounds greenben a westminster drive 31 szám alatt élnek
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Fórum használat Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3
3 / 3 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban