Olcsó Pénzküldés Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Állásajánlat
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3 ... 17, 18, 19

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Munka Londonban
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Enci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2012. Január 27. Péntek, 16:54    Hozzászólás témája: Munkatarsakat keresunk Hozzászólás az előzmény idézésével

A Talk Fusion Multinacionalis internet technologia terjesztesevel foglalkozo ceg munkatarsakat keres a vilag minden pontjarol
Szeretnel egy internet tecnologia terjesztesevel foglalkozo, sikeres csapat tagja lenni?
A cel erdekeben minden kovet megmozgatsz?
Tudod, hogy a biztos anyagi egzisztenciaert kemenyen kell dolgozni es erre kepes is vagy?
Rendelkezel szamitogeppel, internettel es alap szamitogepes ismeretekkel?
Akkor koztunk a helyed!
Jelentkezesed emailben varjuk! Nincs szuksegunk oneletrajzra, csak hatarozott igenre.
andreaelixir@btconnect.com
e-mail: amagyaroklondonban@gmail.com
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Vikusz
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Január 30. Hétfő, 14:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Két 18 éves fiú munkát és szállást egyaránt keres Londonban, júl 6.- aug 26.-ig.

Bárminemű munkát elvállalunk Mosoly

email: kviktor93@gmail.com
Vissza az elejére
kilowatt
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2012. Január 30. Hétfő, 19:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok
munkát keresek Londonban. tudom, hogy ez nem újdonság, de kéne a segítség. Mo.-n vagyok még, a lové megvan, de kéne szállás és valami munka. az angolom eléggé kopottas, de szerintem hamar belerázódnék.
a munkalehetőségről annyit, hogy bármi lehet, ami a konyhai segédtől a kamion sofőrig terjedhet. autószerelő, targoncás papír, raktárosi végzettség, stb. email cím: kaszai.krisztian@gmail.com.
köszi a segítséget.
Vissza az elejére
balazs054
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Március 8. Csütörtök, 11:21    Hozzászólás témája: Munka Érdekelne Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv,

Engem is érdekelne miden félefajta munka.
Alapfoku angolom van, ha tudnátok segiteni irjatok.
Vissza az elejére
Mark01
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Június 8. Péntek, 9:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok baratnommel szeretnenk kimenni Angliaban.
En alapfokon beszelek angolul, O sokkal jobban nyelviskolaba is jart.
Raktari, szorolapozos, automosos munkat keresnenk.

Esetleg tudtok ilyet ajanlani?
Vissza az elejére
tokice
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Június 27. Szerda, 14:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok! uj vagyok a forumon ; lenne egy par kerdesem ...van munkalehetoseg angliaban? (erdelyi vagyok tehat nem rendelkezem magyar allampolgarsaggal) a nyelvet turhetoen beszelem es a vendeglatasban szeretnek munkat talalni; nagy tapasztalatom nincs de tanulekony vagyok es elvalalok mindent.... 28-an kell londonban legyek egy intejun de nekem nagyon "buzlik" a kozvetito cegem es ha atvernek kene egy "B" terv azert kerdeztem ha van-e munka nem szamit meg ha csak a nyari szezonra is...ha valaki nehany infoval segitene nagyon szepen koszonom...ja es meg valami; ha tenyleg atver a kozvetitoceg van esely a penzem visszaszerezni vagy van-e valmilyen hatosag akihez fordulhatnak...meg egyszer koszonom
Vissza az elejére
Storcz
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Július 14. Szombat, 21:46    Hozzászólás témája: Helló. Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok.Egy jó barátom kiment Londonba de sajnos egy ismerősünk átvágta és kitették utcára.A srác nem beszél jól angolul mondhatnám épp hogy megérteti magát.Szociális ápoló és gondozói bizonyítvány jogsi stb van nála.Tud esetleg valaki abban segíteni hova tudna menni ahol szállást és melót kap?SOS.

Köszi.
Vissza az elejére
bnkanita
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Augusztus 17. Péntek, 11:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok

Én B. Anita (22) vagyok, és 3 napja vagyok kint Londonban, az angolom gyenge közép. Munkát keresnék, jelen pillanatban bármilyen munkakörben /majdnem bármilyen - nem táncolok:D/...valakinek esetleg valami infoja..takaritos, pincér, konyhai, au pair-es, ápolói..stb munkáról?Mosoly Nagyon lelkes vagyok, jo referencialeveleim vannak, és keményen dolgozom. előre is köszi a segítséget:)
Vissza az elejére
gergely80
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. November 25. Vasárnap, 17:15    Hozzászólás témája: Start up website looking for article writer Hozzászólás az előzmény idézésével

Start up website looking for someone with article writing skills. If you're looking for work to do at home that won't drain you too much for schoolwork or more intellectual writing and that pays at least as well as a job at the local supermarket or office. The articles are relativly short--1000 to 1500 words--and undemanding, so you can turn out one or two an hour at an average rate of £6 an hour. Finding good jobs isn't too hard if you know where to look, and the competition isn't fierce. The level of writing skill required is on the level of a competent univerity essay--which is why the competition is fierce. You won't get bylines or the chance to express yourself, but you will get paid regularly.

Szoval valaki, akinek komoly az angolja, jelentkezzen.
nemger80@gmail.com
Vissza az elejére
Shanx
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. Január 9. Szerda, 22:57    Hozzászólás témája: pincér meló Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Sanyi vagyok,26 éves férfi. Jan.15.én megyek Londonba,de már egy évet voltam máshol. Angolom nem az igazi még,ami alatt azt értem, hogy kicsit beszélem még és még mindig nem tökéletesen értem,de nem vagyok már abszolút kezdő. Arra gondoltam,hogy pincérként szeretnék dolgozni az első időszakban majd. Persze életemben nem dolgoztam még akként. Nagyon boldog De annál kitartóbb vagyok és elszántabb! Hozzáértői véleményeket szeretnék,hogy érdemes kevés nyelvtudással kis angoltudással keresgélni e szakmán belül,esetleg esélyem van e stb...Válaszokat előre is köszi!
Vissza az elejére
Nuran
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. Máj 21. Kedd, 22:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Forgalmas KÁVÉZÓ / BISZTRÓ felszolgáló hölgyet keres Willesden Green kedvelt környékén. Jó angol nyelvtudás, jó kiállás és kávézóban szerzett tapasztalat elengedhetetlen. Kérlek jelentkezz a 07436987821 számon interjúra vagy e-mailben küld el önéletrajzod a sinanmezzoroma@gmail.com e-mail címre.

Várjuk mielőbbi jelentkezésed!

Busy CAFE / BISTRO in Willesden Green popular in the area looking for waitresses with coffee experience. Good English, presentable appearance and experience is essential.
Please call for an immediate interview on 07436987821 or email your CV to sinanmezzoroma@gmail.com

We look forward to hearing from you soon.
Vissza az elejére
monmaboy
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. Máj 22. Szerda, 14:53    Hozzászólás témája: Keress pénzt az Angolok vásárlásából. Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves olvasó !

Ez nem pont "munka" lehetőség, de "bevételi" lehetőség.

Pár napja indult el Angliában az UK Mall, ahol több mint 500 online üzlet található.
Ez az UK Mall arról nevezetes, hogy pénz vissza térítést (cashback) adnak minden vásárlásodból.
Miért jó ez Neked?
1. Mert olcsóbban vásárolhatsz és még pénzt is kapsz vissza belőle.
2. Ha tovább adod az infót az angol ismerőseidnek, jutalékot kapsz az ő vásárlásaikból is.
A részvét természetesen INGYENES.

Több információt egy eKönyvben olvashatsz. Töltsd le INGYEN.

http://topcashbacktips.com/moneyback

(Használd ki ezt az információt és teremts passzív bevételt az angolok vásárlásából.)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Munka Londonban Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3 ... 17, 18, 19
19 / 19 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban