Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

bicót keresek

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Eladó vagy ingyen elvihető
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
sycamore
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. Szeptember 19. Szerda, 12:47    Hozzászólás témája: bicót keresek Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok, szükségem lenne egy bicóra, ha valakinek van egy felesleges ingyen v. olcsón. A 6-os zónában lakom, Hillingdonban.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gtl011
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. Szeptember 20. Csütörtök, 3:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Iwiw, Bristol fórumok, éppen most ajánlanak sos-ban egy vadiujat 60-ért.
MTB a lelkem, de elmegy az Hillingdonban is.
gtl
Vissza az elejére
Zsolessz
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. Október 4. Csütörtök, 13:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

November 7-étől
Londonban (3-as Zóna) nekem is kellene egy bicaj.
3-an használnánk.
Ha valaki tud ilyet jelezze légyszi.
juhgerg
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Február 14. Csütörtök, 9:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Használt bringa bolt létezik Londonban? Vagy olyan kerós bolt ahol lehet használt biriglit venni? Tanyabiket (kontrásat) ismerik? Újonan mennyi lehet egy 28"-as csepel jellegű keró?
Vissza az elejére
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2008. Február 14. Csütörtök, 10:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

juhgerg írta:
Használt bringa bolt létezik Londonban? Vagy olyan kerós bolt ahol lehet használt biriglit venni? Tanyabiket (kontrásat) ismerik? Újonan mennyi lehet egy 28"-as csepel jellegű keró?

A kulcsszo a Car Boot Sale. Nezz korul, hogy hol van a kornyekeden, altalaban szombaton vagy vasarnap tartjak, nagy kirakodovasar.

Halfordsban altalaban van "budget" bringa ugy 100 font kornyeken, de ha megakciozzak, akkor 70-ert is kapsz (en tavaly 85-ert vettem munkabajaros bringat, ilyent: http://www.halfords.com/webapp/wcs/stores/servlet/product_storeId_10001_catalogId_10151_productId_253623_langId_-1_categoryId_60956#)

Kontras bringa szerintem mar nincs Mosoly Pedig milyen jo lenne!
-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
juhgerg
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Február 16. Szombat, 20:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kösszi!

Shimano minőséget megkapok 100fontért?
Agyváltóst ismerik?
Vissza az elejére
juhgerg
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Február 16. Szombat, 20:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez lemaradt Mosoly

Bringázás szempontjából London milyen, milyenek az utak, vannak bicikliutak.
Annyit tudok, hogy láthatósági mellény és bukósisak kötelező.
Tulajdonképpen mekkora város -átmérőre km?
Vissza az elejére
kornel88
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2008. Március 21. Péntek, 15:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

juhgerg írta:
Ez lemaradt Mosoly

Bringázás szempontjából London milyen, milyenek az utak, vannak bicikliutak.
Annyit tudok, hogy láthatósági mellény és bukósisak kötelező.
Tulajdonképpen mekkora város -átmérőre km?

Én úgy mértem meg hogy kb 50 km az átmérője azaz iszonyat óriási. ha biciklivel egyik végéből másikvégébe kell mennek az majdnem 1 fél nap Mosoly. Egyik ismerősöm aki 3,5-4 km-re lakik a munkahelyétől, ő is biciklivel jár és 2 órát utazik a zsúfolt közlekedég, lámpák stb miatt.
Én is biciklivel szeretnék majd munkába járni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
juhgerg
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Március 21. Péntek, 23:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az 50 km az tényleg hatalmas Sokkolt , 4km-ert 2 óráig tekerni az rengeteg Sokkolt (ekkora forgalmi akadály lenne?).
Nem tudsz egy jó helyet ahol használt bringákat lehet venni? Az ujjakat nézegettem de azok 250GPB-től kezdődnek.
Vissza az elejére
Tovi
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2008. Március 22. Szombat, 0:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

juhgerg írta:
Az 50 km az tényleg hatalmas Sokkolt , 4km-ert 2 óráig tekerni az rengeteg Sokkolt (ekkora forgalmi akadály lenne?).
Nem tudsz egy jó helyet ahol használt bringákat lehet venni? Az ujjakat nézegettem de azok 250GPB-től kezdődnek.

Most hirdettek 2 darab mountain biket ebben a topicban:

"2db "városi" mountain bike eladó"

kornel88 a 2 óra kicsit túlzás, 4 km-t gyalog is le lehet menni 40 perc alatt kényelmesen.....
Egyébként én gyakran járok a belváros és Enfield vonalon (kamionnal), elég sokan járnak bicajjal nagyjából ugyanezen az úton. Ha kicsit nagyobb a forgalom akkor nem egyszer sokkal hamarabb ér a biciklis a célpontjához mint én. És egy óra alatt én is elérem pl a Victoriánál lévő Marks and Spencer üzletet, és az nem 4 km.... inkább 18 ha jól emlékszem...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
kornel88
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2008. Március 22. Szombat, 13:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hmmm akkor lehet én értettem tőle félre valamit. A Cartoon Networknél animátor az abszolút belvárosban van a központjuk ott dolgozik. arra gondoltam hogy reggel átverekedni azon az óriási tömegen az tart olyan sokáig.
Vissza az elejére
Sorip
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Július 4. Péntek, 15:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sports World 150 fontrol lecsaptak 75re mindenhol uj telos elol hatul tarcsafekes nagyon jo en is most vettem.
argosba ugyanez a kecske 139.99.
Vissza az elejére
kornel88
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2008. Augusztus 11. Hétfő, 10:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Keresek augusztus végétől ( 23.-tól) eladó olcsó használt biciklit. Mindegy milyen, csak guruljon és ne essen szét.
Kb. olyan 30-40ł-ot szánok rá.
Ha valakinek van, kérem szóljon. E-mail: s.kornel88@gmail.com
Vissza az elejére
icsan
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. Máj 17. Péntek, 14:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok.

Tudja valaki hol van Londonban használt bicikli piac?

Segítséget előre köszönöm.
Vissza az elejére
csemiczky
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. Máj 29. Szerda, 15:23    Hozzászólás témája: bicikli olcsón eladó Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nemrég vettem egy montenbike-ot boltban újonnan 70 fontért, de
el kellett jönnöm Londonból, így most eladnám 50-ért. (Kicsit lehet alkudni...)
A bicót használtam vagy háromszor, nagyon jó bicó, nincs baja,
Néha mintha kattogott volna egy kicsit egy váltásnál, de aztán ez elmúlt.
Wimbledonban van, W. station-tól 10 perc gyalog. Szóval alkudozás
fejében el kell jönni érte.
(Azt hiszem az ár gumtree-s viszonylatban is nagyon olcsó egy ilyen brinyóért.)

üdv
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Eladó vagy ingyen elvihető Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban